Темичка поредна отворете НОЕМВРИйски мами посрещнете

  • 9 126
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 416
Diana_T,наистина ти съчувствам за неприятните изживявания днес..егати и гадната ситуация,ако това ще те успокои,ще ти кажа,че аз снощи седях от 19-21ч в колата,защото ключа блокира и трябваше да търся някой ключар същевременно..мъжо отиде да търси,но такъв не намери и познай ако не бях тъпа и упорита да въртя ключа и да бърникам вътре в ключалката два астрономически часа,просто някой трябваше да спи в колата,защото нито да я преместиш,нито да и затвяориш прозорците нищичко....бях се настроила и за такъв вариант.Оправих нещата,с което много се гордея,че то какви ли не "умни"глави идваха и гледаха-ама нъц..лошото е,че днеска мъжо пак е закъсал със същия проблем,ама поне прозорците и люка са затворени Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 416
tsetseto,къде зачезваш за толкова време Sad

# 17
  • Мнения: 14
Diana T много важно Laughing погледни с усмивка. Не се ядосвай , боже та това са ежедневно случващи се неща. Това да са най- големите ни проблеми. Касетофонче взели , броня счупена Whistling Абе живот и здраве да е само. Народа е казал - всяко зло за добро!
И нас ни обраха , преди време /за втори път/ и телевизор , цялото злато - моето от майка ми , сватба , бал. Е............купихме си нов телевизор , нови неща. Нали сме здрави! То не си струва да се ядосваш , само нервите ще ти останат.
Я виж , какво щастие те е сполетяло - чакаш детенце Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 614
Ами, Сладурче, ще отидем на планина за 1 седмица, и после заминавам за лятната къща /близо е до Плевен/, където смятам да си прекарам с мама и други любими хора до края на август- на тишина и спокойствие. И в началото на септември ще се върна вече да дооправя тук за живеене и да се стягам за бебето. И на работата няма да се връщам повече.

Р.S. А ти гледа ли Sicko?

Момичета, и друго да ви питам. Не знам бебето ли започна много да ме натиска, що ли....обаче вече ходя буквално през 5 мин. до тоалетната. Нощем явно като лежа и не ми натиска толкова мехура, и ставам 2-3 пъти, обаче през деня докато изляза от тоалетната и пак ми се ходи. При вас как е, че почвам да се тревожа?

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 14:32 от tsetseto

# 19
  • Мнения: 2 126
Diana, Hug Hug Hug от нас с Вяра и бързо да ти минава,всичко ще се оправи,то си има Господ на тоя свят Peace
tsetseto,ще ни липсваш,но поне ще си отпочинеш и после в новият дом...ехааа суперрр Grinning

За бодитата и аз да кажа - също само такива дето са изцяло с копченца.Аз за вяра имах няколко комплекта ританки с жилетчица в различни цветове,беше ми супер лесно и удобно.Не харесвах гащеризони,така си стоят почти нови Wink

# 20
  • Мнения: 126
tsetseto аз така бях от първи месец.Когато влезнах в 4 намаля ходенето на 6-7 пъти през нощта,но това беше само за около 10 дни.Сега почти немога да спя защото ми се пишка НЕПРЕКЪСНАТО Cry,много е мъчително защото не си доспивам и се чувствам изморена.Лекарката ми каза вечер да не пия почти никакви течности но това не помага.Просто беби натиска пикочния мехур.

# 21
  • Мнения: 804
tsetseto, и аз пишкам мноооого често. А нощем е кошмар - по 100 пъти. Аз и преди си ходех често, но сега е още по-зле. В началото кучето идваше с мен да ме ескортира до тоалетната, но явно му писна и сега даже не се и мърда като се спъна в него  Mr. Green Приятна ваканция и да направиш много снимки. Peace

# 22
  • Мнения: 1 546
Diana, Hug успокой се, миличка! Наистина е била много, много кофти ситуация, но - майната му! Важното е, че сте добре! Hug

ПростоАз, аз малко бавно загрявам ама количката, която си харесала 1000 ли е или 1700? newsm78 Ето я моята мечта, ама само мечта ще си остане:http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=187  Tired

# 23
  • Мнения: 827
Много сте изписали Hug Аз докато ви прочета стана никое време, ама изчетох всичко. Party
Diana T много важно Laughing погледни с усмивка. Не се ядосвай , боже та това са ежедневно случващи се неща. Това да са най- големите ни проблеми. Касетофонче взели , броня счупена Whistling Абе живот и здраве да е само. Народа е казал - всяко зло за добро!
И нас ни обраха , преди време /за втори път/ и телевизор , цялото злато - моето от майка ми , сватба , бал. Е............купихме си нов телевизор , нови неща. Нали сме здрави! То не си струва да се ядосваш , само нервите ще ти останат.
Я виж , какво щастие те е сполетяло - чакаш детенце Peace
Peace Най-важното е че си добре, но се постарай да не се тормозиш психически че влияеш на бебо.
tsetseto приятно изкарване на вилата.А за пишкането явно бебчето почва да тежи и те натиска, аз пък нещо се притеснявам че не ходя много често до WC и си мисля че беба може би е по- малка и затова не ми тежи, което не води до често ходене до тоалетна. newsm78 Абе ще видим като отида не преглед другия месец средата, ама ми се струва доста далече. #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 614
аз пък нещо се притеснявам че не ходя много често до WC и си мисля че беба може би е по- малка и затова не ми тежи, което не води до често ходене до тоалетна. 

Ей, ама това жените верно няма угодия за нас Laughing По-добре, че още не те е почнало, ladybebi Аз се успокоих вече като ви прочетох /ами друго си е да споделиш с приятелките от форума Simple Smile/, явно си е нещо нормално, но очаквах мааалко по-късно да дойде това чудо с пишкането....Че като си помисля още 3 месеца на тоя режим  #Crazy...ама ще се търпи, какво да се прави.

Благодаря за пожеланията, ще покажа снимки като се върна. Няма начин да не си почина добре, там природата и въздухът са страхотни, а и къщата и дворът ни са един истински цветен рай /благодарение на маман/. А и все пак ще упражнявам любимия си спорт - риболовът!  Grinning

# 25
  • Мнения: 343
Diana не се претеснявай най важен сега е бебчо той да е добре
На мен една комшийка ми дължи 400 лева и не само че не ми ги връща
но и ме заплаши с един неин приятел джудист мисля да подам жалба
но незнам дали ще ми обърнат внимание в полицията
важни са сега бебчетата ни да не ги претесняваме

# 26
  • Мнения: 3 416
tsetseto,чак ти завидях на бъдещата почивка Laughing,на тишина,на планина...браво! За пишкането-споко,аз мога да си седя и цял ден вътре,най-добре вместо през 5 мин да ходя Joy
Мечтание,какви са тия филми с твойта съседка Shocked
П.С-гледах Sicko,ама до половината,щото е много натоварващ,егати и "американската мечта" и катосе сетя,че има още хора дето драпат да заминат за там...

# 27
  • Мнения: 2 126
Ооооооохх за пишкането ли казвате Mr. Green - думи нЕмааааамм ooooh! Тая нощ беше кошмар,на всеки час съм дежурна.А и на всичкото отгоре ние на етажа все още си нямаме та слизам 2 етажа по-надолу....Познайте как се спи на такъв тормоз Tired
Аз честно казано се радвах,че досега не бях толкова пиклива и хооп изненадкааа..Малко ме притеснява обаче нещо,че тъкмо съм се изпишкала и имам чувството че е било преди много време и пак ми се пикае Rolling Eyes Притесних се да не е някакъв цистит,чувала съм че в тва се изразява.Ама все пак аз имам основателна причина да ходя често,та малко се успокоявам.

Сладурка,за теб се бях сетила и пропуснах в предният ми пост...вземи някакви мерки с това неходене до тоалетна и особено по голяма нужда,знам че не е добре през бременността.А моята док всеки път ме пита ходя ли редовно,ама винаги пита не пропуска Peace
Някъде бях чела обяснение за това,ама забравих точно какво беше.Ще се разтърся,дано открия.

# 28
  • Мнения: 3 416
Ох,Дес,какви мерки да взема Tiredчайчета,шоколадчета и тй нататък и къде помогнат,къде не...пък и това не е като запека в първите месеци,сега просто ме е страх да се насиля,щото никой друг май освен мен не усеща,че нещо ще му изскочи отвътре...страх ме е..А тия хапчета дето ми ги предписаха категорично не ща да ги пия Naughty(ама да не се и налага много де... Praynig)

# 29
  • Варна
  • Мнения: 208
Разгеле догоних ви  Mr. Green От понеделник чета изтьрваното - а то се трупа та чак 3 теми - и днес едва ви настигнах.

tsetseto да знаеш и аз искрено ти завидях. Аз се моля поне за една седмица отпуска и почивка нейде.
А за ходенето до тоалета - аз по 3-4 пати нощем ходя обаче сьм се научила да се стискам колкото мога и затова само толкова.

И мамчета.... дано повече такива негативни емоции не ви спохождат. Аз поне гледам да стоя над тях та чак се притеснявам не сам ли станала твърде непукист човек. Единствено бебока ме интересува и всичко сварзано с него.


А за количките ... преди време бях писала че е по-добре по сносна количка да се вземе - осбено които като мене ще я използват за второ - но имах в предвид мах 600-800 лв зависи от колко части се състои - 2 или 3 комбинирана или не.... Но вече 1700.... Дес е права че по-добре за качествени памперси да се дадат парите. Въобще от мамите с дечица доста практични савети и изводи суи направих за което трябва да им благодаря Hug


Ditta това което си харесала може да го намериш за 850 лв и мисля че си заслужава - само че марката я забравих но беше от хубавите Flutter

Общи условия

Активация на акаунт