Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Здравейте и от мен в този жежък Илинден!
Все си мисля, че повече няма да издържа от жега и пот. Все нещо тече по мен и току си мисля, че са водите Embarassed
Сладкишче, на момичето, с което лежах му тече по-дълго такова течение, но не знам дали да не потърсиш съвет и помощ, ако ти продължи. Не искам излишно да те успокоявам, защото всеки случай е за себе си. Може да сложиш една превръзка и, ако продължи, да отидеш до някоя близка болница. Веднага ще ти кажат какво може да е.
Да ни е честита темичката и да се радваме само на добри и навременни раждания.  Аз си мисл, че искам моето да е след понеделник - не по-рано, обаче.........
Гита, снощи те сънувах. Много беше неясно. Май на ЛС ми беше изпратила стихотворение, което тълкувах като нежност и женственост. И Танти беше там и аз казвах на мъжа ми, че това е "онова хубавото момиченце от снимката". Нищо не значи този сън, ама

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз сега се прибрах..... Whistling Добре си пообиколих и накупих пак някоиу неща и добре че слезнах с колата че иначе трябваше да се хваща такси ooooh!
Купих най-накрая комплекта пелени бархет+ тензух Simple Smile взех и едно шише авент + едно на Нуби тези малките които пак са уж за колики които показват и дали не е много топло нещото което е вътре Mr. Green Доста мои приятелки ми казаха че са по доволни от тях а не от Авентските! Peace По натам ще видим какво друго ще се вземе Simple Smile КУпих на бебчо още 2 чифта чорапки и 2 кърпи за дупе+ 1 голяма за мен за болницата и една по малка за бебо за болницата! Взех си и нощница с копчета че тези с цепките като облякох една се чувствах като балон в нея  Crazy Party но тази е удобна с копчета по надолу и е много сладка Simple Smile е верно за размера беше трудно понеже исках да не ми е голяма след като родя и измерих всичко Simple Smile взех си една която е леко по мен заради тумбака  Mr. Green но нали ще се смъкне поне наполовина още с раждането та екстра пасна  Mr. Green Joy    

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ееех, Тигииии, аз съм един стихоплетец...."ум да ти зайде"....Иначе с хубаво си ме сънувала. А нещо за раждане нямаше ли?  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 457
записче и от мен  Grinning

# 19
  • Мнения: 941
и аз да се разпиша, още сме 2в 1,

# 20
  • София
  • Мнения: 430
Честито на новата мама, да са живи и здрави !!!

бавно се точат тия бебоци, юлките на 20 юни имаха доста повече бебета..мисля си, че нашите ще почнат изведнъж и ще стане едно бебевалене..не мож го спреш  baby_neutral

# 21
# 22
  • Мнения: 23
И аз съм тук Hug
Днес бях на док за кръвно ,кардиограма и тегло - всичко е о.к.
От жегата така се потя между краката че все имам чувството че ми изтичат водите  Mr. Green
И сега ако попитам пак няма ли бебе и до довечера някой ще се е отчел Peace

А как ме мързи ,направо ви се чудя на ентусиазма  да пазарите  ooooh!
Според мен Гита ще роди на 2.08. Grinning,ако позная ще почерпи   bouquet

# 23
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте ,
аз съм на работа последен ден !!! Голям кеф е !!!
Искам да ви зарадвам малко....имаме бебче...
Едното майче което беше с мен на лекцията на "9 месеца" ( тези които бяха последния път може би се сещат коя е мацката..седеше до мен)  днес е родила със секцио - момче. Казва се Иван и е 3700 кг. И двамката са добре. Чух се преди малко с нея и прати много поздрави на всички.....

# 24
  • Мнения: 1 380
И аз да се разпиша. Ив4енце в другата тема публикувах отговор по подод проблемите ти е НОИ. В общината мила се вади бележка за иденти4ност на имената. За 5 минути става. Не се ядосвай и аз минах по този път.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте ,
аз съм на работа последен ден !!! Голям кеф е !!!
Искам да ви зарадвам малко....имаме бебче...
Едното майче което беше с мен на лекцията на "9 месеца" ( тези които бяха последния път може би се сещат коя е мацката..седеше до мен)  днес е родила със секцио - момче. Казва се Иван и е 3700 кг. И двамката са добре. Чух се преди малко с нея и прати много поздрави на всички.....

Коя, коя?

Според мен Гита ще роди на 2.08. Grinning,ако позная ще почерпи   bouquet

Стига, дееее, това значи да пренося. Сигурно до тогава ще съм убила някого.

# 26
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ами казва се Радостина и седеше точно до мен от края....чудя се как да ви обясня.. ooooh!

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ами казва се Радостина и седеше точно до мен от края....чудя се как да ви обясня.. ooooh!

Е, аз не съм била на нито една лекция, така че няма как да с е сетя. Дано някой се сети, че ще се спомина от любопитство.

Имаме си бебе, имаме си бебе.....

# 28
  • Мнения: 3 388
Аз си мисля, че ще имаме много бебета около 30-ти на пълнолуние  Crazy
Чак и за себе си се надявам  Mr. Green

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Моя мъж е роден на 30,07-много готин лъв е Heart Eyes
Момичета Ирра е питала нещо в старата тема вече раждалите мами...

Общи условия

Активация на акаунт