Убийство на плода ли е аборта ?

  • 9 596
  • 203
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 654
Изобщо и не казвам, че ембронът е човек, както и смятам, че темата не за убийство на човек.

# 166
  • Мнения: 2 161
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?

# 167
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?

Ти какво ще направиш ?

# 168
  • Мнения: X
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?
Евалата Шанел, че задаваш въпроса, който ми е в акъла от началото на тази тема, ама не смеех да го задам, сакън да не обидя някой... Peace Най-вече исках да попитам автора на темата...

# 169
  • София
  • Мнения: 2 271
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?
ССф възпитава децата си така, че това не може да се случи  Naughty

# 170
  • Мнения: 2 161
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?

Ти какво ще направиш ?
Ще заведа детето си в клиника и ще направи аборт.Но моите деца убиват мухите без проблем,може би затова разсъждавам по този начин.

# 171
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?

Ти какво ще направиш ?

Нещата са много сложни ... аз лично бих се съобразила с това,  което иска детето ми ... не бих могла да убия с лека ръка ...аз бих отгледала детето ако се налага, заедно бихме го отгледали ...

Ами ако детето направи аборт, след който настъпят усложнения и те доведат до там, че не може да има повече деца ....тогава какво ще направиш 

# 172
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преди време бях пускала линк към видео на бебето в 10- та г.с.... напълно оформено, малко човече , което скача и рита като лудо ...тогава много майки се разстроиха и няма да го побликувам пак, но ако се интересувате- намерете го ... това е едно малко човече и никой не знае какво усеща  ...

# 173
  • Мнения: 2 161
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?

Ти какво ще направиш ?

Нещата са много сложни ... аз лично бих се съобразила с това,  което иска детето ми ... не бих могла да убия с лека ръка ...аз бих отгледала детето ако се налага, заедно бихме го отгледали ...

Ами ако детето направи аборт, след който настъпят усложнения и те доведат до там, че не може да има повече деца ....тогава какво ще направиш 
Ще питаш 13-14 годишно дете дали иска да задържи бебето си?Не мисля.А това за усложненията...Помисли-живеем във времето не на Вера Дрейк,когато абортите са правени от самозванки при домашни условия.

# 174
  • Мнения: 17 410
Ако,...ако.....
ВСяка такава атема се изражда в ЗА и Против аборта. Аз да попитам автора от какъв зор е тръгнал да ровичка, да беше пуснал търсачка- такива теми- бол!

# 175
  • Мнения: 374
немога да повярвам, че има отговорили `не ме пука`  Shocked

# 176
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще го попитам , да ... а ти насила ли ще го заведеш ?  ...такава ли драма е това да забременее на 13   Thinking...

# 177
  • Мнения: 836
Я някоя от заклеймяващите аборта да ми кажа,ако утре дъщеря й или приятелката на сина й забренее на 13-14 какво ще прави?Ще убиете ли ембриона като муха или няма да го убиете?
Не, няма да го убия.
Ще й помагам да го отгледа, колкото и да не ми се иска да е забременявала в тази възраст.
От "хората" няма да ме е срам.

# 178
  • Мнения: 2 161
Ще го попитам да...а ти насила ли ще го заведеш ...тайкава ли драма е това да забременее на 13 ...
Да,насила.Защото съм й майка и знам кое е по-добре за нея.И защото детето ми не може да гледа дете.

# 179
  • Мнения: 17 410

Не, няма да го убия.
Ще й помагам да го отгледа, колкото и да не ми се иска да е забременявала в тази възраст.
От "хората" няма да ме е срам.


Айде, бе! Вие вярвате ли си, като пишете?

Общи условия

Активация на акаунт