Силно слънце вън пече ,на ОКТОМВРИйчето му замирисва на море!!!

  • 18 560
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 378
Здравейте мацки,


ние също се завърнахме - ремонта най сетне приключи.
виждам че съм пропуснала и забравила много рожденнички -  затова и злото да ви забрави , и все щастливи моменти да имате. много много целувки от нас .
в момента си имам баба при мен и се опитвам да изчистя1 в къщи след ремонта  - но алек не ще вече да излиза с баба си - иска и аз да ходя с него - пък аз искам да чистя - абе драми.
най сетне решихме проблема с гърнето и акането - открих, че когато човекът е на скритичко - примерно под масата зад покривката и му казвам, че не го виждам - и той си свършва работата без проблем - просто човека е искал усамотение и той. та, за мамите които още имат проблем с това - пробвайте и този метод - сега вече той си казва че му се ака - и всичко е наред - и мама доволна и алек изакан.
иначе благородно ви завиждам за почивките - все хубаво време пожелавам.
обалче - за мръсотията и хоата - аз винаги съм се дразнила на това - не я обичам софия - но за момента нямам кой знае какъв избор - та винаги когато се връщам от някъде - винаги ми изглежда все по мръсно и гаден въздуха , и все по невъпитани хората - особено шофьорите.
ох , отплеснах се........нещо съм малко негативна напоследък....

Бини - успешно секцио и хубачо бебче...Wink
Грейпфрутче - радвай се на жабката- нашият искаше да е във водата - ама го беше страх

айде толкова от мен - че малкият ми е в ръцете и не ме остава на мира..

# 256
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ!

Уф и ние си бяхме две седмици във Видин - такова спокойствие - само ядене, плаж.. кафенца...направо не ми се връщаше.
Тук ми стори още по гадно - аз по принцип не харесвам София(да ме извинят софиянки), ама сега.....

Zoroto благодаря за идеята, ще я пробвам.

# 257
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен,
Джулка, Грейпфрутче, много хубави снимки и много пораснали дечица, особено Яни, ми се видя много голям мъж.

Дринка, много се радвам за сестичката ти, а на вас-приятно доизкарване на почивката.

Бини, честита ви кола и нова работа на половинката, ще посрещнете малкото човече подобаващо  Wink

Облаче, хайде дай снимки деее, а и разкажи как е по този край, че много ми го хвалят този язовир и все не успяваме да стигнем до там. А за завръщането в София, най-голям проблем ми е трафика и мръсотията и естествено това, че много се пренасели, уж на никой не му харесва, пък все насам идват. За къща извън града отдавна съм се замислила и мисля да го осъществим някой ден, но засега си мисля, че не можем да си го позволим, голям разход ми се струва това пътуване всеки ден и изобщо поддържане на къща и двор, но може и да не така, незнам. А и сега съм си свикнала всичко да ми е близо и подръка, а квартала ни е доста тих и спокоен и това също отлага нещата.

Ло, верно трябва да измислим нещо за РД. Аз сега правя разни организации за моя, че наближава, а пък тази цифра 30 ако знаете как страшно ми звучи #Crazy, ама хич не се чувствам на толкова.

Миналата седмица ходихме да видим Рали, доста е понашишкавяла, за което се радвам, че беше един клечун, а сега си има бузки и пухкави ръчички. Опитва се да разказва филмите, които гледа с кака си и е много смешна, а вечер я вика през балкона до се прибира. Само баба й да каже да вика кака си и тя тича на балкона и започва да се дере: Како Кисиии, пибияй се Joy
Лошото е, че ми се стори доста разлигавена, като не стане нейното-се тръшка, яде разни боклуци като близалки и зрънчо, защото всички на двора ядат това. Даже сама си отива до магазинчето, подига се на пръсти, за да види провавачката и вика: дай една бикалка/близалка/. Те уж изрично са забранили да й дават такива неща, но като гледа другите деца е много трудно.

Искам да ви питам за боровинките-може ли да ядат или не, че в Смолян има много в момента, но нали не трябваше да ядат горски плодове до 2г. newsm78

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 09:10 от Мишленце

# 258
  • Мнения: 703
Здрасти и от мен!
При нас пък ремонтът още продължава...почва да ми писва...Майстори,майстори,ужас!През уикендите драсваме към вилата,но иначе сме си вкъщи и е много трудно!Затова и успехи с гърнета нямаме,и няма с какво да се похвалим...Но сме здрави и добре!Това е най-важното!
Мишленце,Тони яде вече всичко,в това число и боровинки.Те са много полезни и ако няма проблем-доста по-добри са от близалките...в кръга на шегата!А Рали ме впечатлява с богатия си речник,нашият е още беден,беден!Целувки за нея!
Поздравявам на патерици всички вчерашни именници!Здраве и любов им желая!
На всички,които са по морета и почивки-завиждам благородно и пожелавам приятно изкарване!Ние ги оставяме за догодина!
Снимките на всички сладуранчовци са жестоки,вече са си големички и ужасно сладки дечица!Да са живи и здрави!На мен време не ми остава да качвам снимки и да пускам,но все някога и на тях ще им дойде ред.
Бини,стискам палци всичко да мине окей!С теб съм!
Ами,това е май от мен,да ставам от тоя компютър,че денят си минава,а задачите не свършват!Хубав ден на всички ви!

# 259
  • Мнения: 378
Охооооооооооо,

имаме обадила се изчезнала мама - Злато , затри се ти много.
кажи как тече бременността, какво става - мина ли ти лошото?
понеже аз съм си тук и имам баба до неделя - може да се видим само по женски да се наприказваме, ако намериш и ти 30 минутки Simple Smile

Мишленце - и моите наблюдения върху Алек са че е станал по капризен и само ми "НЕ"-ка, ам аще се оправям като си тръгне бабата. а иначе за това как говори Раличка - браво, ние говорим , ама така говорим че ако не знаеш за какво иде реч- няма и да разбереш Simple Smile
Айде мами - някой да се хваща с организацията по общият РД - аз не смея - щото ако взема да родя по рано - и ще зачезна, та затова само ще чакам някой друг да свърши работата и ако не съм родила още или ако е минало малко време да мога да ходя по човечно (че предният път бях като баба) ще се включа.

Дринка - кога се връщате от моренцето. да вземем да се видим - нещо ми е домъчнало за всички ви.да вземем да спретнем една среща - ама като повечето сте все нанякъде..........

айде стига съм драскала - и аз отивам като Златото да опраям след ремонта и да подреждам....

целувки от нас

# 260
  • Мнения: 2 494
Момичета, остават ми 2 дни във Варна и явно няма да можем да се видим, жалко, искаше ми се да съберем дечицата, но явно всички са много заети.

Целувки на всички!!!
Леко раждане на Бини, миличка с теб сме!!!
Да ви споделя една супер новина-днес Ivy от септемврийките е родила момченце Боян!!!! Hug
И още една-на сестра ми резултатите от амниоцентезата са добри и също ще си имаме сладко бебе момченце през януари!!! Mr. Green Hug

# 261
  • Мнения: 167
Здравейте, мацки!

Отварям темата и що да видя  Laughing: вече сме на 14 страница и последните постинги са пълни само с хубави новини  smile3501.
При нас нищо ново - почивката ще започне най-рано на 04 септември - ако всичко е наред и ще ходим на св. Константин и Елена - тя /почивката/ е планувана много отдавна, но все не исках да мисля за нея.
Пожелавам хубаво време и приятно изкарване на всички почиващи, успешно завършване на ремонтите и текущите задачи, леко бременеене и приятен уикенд  Hug

# 262
  • Мнения: 2 494
Абе, мацки, ако сте преместили някъде октомврийската тема, моля кажете къде, явно тук няма октомврийки......... Mr. Green То сме замирали, ама 3 дни никой да не пише не е било  Thinking

Скоро ще кача снимки от морето и искам някой да ги гледа, еййййййййййййййй bowuu

# 263
  • София
  • Мнения: 4 577
Меги, тук сме всички, ама под прикритие....В тая жега сме изпозаспали....Давай снимките де...

# 264
  • Мнения: 2 282
Тук сме, бе Меги! Поне от време на време! Ама аз таман реша да пропиша, и ми се скапва нета, и то таман на два пъти все в тая тема! С теб поне се чухме, макр че октомврийска срещичка така и не направихме...
всъщност излъгах. В горепосочения ден, като разбрах, че няма да можем да се видим, сутринта си полафихме с Раличка, а вечерта - с Мира. Раличка (за първи път май откак я познавам), е по ергенски, Райчо е на бабиндом. Праща ви много поздрави и разпитва как сте. А Били на Мира направо ми взе акъла - катери се САМ на места, където и Катето не смее да се качва. Страшна фурия! а мускулите на крачетата му са като на културист яки  Laughing голям сладур!
Танче, ми то Константин и елена си е направо Варна, вземи се обади, може пък поне покрай еб да се видим Simple Smile ще ти пусна на лични някой телефон, ама утре, че ютията ми загря Simple Smile
Целувки!!!!

# 265
  • Мнения: 832
Ето ни и нас,
Аз пък го закъсах с лещите и като седна пред компа, започват да ме дразнят и все гледам като съм вкъщи да ги махна, а с очилата не виждам добре на компютъра. Сега вече съм с нови.
Тука до нас на стадиона в момента е концерта на Слави и си го слушам от балкона, чак ме стреснаха с фойерверките, а коли паркирани има из целия квартал.
Ние във вторник сутринта заминаваме за моренцето, ще бъдем между Несебър и Равда. Ще има ли някой там по това време. Лошото е, че вчера по новините казаха, че точно там имало някакъв канал, който бълвал фекалий и то всеки ден. Страхотно. А уж толкова бил хубав там този плаж.
А да ви питам, майките на момченца, вредно ли е да се пече пацата на слънце, че Вики миналата година беше с памперс на плажа и му го махах само като беше във водата, ама тогава не ходеше и седеше, а сега тази година си мисля направо гол през цялото време, ама се чудя дали не е вредно.
Хайде лека нощ от мен. Отивам да лягам, че напоследък все сън не ми стига.

# 266
  • София
  • Мнения: 4 577
Лошото е, че вчера по новините казаха, че точно там имало някакъв канал, който бълвал фекалий и то всеки ден. Страхотно. А уж толкова бил хубав там този плаж.
Бубс, ние бяхме там, не видях такъв канал. Нито съм го усетила. Плажът е хубав. Ние ходехме повече към Несебър, може би е към Равда това чудо на техниката. Приятно море....

# 267
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте мами! И аз доста време не съм писала, но редовно чета! Сега са включвам с една оферта за мамите дето още не са почивали! Хайде с нас на о. Тасос от 6 до 14 септември! Хотелчето, което сме резервирали е на брега на морето със собствен плаж, на 15 мин пеша от Limenaria и цената за стая с кухненски бокс е 15 Евро.
Иначе "да чукам на дърво" сме добре и нямам търпение да дойде почивката да се порадвам на детенце!

# 268
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет народе. Прибрахме се живи и здрави... някои де. Пепи от вчера е със сополи. Направо цяло море му треперих и той се разболя като се върнахме. От днес съм го пратила с баба и дядо на вилата, ама едно притеснение ме е обзело... все очаквам да ми звъннат че е зле и се прибират. Все се надявам там на природа и чист въздух да се оправи бързичко, ама не знам майка ми колко ще го издържи.

# 269
  • Мнения: 167
Здравейте и от нас!
Дринка, добре си се завърнала  Hug
Аз да кажа за нашите сополи  Cry - ми те нямат край, последното, което направихме беше носен и гърлен секрет. Днес взех резултатите - естествено няма нищо и никъде, а те си текат ли, текат - вече и кашлицата ни е сериозна. Джипката казва "Имате си алергично дете", специалиста УНГ казва "За мен нещата са идеални, ако нямате климатик няма да имате и проблеми", а Лъчо си е един сополив и си пием Кларитина и си кашляме и изобщо вече не знам  #Crazy. Моля, давайте съвети и предложения.
Съжалявам за това, че ви развалям настроението в слънчевия ден, ама вече ще се  #2gunfire. Намя да коментирам, че нощно време не сме спали не знам откога.
Спирам вече  Sick.

Приятен ви ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт