Гледате ли по новините за пожара около Стара Загора?

  • 2 809
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
 ...... Който иска.. приютявам за уикенда.  Пуша ,  но не може да се сравнява..с това  обгазяване.  не се шегувам. До двама с дете - мога.
Не мога да повярвам че не се шегуваш. Искаш да кажеш че ей сега паля колата и с жена ми и детето се изтърсваме у вас и ще ни приютиш в къщата си .... Непознати хора... Нищо не знаеш за нас....Чак пък толкова добри хора едва ли има останали ... Извинявай не искам да те засегна ама не вярвам....
Ако пък е истина и това на снимката си ти .... мога ли да дойда сам  Mr. Green (това вече е шега така че не ми обръщай внимание)

# 31
  • Мнения: 1 113
И аз тъкмо се засилих да пиша на Как`Сийка и видях темата.
Ужасен кошмар е това. По новините тази вечер казаха, че руската машина се е включила в гасенето вече. Дано по-бързо успеят да потушат пожара  Praynig

# 32
  • Мнения: 843
 ...... Който иска.. приютявам за уикенда.  Пуша ,  но не може да се сравнява..с това  обгазяване.  не се шегувам. До двама с дете - мога.
Не мога да повярвам че не се шегуваш. Искаш да кажеш че ей сега паля колата и с жена ми и детето се изтърсваме у вас и ще ни приютиш в къщата си .... Непознати хора... Нищо не знаеш за нас....Чак пък толкова добри хора едва ли има останали ... Извинявай не искам да те засегна ама не вярвам....
Ако пък е истина и това на снимката си ти .... мога ли да дойда сам  Mr. Green (това вече е шега така че не ми обръщай внимание)

  Идвайте. Снимката ми е от 3 години, но ще се гримирам.   Simple Smile)
  Не, не се шегувам. Това е силата на  ИТ.   Не казвам Форума.    Случвало ми се е и преди да има форум.   
  къщето ми е старо, но е поело торлкова добро и песни, че едва ли ще ви пука за никаквите условия. Има баня и чисти чаршафи.
   хапване/ щего намислим пътьом, празен ми е хладилника сега/   и раздумка  Не, не се шегувам.

# 33
  • Мнения: 5 478
Ужасно е... В момента пак мирише. Дори и на затворени прозорци миризмата пак влиза. Цялото небе над града е в кълбета дим.  Дано всичко мине по-бързо... Praynig
Мне, пожарите не са случайни. Абсурд...

# 34
  • Мнения: 5 478
borisfx, къде живееш, че те е сполетяло това нещо? Една колежка от балета ми описа нещо подобно, тя живее до стадиона.

# 35
  • Мнения: 212
borisfx, къде живееш, че те е сполетяло това нещо? Една колежка от балета ми описа нещо подобно, тя живее до стадиона.
Точно там. Ама точно до стадиона. Снощи беше жив ужас. Сега май пак се заформя същото. Ти къде си?

# 36
  • Мнения: 25 647
Е, ти си най-зле тогава!  Confused Нали откъм вас нахлува в града пушекът?
Чуваш ли самолета? Тук при нас не се чува. Странно къде ли захожда?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 212
Е, ти си най-зле тогава!  Confused Нали откъм вас нахлува в града пушекът?
Чуваш ли самолета? Тук при нас не се чува. Странно къде ли захожда?  Rolling Eyes
Ами зле съм... аз като ви разправям че ще се мре вие майтап ви се струва. Чува се самолета. Няколко пъти мина. Не го знам къде захожда само да гаси ...

# 38
  • Мнения: 4 392
Ако можете, иzнасяйте се zа 2-3 дни навьн наистина....(Скапа ми се кирилицата)

Сетих се zа мокри хавлии на проzорците, да обират гадните гаzове и да служат като филтри Peace

# 39
  • Мнения: 25 647
Ох, така ми се иска да докопам извергите, които причиниха това! Само да ги докопам...

# 40
  • Мнения: 4 392
Дано си полу4ат zаслуженото   #2gunfire
Настоявайте да се раzследва

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пожара край Аязмото е загасен... Но от пепелищата ще продължава да пуши още с дни, вероятно... Поне не гори... Оставени са само постове да пазят... Да не би да се разгори отново някъде...
Самолета вече минава няколко пъти... Гаси край Дълбоки... Иначе, самия пожар е стигнал и до село Колена... Борят се усилено за локализацията му на западния фронт... Иначе вятъра е с посока запад-северозапад, в момента...
За пожара край Аязмото, се говори усилено... Че е причинен умишлено-непредпазливо... От обитаващите близкото гето... За да имат дърва за през зимата... Не знам дали е вярно, препредавам слухове...
В Дълбоки още по-усилено се говори... Че е имало хора с мотори... Запалили са, слезнали са долу до главния път, качили са моторите в микробуси и отпрашили... В неизвестна посока... От дървената мафия били... От един етнос... Това пак е само слух...
Но иначе сателитните снимки показват три огнища за дълбошкия пожар... Абсолютно невъзможна "случайност"...

# 42
  • Мнения: 25 647
Но иначе сателитните снимки показват три огнища за дълбошкия пожар... Абсолютно невъзможна "случайност"...

А за другия?  newsm78
Останах с впечатление, че за него са съвсем сигурни, че е умишлен.
Но не вярвам да хванат някого. Освен по сигнал, просто не виждам как ще стане.  Thinking

# 43
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Е, ти си най-зле тогава!  Confused Нали откъм вас нахлува в града пушекът?
Чуваш ли самолета? Тук при нас не се чува. Странно къде ли захожда?  Rolling Eyes
Ами зле съм... аз като ви разправям че ще се мре вие майтап ви се струва. Чува се самолета. Няколко пъти мина. Не го знам къде захожда само да гаси ...
Хващаите детето и  се възползваите от  предложението на Наика.

# 44
  • Мнения: 503
Ей, съсипаха ви в този град! Дано нощта ви да е по-спокойна!

Общи условия

Активация на акаунт