Може ли да се запази семейството след изневярата

  • 7 769
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 723
И аз не бих простила,колкото и да го обичам.А след такава постъпка,надали ще го обичам със същата сила ignore2

Айде недей с крайните изказвания, защото преди около една година и аз си мислех, че няма  да мога, и че няма да искам да простя... Бях убедена, че такива неща се случват само на другите, че моят прекрасен, напълно отдаден на семейството си и работата мъж, не би си и помислил за друга... Е да ама...
Всъщност мисля, че всички на които се е наложило да простят никога не са си мислили, че такова нещо може да им се случи... Така че викай си "пази боже" и никога, ама никога не използвай толкова силни думи   bouquet

# 76
  • Мнения: 264
така е, на чужд гръб сто тояги са малко.
Мисля, че Марияна трябва да поиска от мъжа си категорично да разкара мадамата, а не да тръпне в страх и ужас от датата 6-ти август. Разбери, мила, усети ли те несигурна, усети ли те че се страхуваш да не го загубиш дори след такова нещо, рецидива ти е в кърпа вързан. Не съм изживяла такова нещо, при нас проблемите са други, но мъжете усетят ли че те е страх да не ги загубиш, стават нагли и нахални до самозабрава. Така че, бъди горда, Никси според мен има най-правилно поведение, и го гони до дупка, той е виновен, ти си права и той трябва да ти се извинява дорде му дойде ума и му се ожулят коленете и лактите. И след 100 години даже, трябва да помни и да си знае.

# 77
  • Мнения: 405
Отворен брак. Мисля, че това би ми помогнало да си сглобя сърцето отново.
Хем не лишавам децата от баща.
Хем ще имам възможност да се позабавлявам с някой сладур без особени последсвия  Mr. Green
После времето ще си покаже "Може ли да се запази семейството след изневяра" , или не!

# 78
  • Мнения: 54
така е, на чужд гръб сто тояги са малко.
Мисля, че Марияна трябва да поиска от мъжа си категорично да разкара мадамата, а не да тръпне в страх и ужас от датата 6-ти август. Разбери, мила, усети ли те несигурна, усети ли те че се страхуваш да не го загубиш дори след такова нещо, рецидива ти е в кърпа вързан.





Абсолютно си права. Но как мога да бъда сигурна, че категорично е разкарана - нали вече се е подиграл веднъж с доверието ми. Не мога да бъда сигурна в нищо, което той прави или казва. Всички казват,че времето лекува - дано да е така, макар  че имам известни съмнения отностно това.
И още нещо, което ме шокира - когато съпругът ми и е казал, че приключва отношенията си с нея , тя си е прерязала вените. Това ми се струва поведение на луд човек.А на вас?
Можете да си помислите, че се побърквам, но той има дрехи у тях и настоява да си ги прибере. А аз се страхувам да не би да му направи някаква магия. Знам че звучи налудничаво, но и тя ми струва доста лабилна личност.

# 79
Да, може да се запази семейството след такова нещо. И в момента много повече зависи от тебе, ти какъв курс ще поемеш, как ще се държиш, и колко ще може да търпиш и да си добра актриса. Това, че тинейджърката си е рязала вените - да много неприятно е, но приеми че тя още не е излязла от пубертета/и аз си спомням подобни свои желания от тази възраст/. Но мъжете не обичат такива драми. Това е твой плюс. И това също го е отблъснало от нея. Моя съвет е да не му натякваш, да престанеш да говориш по тази тема, като нещо приключено в разговорите ви. Ако ти звъни по телефона - ами просто не го вдигай, ако се налага сменете си номерата. Зная че никак не е лесно да се изпънят съветите които давам, откъде да го вземеш спокойствието като цялата си нерви. Но искам да ти кажа едно - сега топката е в твоето игрище и се постарай да не я опропастяваш, заради децата и заради себе си. И само да ти кажа едно ТИ струваш много повече от едно момиче на 18, ТИ си жената доказала се като такава - родила си две деца, гледаш и ги възпитаваш. Повдигни си самочувствието, и обърни внимание на себе си, имаш нужда. Оставяй мъжа с децата, а ти ходи по женски въпроси - козметик, фризьор , дори на кино, и дори да си сама, извоювай си някой права, опитай се да обърнеш по някакъв начин ситуацията в своя полза, дори съвсем твоя мъничка полза. Успех!  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 942
Не съм изчела всичко написано.

Айде сега, който е безгрешен пръв да метне камъка  Crossing Arms Така де, правят се грешки. Ти що толкова се тормозиш сама себе си. Мисли в тая посока "По-добра съм от една 18 годишна. за да се върне при мен съм по-хубава, по -опитна, по-секси, по-..." Потормози го още малко ,ама си го прибери. Струва ми се, че си го искаш  Mr. Green Полека лека ще намерите начин да сте едно хубаво семейство.  Peace

# 81
  • Мнения: 2 723
Но как мога да бъда сигурна, че категорично е разкарана - нали вече се е подиграл веднъж с доверието ми. Не мога да бъда сигурна в нищо, което той прави или казва. Всички казват,че времето лекува - дано да е така, макар  че имам известни съмнения отностно това.

Няма нужда да се измъчваш - никога няма да бъдеш сигурна в нищо, което ти казва... В началото ще търсиш доказателства, после с времето ще спреш да се замисляш, защото това смазва...
А дали я е разкарал ще разбереш така или иначе, не е нужно да ти давам акъл как, нали?
И още нещо, времето лекува до толкова, че спира да те боли, говоря за онази болка, нетърпимата, физическата... недоверието ще остане за дълго, може би завинаги, въпросът е до колко ще се оставиш да ти трови живота...
Тя си била рязала вените, я стига бе, ако е искала да се самоубие, до сега да го е направила Naughty
Накарай го твоя грешен мъж да ти докаже, че нещата са приключили, защото той те е докарал до там, че да не му вярваш, нали? Ако иска да и се обажда пред теб, ако иска на гости да я покани, ако иска да и напише писмо, среща не кафе... той да му мисли...
Аз исках доказателство и го получих, искай си го и ти, защото имаш право да не муи вярваш...

# 82
  • Мнения: 54
Надявам се с времето наистина да поутихне, защото сега не мога да се съсредоточа върху нищо. Уж правя нещо, а мислите ми не са върху това, а само си мисля за тях двамата. Знам,че по този начин измъчвам единствено себе си и се опитвам да се спра, но безуспешно. Измъчва ме и факта, че той е живял с нея около 2 месеца. Значи той си е свил гнездо другаде, опитвал се е да живее с нея като семейство. Не мога да не се питам дали има чувства към нея. Ако беше само секс, нямаше да е необходимо да ходи да живее там, можеше да живее с майка си и да ходи за удоволствие и пак да се прибира в къщи.  Толкова много въпроси без отговори.

# 83
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Донякъде кърпена работа-не е работа,но заради децата струва ли си да продължаваш да страдаш,защото картинката евентуално пак ще се повтори smile3515.Незнам какво да ти кажа smihesorry

# 84
  • Мнения: 2 723
Надявам се с времето наистина да поутихне, защото сега не мога да се съсредоточа върху нищо. Уж правя нещо, а мислите ми не са върху това, а само си мисля за тях двамата. Знам,че по този начин измъчвам единствено себе си и се опитвам да се спра, но безуспешно. Измъчва ме и факта, че той е живял с нея около 2 месеца. Значи той си е свил гнездо другаде, опитвал се е да живее с нея като семейство. Не мога да не се питам дали има чувства към нея. Ако беше само секс, нямаше да е необходимо да ходи да живее там, можеше да живее с майка си и да ходи за удоволствие и пак да се прибира в къщи.  Толкова много въпроси без отговори.

Само един е човека, който може да ти даде отговор на въпросите... Друг е въпросът дали ти искаш да научиш отговорите.
Аз исках и питах. Много неща ми каза, сигурна съм, че и много ми е спестил. Много разбрах и сама. Аз съм от този тип хора, исках да знам, за да не си задавам въпроси като тези, които измъчват теб...
Освен това хубаво си казала ОПИТАЛ СЕ Е... но... не е успял... един Господ знае какво си е мислил, че прави, можеш да се надяваш, че наистина си е претеглил нещата и си е дал сметка кое е по-стойностно за него ooooh!

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 15:00 от Никси

# 85
  • Мнения: 54
Постоянно питам и разпитвам. И той ми казва много неща, но съм сигурна, че и много е спестил. След като получа отговорите на поредните ми въпроси ми става даже гадно. На моменти си мисля, че е по-добре да знам нищо, но и неизвестността ще ме убие.
Между другото, тя вече си е в България - в момента е при баща си, който живее в друг град. Тя ми се обади и ми каза това, а също и че иска да се видим за да поговорим.  #Cussing out  Какво ли ще си говорим? Искам да отида , за да я видя - все пак тя знае коя съм аз , а аз не. Но само дотам. Не мисля, че имаме общи теми.
Никси, ти би ли отишла на такава среща?

# 86
  • Мнения: 389
Извинявай, че ще се намеся, когато питаш Никси.

Хубаво си помисли дали си струва, преди да отидеш на такава среща. Трябва страшно самообладание и дебелокожие, което не всеки има. Може да ти направи някаква истерична сцена на публично място, да те обижда, да ти каже нещо много болезнено и да успее да те засегне. Би ли допуснала да види колко те боли и как плачеш? Според мен няма нужда да си навличаш допълнителното унижение да говориш и да се разправяш лице в лице с такава долна жена.

От друга страна ако наистина смяташ, че ще можеш - понякога в злобата си такива жени казват някои неща, които са ти от полза. Които са премълчани от мъжа ти и които могат да ти помогнат да вземеш окончателното решение. И да ти кажа - има известна приятна тръпка да ги изкараш от кожата им, да слушаш как се пенят от безсилие, а ти да се усмихваш снизходително.

# 87
  • Мнения: 54


От друга страна ако наистина смяташ, че ще можеш - понякога в злобата си такива жени казват някои неща, които са ти от полза. Които са премълчани от мъжа ти и които могат да ти помогнат да вземеш окончателното решение. И да ти кажа - има известна приятна тръпка да ги изкараш от кожата им, да слушаш как се пенят от безсилие, а ти да се усмихваш снизходително.



 smile3501 това наистина ми харесва. И аз самата не знам как ще реагирам и малко ме е страх от това,  но все пак годините ми са повече от нейните, дано и умът ми също.  newsm62

# 88
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Постоянно питам и разпитвам. И той ми казва много неща, но съм сигурна, че и много е спестил. След като получа отговорите на поредните ми въпроси ми става даже гадно. На моменти си мисля, че е по-добре да знам нищо, но и неизвестността ще ме убие.
Между другото, тя вече си е в България - в момента е при баща си, който живее в друг град. Тя ми се обади и ми каза това, а също и че иска да се видим за да поговорим.  #Cussing out  Какво ли ще си говорим? Искам да отида , за да я видя - все пак тя знае коя съм аз , а аз не. Но само дотам. Не мисля, че имаме общи теми.
Никси, ти би ли отишла на такава среща?

Е това няма как да го направя. Нямам какво да си говоря с нея. От опит мога да кажа само едно - тази, която е отчаяна, тя иска срещата. А ако другата си цени нервите и времето, няма да отиде.
В момента ми звучиш достатъчно стресирана, объркана, уплашена, несигурна и ранима, че да си причиниш това да се виждате с любовницата. И те съветвам да не го правиш. Нека мъжа ти да се отърве от нея. Това си е мое мнение де, може и да не съм права.....

# 89
  • Мнения: 1 230
А-а-а-а, тия срещи жена-любовница са  Sick Имах съученичка, която ходеше със женен с 2 деца  Shocked. Тяхна си работа... Ама жена му не само знаеше, ами идваше с децата в едно близко до училище кафене и всички сядаха заедно на една маса. Е, тая гледка ме преследва вече почти 15 години  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт