Силно слънце вън пече ,на ОКТОМВРИйчето му замирисва на море!!!

  • 18 561
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
оф и ние бяхме с такава продължителна кашлица преди време. Пи Ериус и Вентолин. Направи ми няколко пристъпа на задушаване. Но за климатика вкъщи нищо не са ми казвали.

# 271
  • Мнения: 391
Струва ми се, че рецептата е спиране поне за малко от яслата, ако има кой да го гледа за 1-2 седмици.
Дринка, дано се оправи Пепино и да си изкара добре с баба и дядо. Рали също беше малко болна, като я взеха нашите на морето и майка ми доста ми помрънка, че не съм я опазила Laughing

Криша, много изгодно предложение за Тасос, жалко, че си използвах вече отпуската за това лято.

# 272
  • Мнения: 700
Криша, супер предложение - жалко че се връщам от море. Мацки, изкарах си страхотно. 4 дни, но си починах страхотно. На връщане имаше плажче и за Ема, но веднага след това текнаха въпросните сополи и сега сме на капки и Витамин С.
Аз започвам да организирам Рождения ден на Ема, че в клуба, в който бяхме миналата година има резервации за доста дни напред.
За организацията за Рождения ден аз бих могла да се наема, ако искате в същия клуб, така и така ще ходя за един, мога да го направя и за два рожденни дни.
Та ви предлагам следното:
На 03.11.2007 г. сутринта / вечерта - Рожден ден в "Приказка без край" - с торта, всеки си поръчва сам на място каквото иска, за да не става като миналата година. Пишете списък. Ето за клуба: http://prikazka.net/index.php?cat=2

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 10:47 от lo

# 273
  • Мнения: 2 433
Танче, това с нон-стоп сополите съм го чувала вече. В смисъл една моя позната дъщеричката на 4 години и така си влачат сополите от бебе. На моменти чак зелени ставаха... И куп лекарства изпиха и куп диагнози преминаха...и няма лечение и това е. Ходиха преди 2 месеца в Плевен и там специалист им казал да извадят сливиците. Аз много се учудих, щото при положениече нито веднъж не са правили ангина?????и да се съмняват в сливици, ми се видя пресилено. Лично аз се опитах да я разубедя, че щовм не правят проблем не е нужно да се махат. Но мъжът и беше решил и ги извадиха. Ето 2 месеца няма сополи , няма дявол. Не си го обеснявам - пък и не се опитвам да ти кажа - но доктора определено е знаел какво прави!!!!

# 274
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Танечка, а ти къде го води на УНГ? Имам контакт на доктор от ВМА, за който ми казаха че е много добър. Има частен кабинет. Ако искаш ще ти пусна телефон да видиш и друго мнение. Аз лично не съм ходила при него, но ми го похвалиха.

Ло на мен ми е малко рано да мисля за р.д. Нещо в последно време спрях да правя планове за каквото и да е и действам на момента.

# 275
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
бреййй пак затишие.

Ние с мъжо ергенуваме вече трети ден. Снощи като млади гаджета си чукнахме среща в центъра, обикаляхме магазините и финално пихме кафе на Витошка и зяпахме минувачите. Направо страхотно си изкарахме. Довечера имаме уговорка с бъдещите кумци да ходим на ресторант. Иначе ми е много мъчно за Пепино и се притеснявам че е болен. Чух се с майка ми и тя каза че сополите почти са изчезнали, но е бил много неспокоен вчера. Заспал е чак към 3 часа... направо не знам как е издържал толкова до късно. Яко го мъчат зъбите, защото само точи лиги и е кисел. Пак сложихме лигавниците и сменяме по 10 на ден. Да му се невидят и зъби и чудо. Утре си идват и ще си го нагуша.

Хайде хубав ден на всички и ПИШЕТЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!

# 276
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние сме тук и много ни мори жегата. Ама в петък отиваме за Викенда до Чепеларе, малко на хлад.
Ади, блазя ви, ние докато бяхме "ергени" само гледахме ТБ, че тати все беше уморен.
Аз пък да ви се похваля, че мама си идва в БГ да помогне за внуците; че мойте нерви пак са подяволите, не знам дали е от болести или от друго, ама всекидневно съм с главоболие, което не се влияе от лек-ва.
Утре сутрин ще си носим проби за яслата и от 3-ти живот и здраве сме ученици.
А като се заговорихме, че вече сме порастнали, освен нас има ли и други, които пият Нестле /с шише/?

# 277
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ми Пецата нали го знаеш че не си пада по млеката, ама водата още си я пием от шише. Майка е сложила на нейното авентския накрайник, но през нощта той иска да си пие само от бибата. Иначе през деня шише със сламка или от тези шишета за минерална вода с цуцките.

# 278
  • Мнения: 2 433
Е, ние Нестле не пием...ама си жулим по 2 кофички кисело мляко на нощ - с шише Mr. Green Иначе вода си пием от чашка. Кола и бира също от чаша. Ама това мляко направо ми стопява тлъстинките нощем. Яде човекът - и това е!!!! Mr. Green Hug
Дринка - и аз искам ергенствооооо...ама няма!!! Cry С нашата банда хич и не виждам кога ще ме огрее- ама здраве да е - като остареем ще си държим ръцете и ще пием кафенце под асмата Joy
Танче - браво за подкреплението - използвай момента да навакса бабата с внуците. Ам`че така де - те майките не са длъжни да гледат внуците на бабите!!!! Mr. Green
Лек и прохладен ден от нас! Heart Eyes

# 279
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Здравейте, мацки!
Аз съм щастлива жена -  къщата ми е пълна с мъжко присъствие  Laughing. От 16 август Страхил си е вкъщи и сме или по разходки, или вкъщи с приятели. Сами добре посрещна татко си, ама все иска в мен, с мен. Още многоне го признава. Страхил направо се изуми колко е порастнал и колко много приказва и въобще как се е развил. Той вече познава 17 букви, по картата на европа знае къде е БГ, Италия, Франция, Великобритания, Гърция, Испания, Португалия и т.н. Знае на картата на БГ къде е Варна и София и че живеем във Варна.  Иска много да му чета книжки. Започнахме с броенето. Обича да слуша класика и Алла Пугачова  #Crazy Дори заспива на нея  hahaha Разбира се обича и денс песнички и детските. Онази вечер го приготвям за банята и той прав на повивачката почна да танцува нещо като рокендрол-туист, където си мърдат краката в коленете.  Laughing
На 20 август правихме кръщене на Самуил - тогава е именият му ден. Беше много забавно. Още като влязохме в църквата - аз отидох да оставя нещата по ритуала и уж казах да го гледат - ама много баби, хилаво дете. Та по едно време идва попа и води Саумил - той отишъл зад олтара и седнал на трона на Владиката  ooooh! После през цялото време се смееше и приказваше. Той не обича да го държат на ръце и постоянно повтаряше "Скоки, скоки" /да скочи/. Попа като го подстригваше и той му пляскаше и викаше "браво". След като го наръсиха с китката той продължи да си я удря в главата. Веселбата беше пълна - всички гости много се смяха.
После ходихме да се почерпим в една пицария. Самуил получи много подаръци - златни, сребърни, икона, дрехи и играчки. Най-ценният за мен е подаръка от сестра ми - дала е да изработят сребърен медалион на фрагмент от от Самуиловия кръст- представлява някаква птица, която държи в клюна си кръст, изобразени са също слънцето и луната.
Ето малко снимки от кръщенето - има го медалиона и няколко други снимки.http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7415&AlbumId=10190 … p;PhotoId=5413318

Утре заминаваме за 4 дни из Родопите с кръстниците. Резервирахме за четвъртък и петък на Яз. Доспат, а за другата вечер накъдето ни отвее вятърът. Сами ще го гледа майка ми.
За АМ- Самуил никога не е пил, не го харесва. Също така никога не е пил от биберон. Сега пие вода или от шише със сламка, или от чаша с накрайник.
МНого целувки и като се върна сте пиша...

# 280
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Дринка - и аз искам ергенствооооо...ама няма!!! Cry С нашата банда хич и не виждам кога ще ме огрее- ама здраве да е - като остареем ще си държим ръцете и ще пием кафенце под асмата Joy

ааааа и ще потропваме с бастунчетата... Simple Smile

Боги, приятна почивка и весело изкарване.

# 281
  • Мнения: 1 930
Само набързо да ви кажа: утре в 8.30 е секциото на Бини. Тая вечер бях при нея, притеснена е леко, но пък е майка герой и ще роди прекрасно дете, знам! Стискайте и палци, моля ви!
Утре е големия ден!!!!

# 282
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
стискамееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дръж се Бини, завиждам ти за невероятните емоции, които те чакат утре. Прегръщам те и ще чакаме новини.

# 283
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Бини, и от мен много  Hug!

# 284
  • Мнения: 703
Стискам силно палци и аз от сега,та до утре,щом разбера хубавата вест!
Мила Бини,успех,кураж и едно хубаво здраво бебче на финал!

Общи условия

Активация на акаунт