Силно слънце вън пече ,на ОКТОМВРИйчето му замирисва на море!!!

  • 18 564
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
привет от голямата вода. Пътувахме малко проблемно, но сега се настанихме и всичко е наред. Слетобяд ще покажем на Пепи морето и довечера ще ви пиша как е минала първата среща.

Поздрави на всички!

# 241
  • Мнения: 1 440
Здравейте,милички! Heart Eyes
Дринка,весело изкарване на моренцето!
Меги,приятно изкарване и на вас!Не зная дали ще ви дочакам,че прогнозите са за скорошно раждане.
В понеделник ще ходя до болницата и ще видим кога ще ме плануват за секцио.
Аз пък имам да ви се похваля с нова кола,както и с нова работа на мъжа ми.Та да взема да почерпя,а? beer3 Wine Glass  cook
Само не зная как ще се оправяме в началото с Нати и бебчо сами,но се надявам на малка помощ от страна на свекърва ми.Като му дойде времето ще видим,вярвам че новата работа ще е по-добра,но като всяко начало ще е трудно.
Целувки на всички от нас. Kissing Heart

# 242
  • Мнения: 167
Здравейте мацки,

Бини, честити ви нова кола и работа на половинката. Хубави са новите придобивки - с много здраве и любов да си ги ползвате.
Пожелавам ти всичко да мине много леко и бързо възстановяване - ще чакаме да се похвалиш  baby_neutral Hug  ylinfant

Приятен ден пожелавам  Peace

# 243
  • Мнения: 2 494
Бини, мила, пиши ми кога ще е секциото и ти желая да мине леко и безпроблемно!!!!!!! Сигурна съм, че ще се справиш с бебчето, а кака Нати ще ти помага!!!!!!!! Hug Mr. Green Laughing
Ние ще пътуваме утре сутринта, така че варненските мами очаквам да ме посрещнат подобаващо  Mr. Green подразбирайте, че понеделник вторник искам срещааааааааааааа!!!Искате ли , ако е хубаво времето направо на плажа да ги заведем децата сутринта към 10  Flutter Hug Ще решим!!!!!!!!!!!


Мишленце, страшна кукла Раличка, пу пу , http://www.bgphoto.net/photos/7848/o633195700834375000.jpg - на тази снимка много ми прилича на Йони, явно правят едни и същи физиономии Mr. Green  Hug
За пампито-аз се ядосвах в яслата, защото тя вкъщи си е без и наобяд спи без, но там и слагаха за спането на обед и после докато не си я вземем не и го махаха  Twisted Evil а е редно веднага след сън да я сложат на гърне, защото тя не се напикава докато си. Но......... надявам се, че есента като почне няма вече да го има този проблем!

Целувки на всички!!!

# 244
  • Мнения: 1 046
Здравйте и от нас, Коки е здрав да чукам на дърво вече 2 седмици е на ясла, което си е голямо постижение за нас.
Иначе утре сме на сватба и при това сме кръстници всичко е готово подаръци, облекла, рокли, само да минива, че понеделник заминаваме за Боровец и нямаме търпение, даже и за сватбата не мислим толкова колкото сме погълнати от подготовка за пътуването. Следобеда ще го водим Коко на консулт да видим как е с мерките и тегилките и да питам какви евентуално антибиотици трябва да купим.
И така да изчезвам, че няма време а сме още малко назад с подготовката за сватбата по отношение на картички и опаковки.
На мамите, дето почиват или ще ходят да на почивка много весело изкарване и здраве на децата, че да е спокойна и отпуската.

# 245
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
еййй нещо пак сте позамряли.

Бини пожелавам ти всичко да мине като по вода.

Ние изкарваме чудесно на моренцето. Пепи адски се кефи на водата. Изобщо не иска да излиза от нея. Спасихме положението с един басейн и по цял ден се кисне в него. Иначе добре понася за сега живота на чуждо. Яде и спи както вкъщи. Само се моля да не се разболее, защото направо ще се гръмна.
Ми това е при нас. Ходим на плаж, после дивеем по заведенията... живот и здраве ще изкараме още седмица. След ден, два ще скокнем до свекърва ми на Арапя да им погостуваме, а утре майка и татко минавайки за към Шабла ще ни навестят.
Хубав ви ден и пак ще пиша като ми остане време...

# 246
  • Мнения: 2 494
Поздрави от морето!!!Тук е страхотно, но Йони си е голям каприз, постоянно ми вика-има "пасък" и иска да го чистим от хавлиите и от крачетата и, а нали се сещате  Twisted Evil Crazy
А в морето влиза само с мен, като я пусна и почва един рев, дали и е студена водата, незнам  Blush надявам се следващите дни да се отпусне, племенничката ми беше така до миналата година, а сега е риба  Mr. Green

Мамчета, кажете кога да се видим, в
морската предлагам на детския кът, СРЯДА от 11 часа
Hug Hug
Искам всички да ви видя!!!
Ей сега ще звънна на някой, ейййй, много сте несериозни бе мацкиииии Mr. Green

Айде,отиваме пак на морето, използвам всеки момент!!!!! bowuu

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 16:12 от megan@

# 247
  • Мнения: 2 433
Ето ни и нас Hug
Завърнахме се от 10 дневното море!Черни и уморени - днес на работа! Mr. Green HugДа си починем от почивката.
Ето ви снимки - отдавна не съм пускала - надявам се да ви харесат! Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162543&photo=20
Честито на рождениците които пропуснах. Зло да ги забрави. Ади , теб най много Embarassedче чак ме е срам че забравих рожд. ти ден! 

# 248
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет от нас!
Меги, за съжаление, ние ще пропуснем срещата.
Страхил се прибира в четвъртък сутринта и няма как.
Евентуално ако реши да спи, ще се обадя и ще се включим.
Поздрави на всички

# 249
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ку ку,
привет от кака ви Дринка.

Джулка не се притеснявай. Знам че не си ме забравила с лошо. Пък и знам че дамо хубави неща ще ми пожелаеш... дано ме стигнат.

Ние киснем в морето и не искаме да излизаме от водятя. Малко се притеснявам, защото детенцето с което сме е болничко и аз съм на тръни да не прихване Пепино. Давам Осцилококцинум и вит. С превантивно и дано не се разболее.
Снощи ме поизплаши даже. Рева до 12 часа и направо ме пищиса. Оказа се че е коремче, защото не беше акал цял ден. След 2-часов рев и едно яко изпръцкане и оригване заспа като къпан. Сутринта както си клечеше до басейна... хоп и свърши работата. Аз с лопатката и кофата след него... смях голям. После не е имал повече проблеми. Иначе кофтито тук е че е малко е шумно от заведенията ама нейсе. Купона за младежта трябва да тече.

Хайде хубава вечер на всички и целувки от нас.

# 250
  • Мнения: 700
Джулка, к'во правиш ти бе, мацка! Изглеждаш като сестра на Мирелка и като кака на Яни Peace Бравос, ей такива жени харесвам, а не като мен да си влача излишните 10-тина килца вече .... УЖАС! скоро ще станат 2 години! newsm09

Леле, майчета, наближава Рождения ни ден Peace

Мислете си за Общ Рожден Ден - този път организацията ще е по-отрано, така че всеки да си прави плановете!

Ние с таткото заминаваме на моренце за 4 дни. Сами Laughing
А на края на септември на мен ми се отваря едно малко гръцко семинарче на плажа, ако котка не ми мине път.  Nature Sunny

Хайде, чао!

# 251
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ех бееее как завиждам на всички дето ги пускат в "отпуска" от децата. Толкова имам нужда да прекарам малко време с Ники без детето... ей така на едно кино да идем или на ресторант, без да търча и да се оглеждам. Ама нали първия опит завърши катастрофално, та не знам кога пак ще ме огрее. В тази връзка, сестра ми най-накрая са я изписали и си е вкъщи. Бори се яко и не се предава въпреки трудностите. Научили са я сама да си слага инжекциите и каза че се справя. Зеткото и той помага, та сега поне нея няма да я мисля непрекъснато.

Толкоз за днес от мен. Хубав ден, на почиващите хубаво време, на работещите - лека работа и много целувки!

# 252
  • Мнения: 8
Хелоу, мили мацки!!!
И аз се завърнах от морето след 4 дневен уик- енд с малката, та сега- пак на работа...
Ето малко снимки от престоя там:
http://www.griffinshome.com/galery/main.php?g2_itemId=1817
Такава жаба не бях виждала...За 40 дни разликата е просто несравнима!Никакъв страх, почерняла невероятно- като цигане, и съвсем изрусяла, чак веждите не и се виждат...Толова хубаво и щастливо се чувства.
Бини- стискаме палци, мила, и ни уведоми за датата на секциото. Честито за промените и новата придобивка вкъщи!
Дринка- радвам се за сестра ти, и дано си починете хубаво на морето.
Джулка- снимките са супер!!!
Хаиде целувки от мене(че ви пиша от работата,,)

# 253
  • Мнения: 2 282
Здравейтеи от мен Simple Smile
и нашата ваканция приключи. Беше прекрасно, но някакси не ми се разказва точно сега, всъщност изобщо не ми се пише. Може би заедно със снимките...
Има ли и други, изкарали повече от 10 дни извън града? По-скоро ми се иска да знам има ли и други, на които после града им се струва адски мръсен, горещ, наблъскан с груби и невъзпитани хора? сериозно се замислям за къща (не вила) в някое близко село.
Пропуснала съм много важни за мен рожденнички, та сега ще пожелавам наведнъж - милички, много здраве, споделена любов, здрави нерви и късмет ви желая!

А, сетих се защо тръгнах да пиша - Меги, на мен 11:00 ми е абсолютно неудобно - Ели спи между 11 и 13:00, по товавреме дори не мога да я доведа, ще истеряса в колата. Предпочитам следобед или по-раничко сутринта. А за сряда засега гледам, че никой не е потвърдил...

# 254
  • Варна
  • Мнения: 78

Мамчета, кажете кога да се видим, в
морската предлагам на детския кът, СРЯДА от 11 часa Hug Hug
Zasega qvno nqma da e srqda, 4e to utre!
Moje w petak sledobed togawa, 17 4asa udobno li wi e?

Pi6a ot nika na sestra mi  Hug

Общи условия

Активация на акаунт