Във всяко майчино сърце НОЕМВРИ радост ще внесе

  • 11 227
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 126
Шоколад4е,на юлчето детенцето се казва Ивайло доколкото съм запомнила Grinning
Тъкмо щях да питам Лили33,писала ли е друг път,че останах с впечатление че ни познава а пък аз лично за първи път я виждам тук,а то не погледнах че вече се е представила постфактум Crazy Добре дошла при нас Hug На колко е голямото ти детенце?

Аз тъкмо се върнах от зъболекар,сложиха ми пломба и сега имам още няколко дефекта които искам да премахна по устата си,та ще продължавам ooooh!

# 241
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Grinning

Аз днес съм се отдала на мързел...нали съм в отпуска все пак  Mr. Green
Незнам защо така, но като хапна нещо и ми остава ужасен кисел вкус в устата /най-вече като хапна нещо сладко  ...направо ужас/.Много е неприятно  Sad

sh0k0lad4e, аз със сигурност ще ходя в МД на 09.08...ако искаш пиши на лични да се разберем нещо Grinning

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 238
Здравейте момичета,аз се позагубих малко,но милото беше отпуска и се шматкахме насам натам.Ние с бебо сме си добре да чукна на дърво.
Сладурка радвам се че вече си по добре,сега много да си почиваш.
Цеци това с бебетата направо е страхотно,каква хубава изненада,да са живи и здрави.

# 243
Дес,от три дена сам с вас опитвам се да ви опозная.и ми е многоинтересно да взимам у4астие в вашите разговори.имам да6теря на 8 год.в момента се развеждам с баща и.и ми е много трудно.живот и здраве ноември трябжа да родя едно мом4енце. Simple Smile
оби4ам бащата на бадещата си рожба и искам да сме щастливо семеиство вси4ки заедно,но е ужасно трудно. Blush
Вие много ме разведрявате.  bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Минавам на бързо само да ви поздравя, че с тоя ремонт в нас е лудница просто. Днес циклиха и лакираха паркета и така мирише...цял ден проветрявам.
Иначе аз съм добре. След няколко дни, като приключим ремонта, ще ходим на почивка и с нетърпение чакам.
Лека вечер на всички   bouquet

# 245
  • Мнения: 827
И аз да се разпиша днес smile3523
Добре дошла на Лили33   bouquet
Vi и аз съм така и не съм сигурна но мисля че е нещо свързано с кръвната захар newsm78
Шоколадче казвай им на твойте шефове, колеги и хич да не ти пука.Аз съм в отпуск(болнични) от както разбрах за бременноста, а да не говорим че тамън ме бяха назначили Mr. Green ама нали работата ми е Общинска...та никой нищо не може да ми каже.

# 246
  • Мнения: 2 126
Лили,много ти е трудно наистина,съжалявам че трябва да се разделяте със съпруга ти,но щом си се решила на тази крачка значи така е най-добре Peace Хубаво че че тук се разведряваш,то на всички така ни действа форума междувпрочем Wink
Какво стана с лентичака,ако някой не ти е обяснил кажи аз ще ти направя една примерна и ще си я сложиш,ще ти кажа как Peace

# 247
  • Мнения: 421
Simple Smile Добре дошли на новите мами! Лили - като има нещо питай не се тревожи! А и знай,че най-трудните решения винаги водят след себе си прекрасни мигове!

Дес и аз днес бях на зъболекар Simple Smile най-накрая  Blush   Пилиха ми зъб и ще ми слагат корона.Имам и едно кариесче да го оправям и така..аз си мислех,че ще съм по-зле,защото и иначе съм с развалени зъби!

При нас в Плевен още си вали ...но това не ме спря да пообикалям по кафенцата Simple Smile и сега ще ходим да хапнем някъде...не знам как не ви мързи да готвите  Blush   аз ако забъркам едни яйца ще е добре! Хубаво,че с милото н сме от най-яжните

# 248
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Леле, аз едно чета, друго си мисля, трето пиша... Ама вие ме разбирате Simple Smile Юл4е, съжалявам!
Лили, аз не мога да си представя точно какво преживяваш, но стискам палци всичко да е наред! Ако мога да помагам с нещо, аз съм насреща.
Ditta, аз вероятно ще ходя до Piggy's House, но чак събота или неделя, за съжаление ми е далеч. Иначе щях да отида днес да проверя. И без това само обикалям по бебешки магазини.
Хайде лека вечер от мен и до утре!

# 249
  • Мнения: 177
Ditta,съжалявам, но когато си писала вече бях излязла Sad

# 250
  • Мнения: 3 423
И след 8 вечерта няма никой,какви сме несеризони,в другите теми има караконджули като мене и пишат до сред нощ Mr. GreenСега е ровичкам самотна из форума,досега готвих(тая крем-пита дето я замислих ми разказа играта Twisted Evil),чистих и сега няма какво вече освен да гледам някой филм,ама и това не ми се прави.
Лили,кураж! Радвам се,че има мъже,които се решават на съжителство с жена и дете-поздравявам те и горе главата,с тебе сме!
ProstoAz,ама ти наистина ли не готвиш? Само навън ли се храните? Мен някой път ме хваща яд,че толкова угаждам на мъжо,приятно ми е да готвя,ама в съчетание с другите задължения ми идва нанагорно някой път,а никой не ми помага Crossing Arms

# 251
  • Мнения: 827
Sladurka май само ние с тебе сме среднощни птици Mr. Green
Аз досега играх на компа и мисля след малко да си лягам.Лягай и ти че като гледам колко рано ставате всички а аз... Blush
Айде Лека от мен Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 421
Ами Сладурке...много рядко ме хваща музата да готвя.Милото много рано ме излъга  Laughing  До преди година и половина мама ми правеше закуската сутрин в леглото и простираше прането  Blush  А сега самата аз ще ставам майка.Малко ми е трудно всико наведнъж...сега все още се осъвършенствам в чистенето  Laughing  Но...с бъдещата принцеска ще трябва да се науча и да готвя като хората! Поне пюрета  Crazy  А пък ние с мъжо сме лесни.И без това ядем все натурални неща и рядко ни се дояжда готвено,а когато стане - в кръчмата и така

# 253
  • Мнения: 3 423
Добро утро! Деси,как така ви се дояждат само натурални неща? newsm78 А за желанието за готвене то си е по-скоро до мерак,аз се омъжих на 19 даже,но още от преди това си готвех и мамам за съжаление не ми е носела закуската в леглото Laughing
Как сте момичета? Аз съм се кукнала рано-рано,а снощи доста късно заспах след като похапнах към 12 BlushЗащо така не мога да спя не знам,но следобед със сигурнст ще се изтегна-много обичам!

# 254
  • Мнения: 421
Ами въпрос на навик...де да знам.Може би просто някой жени не са създадени да готвят и аз съм една от тях... Не ме е срам,защото мъжо напълно ми подхожда в това отношение.Аз имам други страсти - не може да се съчетае всичко  Laughing 

И аз станах в рано - 7 без нещо,а снощи бяхме на кръчме...и после играхме билярд до 12ч съответно заспах в 1ч ама що така не можах да спя - не знам  newsm78

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 09:43 от ProstoAz

Общи условия

Активация на акаунт