Жега е голяма вънка, СЕПТЕМВРИЙЧЕТО обаче хич не мрънка!

  • 12 755
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 199
Цвети Берова, Габи е много сладка!!!  Heart Eyes
Плами, привет и от мен, включвай се по - често...
Денис, Стефи си има любима играчка - барабанчето на Чико (че не мога да слагам картинки) Освен това реди успешно рингове на конус, също любимо занимание. най - много обича обаче да чете всякакъв род литература и да танцува. разбира се и  топката влиза в класацията най - забавни играчки.
А за рожденния й ден вече купих подаръка - ето това
http://www.growingtreetoys.com/product/4958
и днес уговорих фотосесия за 1-ия ни рожден ден - в морската градина. Мисля че ще стане супер.


# 271
  • Мнения: 12
Момичета,моля ви гласувайте за Лилибон и Криско тук:
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s=1

# 272
  • Мнения: 307
Здравейте и от нас!  wavey
Честита месечинка на Дари и Ради на yoana77, Мая на sparki, Мартин на lilisha, Мария на Алина, Габи на cvetiberova, Георги на Desssy и Кристиан на viki81!
Да растат все така палави и красиви!

Цветиберова - и аз мисля, че Габи е много сладка, как щрапоти само  thumbsup браво!
Марианка - радвам се, че Мими е по-добре, олекна ми!   bouquet
МарияФ - този замък наистина е приказен, и аз искам да го видя лично. Направи много снимки, че поне да си изплакнем очите!  newsm68
fibi4ka - голяма разбойничка си имаш, ами детето иска да се къпе самичко  hahaha
За обиколниците - още са на леглото, защото си пъха крачетата между решетките, и се самонаказва, като се удря в тях  ooooh!
За второ дете - ами татко му много иска - момиченце, ама аз още не съм готова. По принцип и аз искам още едно дете, но ще е най-рано другата година.
А за игрите - и аз се чудя с какво да го забавлявам, че всичко му писва бързо, иначе си има една играчка на Чико, която доста го забавлява, освен това си играе с книжки, дистанционното му е супер интересно и GSM-а ми  newsm62 Имаме си две малки кучета и когато малкия е много кисел го оставям на единия пес да го забавлява, голямо кикотене пада  Joy
А пък как обича рекламите, когато започнат - не отлепя поглед от телевизора, много е сладък, а на някои реклами така се кефи, че чак трепери  Simple Smile
Смятаме да правим кръщенето на рождения му ден и съм в голяма чуденка какво да  подарим на детето с татко му.  newsm78 Мислехме да му подарим нещо златно, като синджирче например, но пък май е много малък за такива неща. Вие какво подарихте на децата си по този повод /кръщенето имам предвид/?
Целувки от нас с Ники на всички   love001



# 273
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте, милички !
Благодаря за честитките за месечинката на Мими   bouquet  Да са живи и здрави всички дечица !
Взе да ми става нещо мъчно, като дребната наближава годинката. Как се изниза това време?!? Наистина времето лети с децата, а ние с тях си сверяваме часовника  Simple Smile
Иринии  - благодаря ти, мила   love001 Ти си страхотна  Wink Благодаря и за рецептата , смятам да я пробвам  Simple Smile
Днес точно и дадох на Хип Талятели с риба и сметана - прие се доста по-охотно от предните ми опити за даване на риба.
Плами  -добре дошла отново  Hug Наскоро се чудех къде зачезна русенската група, Тонита също не се е появявала  newsm78
МарияФ - приятна екскурзия, замъкат е вълшебен !
dennis   - откъде взе тази играчка на Арен?
Моята бонбона обича много играчки , аз и затова много обичам да гледам и да купувам  Sunglasses Не се сещам за нещо любимо, но в последно време има един пумпал, от който се впечатлява.
За ТВ - освен рекламите , по друго не се заглежда чак толкова. А, и Бейби Айнщайн , за моя радост , че да можем да се нахраним  Wink
Чао от мен   bouquet

# 274

Общи условия

Активация на акаунт