Боси крачета по пясъка тичат, БУРГАСки чеда морето обичат

  • 15 845
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Лекцията е от 9,30ч.Освен да се срещнем някъде към 9ч.Аз ще нахраня Симеон там,обаче ти къде ще накърмиш Валери ако се срещнем толкова рано?Дано да не го е хванал летния вирус,че е много гаден.Но щом си взела прахче скоро ще се подсече .Да го нагушкаш от мен малкия кротушко  Hug

# 31
  • Мнения: 143
Към 9 ме устройва, той и без това напоследък се събужда в 5, така че следващото ядене му се пада в 8. Ако искаш може да тръгнем заедно.

# 32
  • Мнения: 5 713
Ми Мадлен-че спри сокчетата. Simple Smile Има лесно.
Ми то хубаво, ама после и пюретата трябва да изместя,а честно казано не съм привърженик на захранването след шестия месец.
Няма да изместваш, просто прескачаш сока щом не му понася. Ти си решаваш, де. Simple Smile

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Вале,ако искаш в 8.40 пред фурната. Wink
Маги,на теб удобно ли ти е в 9?
Никой друг ли няма да ходи?

# 34
  • Мнения: 565
И аз съм на линия! Ама къде е срещата? Нищо че май от трите до сега никой не познавам  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 48
Мили момичета, много съм щастлива днес!!! Малкият ни мъж стана на една годинка и вече е кръстено християнче. И понеже рожден ден без торта неможе искам да споделя тази с вас
.
По едно бонбонче от сърце за виртуалните ми дружки

и по едно малко питие, че е много горещо

Честит празник и на mmagy и на мъника на Рени!!!

# 36
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
здравейте и от мен!
много съм щастлива,моя бебок се е обърнал както трябва,надеждите за това бяха нищожни,но ето 4е....се сбъднаха.направо камък ми падна от сърцето.някой може да ме сметнат за луда,оба4е искам да си родя нормално.надявам се така и ще стане.вси4ките ми изследвания,посещения при доктори и анестезилози се оказаха излишни,но все пак съм доволна.ина4е бебо е станал 3500 едър ми се струва,но плацентата не ми е узряла съвсем,и оже още 10 дни да откарам така.ама искам да раждам,много ми тежи,странното е ,4е ве4е нямам контракции,само болки долу ниско,ама това е от наместването на глави4ката.
Soleada 4естит ти рожденик! newsm67 nbirthday newsm38  bigdance2 Tada  Party Time  ura Gift newsm67
да ти е жив и здрав,да има най щастливото детсво,да радва мама и тати!и една огромна целувка от мен!

# 37
  • Мнения: 565
Солеада честит ти рожденик! Да е здрав, послушен и много щастлив!
 hbday baloni hbday baloni  Gift

# 38
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Пепи, честито ти християнче и рожденник!!! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 285
Soleada,честит ви празник ! Да ви е жив и здрав !


# 40
  • Мнения: 164
Вале,ако искаш в 8.40 пред фурната. Wink
Маги,на теб удобно ли ти е в 9?
Никой друг ли няма да ходи?
В 9 часа пред Джърси

# 41
  • Мнения: 82
Вале,ако искаш в 8.40 пред фурната. Wink
Маги,на теб удобно ли ти е в 9?
Никой друг ли няма да ходи?
В 9 часа пред Джърси
Ха,и ние с Мегита и Херелина имаме такава уговорка,в 9 пред Джърси!!!
Ще се съберем голяма тумба!!!Супер!

# 42
  • Мнения: 82
Soleada,честит ти рожденник,да е жив и здрав,много да слушка и да расте щастлив и весел момъка!!!

# 43
  • Мнения: 565
Вале,ако искаш в 8.40 пред фурната. Wink
Маги,на теб удобно ли ти е в 9?
Никой друг ли няма да ходи?
В 9 часа пред Джърси
И аз ще съм там!   Mr. Green

# 44
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Сега ще ви кажа за ПРЕХВАЛЕНОТО СМАРТИ ПАРТИ. Днес  бяхме там на РД. В момента незнам вече какво да си мисля и да правя. Всички деца бяха вътре в ограденото- децата от РД и други деца. Което според мен не е редно да дадеш 70 лв за залата и същевременно да влизат други деца. Както и да е това не е страшното. Та, детето ми е вътре с неговите приятелчета и го оставих с лелката и  да си играе с няколко камиона, багера и тем подобни, защото той много ги обича. Отидох в задната стая да си оставя камерата и седнах за неповече от 30 секунди. И се чува рев, ама рев. Отивам синът ми трепери като лист и хълца. Едвам се успокои. Гледам играчките прибрани. Не пожела да влезе повече в ограденото пространство, макар и там да бяха неговите приятели. За цялата зала беше много странно, защото дори на непознато дете, моят син се раздава и всички се чудеха какво е станало.
 Сега когато се прибрахме в къщи го питам лелката удари ли те, той ми отговаря да и показва лявото рамо и врата. Не съм видяла какво е станало, но познавам детето си и знам, че като трепери някой го е ударил или му се е скарал. Скарването отпада, защото аз бях на няколко метра и нищо не се чу. Остава удрянето, защото най - интересното е, че той показва рамото, а когато му се караме никой не го удря там, а само по дупето. След известно време го пуснах пак там при "гледачките", на които им се плаща, но явно не са доволни от заплатите си, защото не видях да извършват кой знае какво, освен да седят на земята и 2-3 пъти да пуснат някое дете по пързалката, и по такъв начин че да си ударят главата. Както и да е, какво става после - седя аз извън оградата, а детето ме се е качило на едно слонче, и трите "гледачки" стоят до децата на 1-2 метра. Обаче някой сложил слончето върху някаква дъска и гледам как детето ми полита напред и  лелките стоят си на земята. Казвам ви сърцето ми се обърна, защото ако не беше си сложил ръцете да падне на тях, щеше да си счупи врата. И това бездействие от страна на служителките направо незнам как да го коментирам.  После друго дете си взема играчки да си играе,  които съответно се дърпат от "гледачките" и се казва не така. Еми, нали тези играчки са оставени децата да си играят, те не са за окраса.
Пари да ми дават там няма да заведа детето си, не стига че им плащаш, а ще ти претрепят детето.  Naughty Naughty Naughty

Да допълня, че като го съблякох отзад на рамото имаше червенина, която сега вече е под формата на одрано.   Shocked

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:42 от Sinara

Общи условия

Активация на акаунт