Гледате ли по новините за пожара около Стара Загора?

  • 2 814
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 478
borisfx, малко под Аязмото, до Детска поликлина съм.

Да,да, ще се шуми известно време и накрая пак няма да има никой виновен... Напълно съм убедена, че всички пожари са умишлени.  Някой знае ли дали от Колена не е стигнало до Хрищени??  Confused

Снощи бях седнала в едно кафене и една приятелка ми прати смс, че Лозенец (ромския ни квартал) горял. Това в кръга на шегата, де и аз прочетох смс-а на глас и  се засмях, отново в кръга на шегата. Не бях видяла обаче, че на масата зад нас имаше двама цигани... Единия леко ме наруга  Joy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не, пожарът е от източната страна на Колена... Или поне беше...
Към Хрищени няма засега опасност...
А иначе в Лозенец нищо не е горяло... Той пожарът ако подхване Лозенец, смятай, че целия град е пламнал...

# 47
  • Мнения: 4 392
Но не вярвам да хванат някого. Освен по сигнал, просто не виждам как ще стане.  Thinking
Ами явно са ги видели.
В Дълбоки още по-усилено се говори... Че е имало хора с мотори... Запалили са, слезнали са долу до главния път, качили са моторите в микробуси и отпрашили... В неизвестна посока... От дървената мафия били... От един етнос... Това пак е само слух...
Но дали ще се престрашат хората на село да свидетелстват?  Thinking Страх, страх.. И колко отблиzо са ги видели? Най- малкото могат да им направят описание и полицията да ги иzдирва по него..Все е нещо..

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Преди малко препоръчаха хората да носят дори маски, намокрени с вода...

На тоя град хич не му върви - пожари, обгазявания...

то4но около 15.00 минавах от там на връщане от морето.Бая гора гореше Shocked

# 49
  • Мнения: 5 478
Мхм... Първо ни обгазиха, сега ни запалиха, може би следва да ни наводнят... ooooh!

# 50
  • Мнения: 4 546
Мхм... Първо ни обгазиха, сега ни запалиха, може би следва да ни наводнят... ooooh!
не си го пожелавай, че като нищо след тия жеги  ooooh!

# 51
  • Мнения: 5 478
Добре, че Бедечка не може лесно да прелее...

# 52
  • Мнения: 6 243
Дано си полу4ат zаслуженото   #2gunfire
Настоявайте да се раzследва
Кой пред кого да настоява? Форумските мами - пред оня популист - кмета ли?

Разследва се вече, споко. Остава и да се разкрие.

# 53
  • Мнения: 25 755

Разследва се вече, споко. Остава и да се разкрие.


Вярваш ли?
От толкова години вече всяко лято има умишлени пожари, досега не съм чула да са хванали някого, че и да го осъдят...  newsm78

# 54
  • Мнения: 6 243

Разследва се вече, споко. Остава и да се разкрие.


Вярваш ли?
От толкова години вече всяко лято има умишлени пожари, досега не съм чула да са хванали някого, че и да го осъдят...  newsm78
Ами от къде да чуеш, Каке? И аз не чуват такива работи по медиите. Което не значи, че не се случват. Темата за това, какво излиза по медиите, и какво се случва в реалния живот, наистина е интересна... А що се отнася до другия източник на информация - агенция "Кака Сийка" - крайно недостоверен!

# 55
  • Мнения: 25 755
Възможно е да има някой осъден, що не? Но фактът, че не се разчува, ми говори нещо. И да хванат Асан, че е драснал клечката, дали ще хванат г-н ХИКС, който му е дал кибрита и тубата с бензин? Естествено, връзката между двамата и фирмите, които печелят търга за разчистването и износа на дървения материал е само в сферата на фантастиката и прословутата българска завист.  Mr. Green
Май, докато не се забрани всякакъв износ на дървесина извън България, няма да спрат пожарите.  Thinking

# 56
  • Мнения: 2 070
Бареков е мн грусен тип, как се забавлява в момента с тая сериозна тема. Лопатирахте ли лопатирахте ли? Хилеше се много тъпо. Гледахте ли го?

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, ама не пропусна да каже, че самият той е лопатирал  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 837
Какво е положението сега момичета?

По радиото съобщават за трети ден продължаващи пожар наоколо, от Турция предлагат помощ 2 хеликоптера, а ние още не я приемаме. Много учудващо...

# 59
  • Мнения: 6 243
В момента гори край Казанлък. При нас вече изгасна, до Дълбоки още тлее.

Задържани са няколко човека (роми), но не за причиняване на пожарите край Стара Загора, Казанлък или с. Дълбоки, а за това, че палили кабели (след като са ги откраднали, вероятно), ама ги хванали.

Общи условия

Активация на акаунт