Споделете - 16 тема, месец - неизвестен

  • 22 067
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Споделям,че имам някакво предчувствие,че нещо лошо ще се случи.
Свил ми се стомаха на топка. Confused
Успокой се!!!
Дано да е напразна тревогата ти!!! Heart Eyes
Така бях и аз, ама малко ми светна...Иди в темата и се забавлявай!

# 16
  • Мнения: 721
Споделям, че вчера с мъжа ми имахме празник и нищо не се случи - беше един ужасно обикновен ден. Толкова бяхме каталясали, че си легнахме и си обърнахме по един гръб Cry Добре след още 5 години по зле ли ще е?

# 17
  • Мнения: 2 792
    Уф, болна съм, сега смятам да дремна (едва гледам всъщност и имам чувството, че някой ме е пребил) за да събера сили да си прибера децата, мразя да съм като дроб  Tired
 
  ЧРД на Климент на Мю, много да си се радват и да се слушат   bouquet   bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 173
Споделям, че нямах компютър 2 седмици, много е гадно като свикне човек, чувствах се далеч от всичко.

И споделям, че си мислех, че ще родя края на август, а бебето е огромно и ще е много скоро. А най-хубавото е, че от жегите отслабнах и като родя ще си изляза една фиданка от родилното. Ией как се радвам.

Искам да завали.

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Копирам си постинга от предната тема, пък. Crossing Arms
Споделям скучен, петъчен, работен ден. Утре ще ходим до Копривщица.

Дуци, насъбрало ти се от нещо. Изкарай си го навън по някакъв начин. Плачът също е добро решение. Ще ти мине. Hug
Що не дойдете в Сопот? Има си музейчето на Вазов, известния манастир от "Под игото", лифт за возене, тва-онова, Карлово е на 3км и там има музейче, на Левски обаче, и пак тва-онова.  Simple Smile А?

А,знам, аз там съм ходила и в Калофер даже. А в Карлово имаме приятели. Другата или по-другата седмица ще е там. Засега е Копривщица. Там съм ходила доста отдавна и почти съм забравила всичко. Grinning

# 20
  • Мнения: 2 550
вземи си билетче за всички музеи, 6лв е май...иначе е по два лева на музей
и да идеш в Дядо Либен да пиеш домашен айрян, вкусни пържени картофки, прекрасни кифтета, хъхъх  Blush

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
вземи си билетче за всички музеи, 6лв е май...иначе е по два лева на музей
и да идеш в Дядо Либен да пиеш домашен айрян, вкусни пържени картофки, прекрасни кифтета, хъхъх  Blush

Ей тва ще си го отбележа. Така ли се казва кръчмето "Дядо Либен" и в Калофер ли е?

# 22
  • Мнения: 5 577
Взех най-накрая важно решение, и съм емоционално удовлетворена.

# 23
  • Мнения: 2 550
вземи си билетче за всички музеи, 6лв е май...иначе е по два лева на музей
и да идеш в Дядо Либен да пиеш домашен айрян, вкусни пържени картофки, прекрасни кифтета, хъхъх  Blush

Ей тва ще си го отбележа. Така ли се казва кръчмето "Дядо Либен" и в Калофер ли е?

в Копривщица, нали там отиваш утре Simple Smile
аз първият път, когато ходих, не останах много доволна, защото менюто им е леко...абе, не е много богато....но вкуса на нещата, които ядох ми останаха в устата за вечни времена  Laughing та пак ходих Simple Smile Кръчмето е до къщата-музей на Любен Каравелов.

# 24
  • Мнения: 3 423
Според мен пиеш кофти бира.
Осъзнай се и избери датското.
Или поне чешкото. Ще оздравееш.

Споделям че днес в един магазин не ме пуснаха да вляза с детската количка, въпреки че имаше място Twisted Evil
Как е възможно това?! Какъв е този
магазин? Питаш ли, преди да влезеш?
Каква беше причината да не те пуснат?
Бебето ти е било със сладолед в ръка или
на количката се е возело и куче с едри зъби?
Телефон на потребителя, оплакване и т. н.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От 45 мин. съм си у дома, а не на "тръстиката"... Кеф  Party

# 26
  • Мнения: 7 837
вземи си билетче за всички музеи, 6лв е май...иначе е по два лева на музей
и да идеш в Дядо Либен да пиеш домашен айрян, вкусни пържени картофки, прекрасни кифтета, хъхъх  Blush

И сиренето под капак е убийствено...

Обичам Копривщица. Липсва ми.

# 27
  • Мнения: 3 423
От 45 мин. съм си у дома, а не на "тръстиката"... Кеф  Party
Тур дьо Франс свърши, викаш...

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
вземи си билетче за всички музеи, 6лв е май...иначе е по два лева на музей
и да идеш в Дядо Либен да пиеш домашен айрян, вкусни пържени картофки, прекрасни кифтета, хъхъх  Blush

Ей тва ще си го отбележа. Така ли се казва кръчмето "Дядо Либен" и в Калофер ли е?

в Копривщица, нали там отиваш утре Simple Smile
аз първият път, когато ходих, не останах много доволна, защото менюто им е леко...абе, не е много богато....но вкуса на нещата, които ядох ми останаха в устата за вечни времена  Laughing та пак ходих Simple Smile Кръчмето е до къщата-музей на Любен Каравелов.

Да, да, в Копривщица. Съвсем се оплетох, щото одеве на Янтра се обяснявах за Карлово и Калофер. Blush Ще ходим там значи.

А кифтета как обичам.  Laughing Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 300
Споделям че днес в един магазин не ме пуснаха да вляза с детската количка, въпреки че имаше място Twisted Evil
Как е възможно това?! Какъв е този
магазин? Питаш ли, преди да влезеш?
Каква беше причината да не те пуснат?
Бебето ти е било със сладолед в ръка или
на количката се е возело и куче с едри зъби?
Телефон на потребителя, оплакване и т. н.

Засилих се да вляза и продавачката ми каза да не влизам с количката. Детето ми както е видно от лентичката Mr. Green освен да яде от цица и да пълни памперс друго не прави.
А за оплакване нямам нерви- този месец съм писала 2 жалби до фирми и институции, свърши ми лимита от вятърни мелници за тоя месец. Дуци, не можах и да ги напсувам, защото се разплаках. Неефективно и глупаво, но какво да се прави.

Общи условия

Активация на акаунт