Не може и секунда да е завита

  • 2 826
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 657
И Люби е така LaughingПостоянно спи отвид,няма зиме,няма лете.....като го завия се буди и пак се отвива ooooh!Вече съм се отказала да го завивам,щом така му е добре,да спи тогава WinkОт началото се притеснявах най-вече заради климатика,ама явно на него така си му е супер Laughing

# 31
  • Мнения: 5 258
Той толкова се върти и спи в такива странни пози,че да го закопчея в чувалче е все едно да го вържа.

Поради същата причина се принудих да му ушия малко по различен чувал от останалите. Ето така изглежда http://images18.snimka.bg/003426730.jpg  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 6 999
Когато си лягам я поглеждам и евентуално оправям завивките. С чорапи никога не съм я слагала да спи.

Не завивам и никога не съм завивала - дори като беше бебе - спи сама в стая - да се оправя  Crazy
Може би от около 5-6 месеца виждам, че и сама се завива.

# 33
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
През лятото хич и не си правя труда да завивам Рони Wink.
Зимата - в спален чувал и проблема е решен Laughing.

# 34
  • Мнения: 809
Откакто се е родил, Стефчо спи отвит. Какво ли не опитвах - цъ. Оставих го. Така и досега.

# 35
  • Мнения: 2 885
Чувалчето му е майката Party Party.Аз я слагам малката само в него и не завивам Peace

Жал ми е да напъхам детето си в такова нещо.Той толкова се върти и спи в такива странни пози,че да го закопчея в чувалче е все едно да го вържа.Аз не мога да спя в подобно нещо и ми се вижда жестоко към детето:) Щом се отвива,значи отвит му е по-добре.Не мога насила да го карам да спи завит.

Спи по тениска и с памперс, т.е. с гол кръст. Въобще не го завивам.

# 36
  • Мнения: 2 237
Калина спи отвита от съвсем малка.Никога не е търпяла завивка.Вече спрях да я завивам,явно така и е по-добре.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина спи така от съвсем малка - вечно отвита, леко облечена нощем и на отворен прозорец лятото. Не се притеснявам особено, защото няма последствия - не е настивала.

Калина спи отвита от съвсем малка.Никога не е търпяла завивка.Вече спрях да я завивам,явно така и е по-добре.

Явно е характерно за Калините... hahaha

# 38
  • Мнения: 5 391
И аз ползвам чувал, зимен, летен, според сезона.За сега го търпи и аз спя покойно.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 197
Моето слънце като го завия,вдига си краката отвива ги и си завива главата.
И така спи.Много е смешен newsm62

# 40
  • София
  • Мнения: 2 079
Ами - не я завивай. Hug
Ако те е страх, че краката й ще настинат - сложи и тънки чорапки по някое време. Peace

# 41
  • Мнения: 3 929
Не знам, и аз се притеснявах в началото, но ми писна вече. Събуждах се хиляди пъти на нощ да го завивам, но разбрах, че не си струва. Гледам кръстът му да е закрит, т.е. сега спи с потниче, а иначе с боди и пижама и мисля, че не е фатално.

# 42
  • Мнения: 1 172
Една приятелка ми казваше, че не трябва да ставам и да ходя до детската стая, за да го завивам. Той сам щял да се научи да се мушва под завивката, ако му стане студено.  Иначе щял чака наготово.
Послушах я и не съжалявам. Следя само температурата в стаята да не стане прекалено ниска. Нищо повече.

# 43
  • Мнения: 6 164
И Крис не търпи да е завит. Също спи с боди без ръкави (потник) и искам поне една тензухена пелена да му метна и като го направя насън веднага се завърта и я маха.
На затворено не се спи - жега е.
Затова днес разместих цялата стая и леглото му е на противоположната стена от прозореца. Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 1 457
Сега е с много тънко лятно чувалче, то е доста свободно, отпред деколтето й стига до пъпа, отворите за ръцете - чак до кръста. През нощта все пак става хладно, гола няма да я оставя.
Peace
И нашето лятно чувалче е такова  Simple Smile А за зимата - дебело.  Не търпи да е завита с нищо - нито през лятото, нито през зимата. Добре, че има чувалчета  Grinning  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт