НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 595
  • 589
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 264
Здравейте и от мен!
Какво ще кажете за кухня от зебрано в комбинация с плот и гръб титан.
Стените ще бъдат бледо зелено.
Нямам снимки, още е в проект smile3538 smile3538 smile3538

Това беше и моята идея но за хола. Видях една снимка  и се отказах. Според мен няма да е добре. Лично мнение.

Защо на мен много ми харесва тази комбинация.
Зебраното е бежевия вариант Wink

# 76
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Чародейка, ако черното не е от това, което е гланцирано /с блясъка, по-нагоре има такъв линк/ мога да ти кажа, че няма да стои изобщо умопомрачително. Особено както си се спряла само на варианта венге /а той не е гланциран/. Това е мое мнение от моя си опит. Инак аз съм с изцяло сиво-сребриста кухня, фен съм на черните бани, така, че не заради това да тръгна да те разубеждавам. Simple Smile Просто не ми стои добре. Исках просто да си изразя мнението. Иначе вкусове различни, разбира се.
Нямаш ли снимка на твоята кухня ,аз отначало се бях спряла на такаво сиво сребриста кухня ,но минах на черно Peace

# 77
  • Мнения: 326
Здравейте и от мен!
Какво ще кажете за кухня от зебрано в комбинация с плот и гръб титан.
Стените ще бъдат бледо зелено.
Нямам снимки, още е в проект smile3538 smile3538 smile3538

Това беше и моята идея но за хола. Видях една снимка  и се отказах. Според мен няма да е добре. Лично мнение.

Защо на мен много ми харесва тази комбинация.
Зебраното е бежевия вариант Wink

Разбира се щом ти харесва. Аз само изказах мнение. Както казах и аз исках точно това зебрано, но с времето се отказах, не ми допадна някак, не знам защо...... а и с титан - не я виждам тази комбинация. Но в крайна сметка това си е твоето жилище и ти си знаеш най-добре. Тук всеки си казва личното виждане по въпроса-не те разубеждавам в никой случай. Направи си проект с някоя програма и ще видиш ефекта. Дуцка&Муцка беше писала по горе с каква програма си прави визията на кухнята. Успех   bouquet  Peace

# 78
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Съгласна съм с klaris относно инокса - имам в къщи такъв материал в повече - определно си му роб - всяка капка вода оставя петна  ooooh!, имам лакиран МДФ в цвят светло синьо и също не е най-доброто решение, но го предпочитам пред инокса, поне се чисти по-лесно  Peace

Страшно се притесних Sick Поръчах кухня комбинация инокс/пясъчен дъб; термоплот,гръбче, вратички-инокс, основата- пясъчен дъб. Да не съм направила грешката на живота си! newsm78 Толкова ли е трудна подръжката му за кухня?

Eeeeee....спокойно  Stop  убедена съм, че това не е грешката на живота ти  Mr. Green  Wink
Просто е материал, който си иска чистене - има специални препарати /  Praynig добре, че са те/ и се почиства идеално! Изказах такова мнение за инокса, защото имам иноксова мивка в банята - от това по-гадно няма! Иначе в кухнята всички дръжки на вратичките и всички уреди са ми иноксови /без хладилника - той е вграден и микровълновата - тя е само с цвят инокс/.Имам и още няколко детайла с инокс.
Ако трябва да съм честна кухнята ми е много по-лесна за чистене, но скапаната мивка...на нея съм й роб!  Sick
[/quote]

Ама такава гъба съм! Аз имах впредвид ПДЧ с цвят инокс-или титан още му викат; а ти сигурно имаш впредвид метала инокс (за него съм съгласна; една микровълнова имам такава, направо ми иде понякога да я заритам). Щях да получа инфаркт, че и за другите мебели съм избрала тук-таме да има инокс-титаново ПДЧ.

# 79
  • Мнения: 264
Здравейте и от мен!
Какво ще кажете за кухня от зебрано в комбинация с плот и гръб титан.
Стените ще бъдат бледо зелено.
Нямам снимки, още е в проект smile3538 smile3538 smile3538

Това беше и моята идея но за хола. Видях една снимка  и се отказах. Според мен няма да е добре. Лично мнение.

Защо на мен много ми харесва тази комбинация.
Зебраното е бежевия вариант Wink

Разбира се щом ти харесва. Аз само изказах мнение. Както казах и аз исках точно това зебрано, но с времето се отказах, не ми допадна някак, не знам защо...... а и с титан - не я виждам тази комбинация. Но в крайна сметка това си е твоето жилище и ти си знаеш най-добре. Тук всеки си казва личното виждане по въпроса-не те разубеждавам в никой случай. Направи си проект с някоя програма и ще видиш ефекта. Дуцка&Муцка беше писала по горе с каква програма си прави визията на кухнята. Успех   bouquet  Peace




Ето така мисля да изглежда какво мислите newsm53

# 80
  • Мнения: 5 178
денито, браво за уменията със специализиран софтуер.. аз неам нерви

# 81
  • Мнения: 264
денито, браво за уменията със специализиран софтуер.. аз неам нерви

Не е трудно, само че нямат много опции за размери или аз незнам къде да ги търся newsm12

# 82
  • Монреал
  • Мнения: 631
денито, браво за уменията със специализиран софтуер.. аз неам нерви

Не е трудно, само че нямат много опции за размери или аз незнам къде да ги търся newsm12
Специално за Ално от менюто  Options избираш  Show object properties и оттам ръчно определяш размера, които искаш.  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 264
денито, браво за уменията със специализиран софтуер.. аз неам нерви

Не е трудно, само че нямат много опции за размери или аз незнам къде да ги търся newsm12
Специално за Ално от менюто  Options избираш  Show object properties и оттам ръчно определяш размера, които искаш.  Simple Smile


Благодаря ти незнаех  bouquet

# 84
  • Мнения: 187
Какво ще кажете за кухня от зебрано в комбинация с плот и гръб титан.
smile3538 smile3538 smile3538

Зебраното на кой производител имаш предвид? На WODEGO и BUCINA по-светлото зебрано е по-скоро в жълто-кафявата гама, а по-тъмното е в черно-кафяво. И двата нюанса се различават доста от това, което си ползвала в АЛНО.
Според мен плот и гръб титан добре биха се съчетали добре със зебрано "Хавана" на EGGER (не съм сигурна дали този декор се предлага все още).

# 85
  • Мнения: 264
Зебрано на EGGER ( сиво бежево )
Във Варна има една фирма мисля ,че се казва Хосе там ги гледахме плоскостите smile3521
А в програмата ALNO нямат точно такъв вариант затова съм използвала нещо кафеникаво Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 5 178
дай те линк да си изтегля ално, защото Китчън Дроу много ме изнервя

# 87
  • Мнения: 264
дай те линк да си изтегля ално, защото Китчън Дроу много ме изнервя

http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=30709

Само, че трябва да се регистрираш в download.bg Wink

# 88
  • Мнения: 113
Я иди направо на www.alno.de и си я смъкни в немски или англ. вариант, безплатна е Laughing

# 89
  • Мнения: 113
Ето линка за немската версия : http://kuechenplaner.alno.de/

Общи условия

Активация на акаунт