Как бързо времето отмина - ЮЛЧЕТО ни стана на една година!

  • 12 788
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Привет и от мен!
Да се изкажа и аз отново за започвнането на работа. Не знам защо така се получава, но има дни, когато си мисля, че не обръщам достатъчно внимание на моето съкровище. Въпреки, че сме по цял ден заедно.!? Незнам, въобразявам ли си или просто всичко е въпрос на добра организация.

# 46
  • Мнения: 1 298
Сигурно не сме най-добрите майки,но пък щом като нямаме сърце да ги оставим-така ще си я караме.
А на теб и Ема бърза адаптация  Hug

Асе апък за смяната на ролите  Joy  Joy Не им се чува.

Жоржи как е Митя?

Честити краченца на Калоянчо!

 nbirthday на Кочинела!  Hug
( Тя къде ли се изгуби  Thinking )

# 47
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на coccinella!
Много здраве, щастие, късмет, и всичко да ти е наред!Каквото ти е на сърце, да ти е в ръцете!


Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 19:31 от eti_31

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Попова,честито PeaceДобре дошла в отбора на банкерите.Искам и аз да започвам вече работа,че много ми дойде Whistling,ама няма как.На Жорката трябва да му поникнат още зъби,че за сега сме само с един.В яслата няма да има кой да му отделя специално внимание. Wink

Jorji,казвай какво става с Друнди.

Честити прохождащи крачета на Калоян.

Честит рожден ден на coccinella!

  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте пак  Wink
Аз набързо да се отчета.
нашето излезе комплексно Confused,от зъби е,но има и хранителна алергия smile3515 smile3511 smile3514.нови работи съм дала само,Фризо 3 и една каша на Хип ориз и круша.Млечна беше кашата-за първи път давам готова млечна каша.винаги съм купувала безмлечни,и слагам допълнително от неговото си мляко.Сега сме на Драконовска диета-само мляко Фризо НА.направо благородно завиждам на кърмачките Tired,натурално всичко,а сега това не ще да го пие.муси се,тритреперва и изпи само 100мл/а изпива по 250мл/.Слузта в акото е много притеснителна,Педи каза че лигавицата на стомаха му е мнтого раздразнена.Пребиотици ще давам,едно хомеопатично/Алое/и моите "любими" Антихистамини. #Cussing out
И тъй............ ooooh! докато му дам всички храни,наборите ще тръгнат в първи клас doh
Иначе  два горни зъба пробиха  Rolling Eyes

Попова,много си те подкрепям даже Peace.Желая ти много успех Hug  bouquet
Честити ходещи краченца на Герито и Калоян running
Офффффф,трябва да ставам Sad

Лека Hug

# 50
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Попова, ЧЕСТИТО! Напълно те подкрепям в избора ти! Важното е ти да се чувстваш удовлетворена. В началото няма начин да не ти е трудно, още повече като се има в предвид, че това е напълно нова за теб работа /ако не греша/, но с времето нещата ще улегнат и всичко ще си дойде на мястото! Стискам палци и Емето да се адаптира бързо!

Честит Рижден Ден на coccinella!. Много здраве и усмивки!

# 51
  • Мнения: 39
Попова и аз стискам палци за адаптирането и те поддържам!
Извинявайте да пропуска за честитя на рождениците! БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЖИВОТА!
А на Калоян пожелавам скоро да започне да тича по детските площадки!
Лека вечер на всички!!!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Бързам да се похваля - най-накрая моя пъзльо се престраши да се пусне. То не било страшно, а ма на...... В същност обаче не знам да ли да се радвам. Големия като проходи и все бягаше в разл.посоки и си мечтаех да си ме държи за ръчичка и да си се разхождаме двамата........
Сузи и ние сме само с 1 зъбче. Другото всеки момент го чакам да се покаже.
Тази вечер къпах заедно двамата във ваничката - голяма веселба и игра. Ако знаех отдавна щях да го направя.
Хайде спокойна нощт на всички!  bouquet

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет и от нас  wavey
Вие сигурно вече ни забравихте  ooooh! нооооооо ние сме нахални  Crossing Arms и пак сме тук


Първо честито на всички бебоци които не сме поздравили за РД много много здраве и щастие и безгрижно детство lovekiss

Честит рожден ден на coccinella!   bouquet   bouquet   bouquet

ПоповаАз също те поздравявам ,защото за мен това си е много сериозна стъпка и знам какво ти коства да я предприемеш защото и на мен ми предстои.Мога само да кажа че поне детенце ще си е при теб защото при нас варианта е да е при баба си в Ст.Загора  ooooh!  ooooh!  ooooh! не ми се мисли и говори ноооооо има време да го помислим.
Така че успех и дано бързо свикнете и двете една без друга в малкото часове в които ще сте отдалечени  Hug  Hug  Hug

jorjito Оххх боже голяма беля пак ви е на вас на главата.Дано ви мине бързо бързо че ще се измъчите и двамата.А той какво мляко пиеше преди Фризо 3  newsm78 че и аз се замислих оня ден да давам Фризо ние сме на Нутрилон.


При нас новото е че вече си ходим мнооооого стабилно сами.Пусна се преди седмица и се стабилизира толкова бързо че чак не вярвам като я гледам колко уверено си крачи  newsm68 детето.Зъбите са ни вече 8бр като последните два ги изкарахме много зле Т-ра и разтройство сума ти време , но мина вече.
За протокола  сме 10.700кг ииии 83см  ooooh!  ooooh!  ooooh!

Гледам писали сте за неяденето ние нямаме такъв проблем за сега и сме и нямали ноооо ако се случи да откаже не мисля да насилвам давам само каквото иска и това е то мисля така да процедирам.


Бай за сега ще се помъча да пиша по често че срамота така по 1-2 пъти в месеца  Embarassed

# 54
  • Мнения: 171
Благодаря ви за поздравите и хубавите пожелания, толкова сте мили   Hug Hug   Снощи празнувахме ние тримата + приятели , имахме вариант едната баба да дойде от Русе да гледа Дамян, но не стана и го взехме с нас. Той се държа много добре, стоически издържа до 23:30 , заспа чак в колата. Установихме , че вече става и за късните кръчми, досега най-късно сме се прибирали в 22:00  Grinning

Честито на проходилите крачета !
 
jorjito  , дано по-скоро Друнди израсте тази хранителна алергия и да пращи от здраве, както си и изглежда на живо  Hug

Относно работата - аз всъщност не съм спирала да работя. Работата ми позволява да си я върша от вкъщи, прехвърлих я още щом останаха 45 дни до термина и така... Не работих само докато бях 4 дни в родилния дом. Упреквам се само, че ощетявам Дамян най-вече от разходки , защото трябва да съм "на линия" от 9 до 17:30. Излизаме само след работно време и сме около 2 часа навън. Уикенда гледам да компенсирам с повече прекарване на въздух. Но не се чувствам виновна , че съм направила този избор, дори смятам, че имам късмет с такава възможност. Толкова ми е добре така да сме заедно, че ако може до 1 клас  да продължаваме по същия начин... Но не искам да злоупотребявам , шефа ми напоследък честичко ме пита кога ще се връщам в офиса. И като се замисля как догодина ще го дам на ясла, отсега ми се свива сърцето, че ще се разделим .
Но поздравявам майките , които са направили тази крачка, за твърдостта. Въпрос на свикване е , и в никакъв случай не е критерий за "по-добра" и "по-лоша" майка.
Всъщност и затова рядко намирам време да влизам във форума да пиша, но редовно чета и съм тук  Wink

# 55
  • Мнения: 5 401
Попова, честито! Желая ти успешен първи работен ден, свестни колеги, интригуваща работа и възможност за развитие! С Каби много те обичаме и целуваме Ема за кураж!  newsm51

Аз май ще отложа връщането на работа до 1 януари 2008. И на мен никак не ми се иска да си оставя детето, още повече, че ще трябва да живеем със свекърва ми, но така се налага! Мисля че и на него ще му се отрази добре да има още един човек, който да го обича и да се грижи за него освен нас двамата с баща му. Той изглежда ще бъде интровертен човек и колкото по-отрано свикне да общува с повече хора, толкова по-добре за него. На ясла още не искам да го давам, живот и здраве догодина, ще го запишем. Много мислех под каква форма точно да започна работа и реших 2-3 месеца да се върна на 1/2 ден докато свикнем и двамата с раздялата и докато се уверя, че съм го оставила в добри ръце.

# 56
  • София
  • Мнения: 688
здравейте wavey

Ние в неделя направихме прощъпулник на Яна при свекитата. Спестих си провала с питката, като продиктувахме една рецепта от форума на свеки и тя я направи. А Яна пропусна предметите на такива престижни професии като архитект, художник, лекар, програмист и си докопа един гребен и едно кученце, което символизираше ветеринар. Е, каквото - такова  Laughing.

Много я хваля напоследък, доста неща разбира и аз много й се радвам. Днес й нарисувах една доста нескопосана котка, но тя цял ден я сочи и вика Мау-Мау. И от няколко картинки ми посочва пате, коте, куче, като я карам да ми покаже. Пърли, Каби свири ли на пианото в онзи режим, при който то свири само ако натиснеш клавиша, който свети? Яна се научи от 2-3 пъти показване и аз съм много горда с нея (то може да им е лесно, ама аз да си я похваля  hahaha).

Само вчера ме ядоса доста. Първо се напишка няколко пъти (след като от около седмица не бях я изпускала), спа само един час целия ден, яде точно 20 грама на вечеря от трите неща, които й предложих. Вместо да й дам да суче, се опитах да й пробутам АМ, което тя не близна. В 1 часа се събуди, изпи 60 ГРАМА АМ и спа до 5 часа. Накрая в 5 часа склоних да я накърмя  Rolling Eyes. Преди това през деня беше яла 70 гр. каша, един сухар и една филийка с кашкавал. И като слушам за 250 грама АМ от jorjitoShocked съм направо потресена.

Попова, няма какво да се притесняваш кой какво казва, ти си си решила какво искаш. Аз например и не искам да работя, освен че искам да съм с Яна. Искам второ, защото ми е време, а и ми беше писнало от тая работа и стрес. На мен вече не ми се прави кариера, а на теб пък точно сега ти е време. Така че успех  Peace!

Хайде стига, че се улях  Stop

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 15:15 от Betta

# 57
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
...и колкото по-отрано свикне да общува с повече хора, толкова по-добре за него.
Точно това ми минава и на мен през главата, като чета, че някои мамчета не си дават децата на никого. Това си е тяхно решение и право, но от гледна точка на социализацията на детето, не знам дали е най-правилното Thinking. Примери няма да давам, че около мен са много децата, които плачат за мама, като й видят гърба, независим колко познати хора има в стаята например. Аз се радвам, че Дая е весела и спокойна както с мама, така и с бабите, дядо, леля, вуйчо... А що се отнася до възпитанието, пак не зависи само от това. Ето, мен майка ми ме е родила на 20 г., а татко е бил на 24 - млади, зелени ooooh!...и още им се е живеело - дискотеки, кръчми, почивки. Та аз прекарвах много време с бабите и дядовците си. И смея да твърдя, че имам доста по-добро възпитание от някои, които винаги са били до майките си.
Попова, мила, мисля, че тези дни си по-чувствителна и за това приемаш малко по-лично нещата Hug Hug  Но съм сигурна, че никое от момичетата тук не е имала впредвид, че не си добра майка Naughty  Различни хора, различни мнения Peace  Аз лично много се радвам за теб и ако имах физическа възможност, на секундата започвах работа. Всяка промяна е трудна, но съм сигурна, че правиш най-доброто за семейството си и бързо ще се нагодите към новото ежедневие Hug  Това е начин за теб светът да не е само Ема и за Ема светът да не е само "мама"...защото те практически не са това Wink
Много успешен първи работен ден! Heart Eyes

Жоржи, ти си много смела и ще се справиш и с това предизвикателство Hug Само Take it easy, дет' са вика... Simple Smile

# 58
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Еее, забравих да честитя на всички ходещи крачета! Heart Eyes

Брях, Бета, Яна много разговорлива бе ooooh!...уж Раците не са такива Thinking Даяна показва, че е на 1 годинка, показва "как пуши тати" Crossing Arms, казва как правят кучето, магарето,патето, пералнята...Дава "чао" и целувки, но нищо не казва. Иначе пък разбира много...ох, как разбира понякогааа Mr. Green

# 59
  • Мнения: 845
Хм.... уж времето е лошо в цяла България, а то много малко мами са писали  днес newsm78 Къде сте бе момичета? Сега, като влязох във форума бях с нагласата да чета поне 3-4 страници  hahaha 
Днес умрях от скука, добре че дойде кръстницата на мъника, та пихме кафе. От тия гръмотевици кабелната се сбози и почти нищо не се вижда, а понякога дори е изкл. Добре, че нета ни е с оптичен кабел  Whistling иначе и него цяха да го клъцнат.
jorjito-напиши ми на лични координатите ти, за да се свържа с теб като дойдем.Дано Друнделчето бързо израстне тая пуста алергия и да се отървеш от тия мъки Praynig Praynig Praynig
mim_pl-не сме те забравили, но минавай по-често при нас, колкото повече - толкова по-весело е Hug
Честито на мъничките дечица, които са си купили краченца.

Общи условия

Активация на акаунт