Август дойде, новини за бебета да донесе!

  • 20 132
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз я чакам с голямо нетърпение.
Рончо, а аз не те ли захапах още на първа среща, та от тогава само ти смуча
кръвчицата, и за тУй съм ти такВаз една любима  Mr. Green .

Ради, ЧЕСТИТ ДЕН РОЖДЕН! Все хубавинки да ти се случват. И много здрава и щастлива да си.  Hug

# 16
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Я ме осветлете какви са тия ваши закачки с кръвчицата,моля.
И от мен трябва да се пазите,дока в Шейново рече,че съм роднина с граф Дракула ,може би...   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 209
SLADKA MAMA, ЧЕСТИТО миличка!!! Пожелавам ти много лека и изпълнена само с положителни емоции бременност и едно сладко бебе с розова панделка след 9 месеца...  Hug

# 18
  • Разград-София
  • Мнения: 273
С нетърпение очаквах новата тема за да ви съобщя че сутринта не издържах и си направих тест и той е ..... EFP

Златенце   Hug Hug Hug страхотна новина  newsm44 newsm44 , немаго да ти се нарадвам  Heart Eyes . Пожелавам ти от цялото си сърца и душа ... да имаш една страхотна и безпроблемна бременност и накпрая да гушнеш едно сладко бебече!
 
И не се страхувай всичко ще бъде наред .  Hug Hug  Hug 
 Имам готиното предчувствие че най-накрая всички ще бъдем щастливи , а ти си ни късметчето.  Flowers Four Leaf Clover  Hug

Хайде скъпи мои - все още незабременели .... наш ред е да  preggo галим коремчета. Този месец пожелавам на всички по един тест с  EFP


Честит Рожден Ден на Ради ! Много здраве и най-вече щастие ти желая!

А на всички гушки  Hug и цунки  Heart Eyes ... и нали знаете колко много ви Обичам
Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 19
  • Мнения: 1 008
Честито Сладка мама  Hug Лека и безпроблемна!
Честит рожден ден на radi-t!
Кукимявка,   Shocked и аз нещо не мога да схвана, ама си мълча, мислех че съм единствената дето не разбира  newsm78

Светле, исках тебе да те питам нещо... Каза, че си отслабнала доста с някаква диета  /може да си писала, но да съм пропуснала/ newsm78 Може ли да споделиш в какво се състои? Имам си 2-3 кг само за сваляне, но ме дразнят  Confused Но пък драстична диета не мога да правя, щото още кърмя ... обаче... ще ходя на морееее  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 112
Ръчкнете в www на Ритата Зитата и ще видите какъв вампирняк е. Дракула и бирниците са хуманисти.  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 941
Честити бременности, СЛАДКА МАМА и angels_zg. Да са безпроблемнни и успешни!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РАДИ!!!
Да си жива и здрава!

# 22
  • Мнения: 167
ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug

МНОГО МЕ РАДВАТ ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ. ОТ ВАШИТЕ УСТА В БОЖИИТЕ
УШИ.


radi -t, Честит празник и много щастие и радост.

Margaret,къде се изгуби. Хайде и ти скоро да ни се похвалиш.
Аз си изпълних обещанието пак да съм априлка, твой ред е.

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 13:27 от SLADKA MAMA

# 23
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Нема де да се ръчка,покрила се е или аз не виждам от дъжда?!?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 098
Ръчнете малко де  Mr. Green завърна се кръвопийката.  Crazy

# 25
  • Мнения: 7 112
Под сърцето й е негово 3 г., 1 м. и няколко дни има профил, дабълю-дабълю-дабълю и ЛС.
(извинете, но ми се счупи ингилизката букварка)  Mr. Green

# 26
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Сладка мама, страхотна новина! Една прекрасна бременност ти пожелавам! Да не отдаваш много внимание на страха! И накрая да гушкаш здраво и хубаво бебеоче!  newsm51
Ех че хубаво започна този месец!  Hug
Меги, как си?  Wink
Благодаря на всички за инфото за коликите. Аз не знам вече кога и как да ги разпозная. Филип е спокоен, но последните две нощи го измъчи секрет в нослето... И плаче като котенце, а и не може да суче спокойно, миличкото... Отивам да му взема лекарство от хомеопатичната аптека, че с тоя спрей дето даде педиатърката няма да стане...   Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 1 098
Рени, нагуши Филипчо от кака му Рали, и бързо да се оправя. Аз му пращам вълшебни сиропи за по-бързо секретосъхнене  Hug

# 28
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Пу,че съм проста!Пък аз ръчках у профила и,но там не пише никъв дабъл ю дабъл ю дабъл ю точка вампир точка ком...  Mr. Green
На мен ми изпи 2,92 л кръв и повече там не влазам!!!

Рени,впръсквай му редовно в нослето физиолог. р-ор или "стеримар".
  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 098
Кукимявка , мила ама много Фкусна и твойта кръвчица

Общи условия

Активация на акаунт