Половината път изминахме вече, НОЕМВРИ ще гушкаме най-сладкото бебче

  • 8 648
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 112
Здравейте в новата темичка и от мен!

Caramelche според мен са напукани подкожни капилярчета...
не е страшно! и изчезват след време не се притеснявай.
и аз имах и преди и сега пак ми се появиха...

Със съня и аз имам проблем...надявам се да се поуспокоя скоро и да мога да спя повечко...
С първата бременнос нон-стоп спях, а сега  #Crazy съм като нощна птица...

Желая на всички ви спокоен и усмихнат ден...  bouquet

# 76
  • Мнения: 98
На кой телефон се записва такава за лекцията в ТК еднодневно ли е това училище?

# 77
  • София
  • Мнения: 614
Сладур, то всичко е от хормоните и именно от тях кожата ни става хиперчувствителна към слънце и се получават тези петна. В това съм 100 процента сигурна, защото много съм се интересувала. По-добре да не се експериментира, аз в никакъв случай не бих се подложила на слънце без солидна защита!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте мамчета и от мен  bouquet

А аз от два дни спа като пън и с триста зора се събуждам.  Tired Не знам дали не е от тоя магнезий дето ми го дадоха за успокоение на бебчето. То май продължава да щурее явно не му е повлияло толкова, но - уви - на мене....

Diana_T тази фирма има страхотни бебешки кошарки и мебели като цяло. Нали Шумен ми е подръка мисля да ги навестя. А иначе тези дето съм си харесала са на Dibo.

# 79
  • Мнения: 14
Аз с първата бременност нямах петна. Хем почти цяло лято изкарах на слънце.Как съм издържала се чудя. Сега повече се пазя , внимавам да не би случайно нещо да не спазя.........но забелязвам едно слабо , много слабо забележимо петънце на горната устна. Мъжът ми ми се смее и казва , че си внушавам , но аз съм сигурна че го има. Така че незнам. Т обаче си стои таова отдавна. Дано да не стане по забележимо.

# 80
благодаря момичета за всичко споделено  Hug така или иначе ще се ходи на лекар, пък ще видим какво ще избистри, ама ми е странно, те петната са само на шкембака, не приличат на спукани капиляри /а иначе и такива си имам и по корем и по баджак/,  не съм сменяла нищо от козметиката дето ползвам, на слънце на съм се излагала, памучни са ми дрешките... абе луда работа май, ама сега се притеснявам от всичко  Rolling Eyes
ето и телефона на СвV.София /Тина Киркова/ за записване за училището  - 920 20 31/36 вътр. 238

# 81
  • Мнения: 3 435
Абе Краси къде зачезна? То какви бяха тия бунгала,това чудо... Laughing
ProstoAz,по принцип си ранобудна,днеска къде зачезна?

# 82
  • София
  • Мнения: 2 437
Valenciq, много са им хубави нещата, но за съжаление в София няма никакъв техен избор...Дано в Шумен имат магазин. Доста са им качествени леглата Simple Smile


Ние вече сме толкова много, че доста имена на мами ми липсват от темата Simple Smile



# 83
  • Мнения: 3 435
Ние вече сме толкова много, че доста имена на мами ми липсват от темата Simple Smile
права си,общо взето редовните сме толкова малко Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 10
На кой телефон се записва такава за лекцията в ТК еднодневно ли е това училище?

Училището е еднодневно. За повече инфо влез ако искаш в сайта им http://www.1agb.com/school.php там пише и какво точно включва  Laughing

# 85
  • Мнения: 421
Simple Smile ПростоАз съм ранобудна! Тази сутрин съм станала в 3.30!  Тъко-що се прибирам,чекарахменамилото родителите на София,че заминават на почивка в Париииижж Simple Smile Така се бяха стъкмили милите,аз само ги бъзикам,че се суетят като малки дечица.

та то,ние се прибрахме в 10ч,амамалко работа...малко кафенца Simple Smile И сега съм си взелахапка и пийка и аз като Цецито - 2 филма и нямамърдане поне до 18ч!

За кожата,дето се бяхте заговорили....да много е чувствителна! За пръв път през живтота си се беля! Е не много,но попринцип седя по 8ч на ден на слунце като съм на морето и нямам проблем,кожата ми е супер податлива и много бързо почернавам.Тая година семазах с 25фактор  Shocked  (иначе се мажа с 2)  и въпреки това се поолющих тук-там! Вече много много ще се пазя!

А за тъжните сихове,Сладурке...какво да кажа - да всеки ден поне за 1-2 часа ме обвземат някакви гадни настроения...на които много се дразня вече!Хормони  Laughing

# 86
  • Мнения: 3 435
Aбе София толкова ли е близо до Плевен,че си прескачате почти всекидневно newsm78

# 87
  • Мнения: 421
ами... има няма 200км  Simple Smile  всичко е въпрос на навик  Simple Smile , а и пътя не е лош

# 88
  • Мнения: 3 435
Аз преди много обичах да пътувам,обаче сега не знам защо само при мисълта за път,колкото и да е удобен и колата да е комфортна,се изморявам Tired,май само от офиса до вкъщи пътя ми е най-добре... Joy

# 89
  • София
  • Мнения: 614
Prosto Az, как 200 км. от София до Плевен, бе?.....Аз пътувам често натам, не е повече от 160-170. Но иначе по магистралата си е супербързо и удобно пътуването наистина. Пък ти като идваш толкова често насам, свиркай на софийските мами за срещичка на сладолед.
 
Valenciq, много са им хубави нещата, но за съжаление в София няма никакъв техен избор...Дано в Шумен имат магазин. Доста са им качествени леглата Simple Smile
Диана, ако става дума за легълцата на Джен, да кажа, че приемат поръчки по каталог в детския магазин на Иван Асен ІІ - срещу градинката на Райфайзен. За 20 работни дни ги доставят.

Ами аз се изказах компетентно, сега да продължавам с основното си занимание.  Grinning Пък като съм ги наредила все някакви филми за серийни убийци, довечера ще сънувам кошмари сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт