От 4 мес. не сме качили и грам

  • 1 326
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
Щом детето е жизнено и се развива нормално, няма място за притеснение. Още повече, че казваш че расте на височина.
Мога да ти препоръчам да й даваш малко по- калорични храни ( на една годинка може да яде почти всичко, остави бебешките храни и й давай вкусна храна за възрастни!   chef )

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Моята също не е качила нищо от май месец насам. Не ме притеснява особено, като виждам, че е жизнена и в същото време е много злояда.

# 17
  • Мнения: 729
Вчера на консултацията се оказа че Моника не е наддала нито грам-дори е спаднала 20 грама.Педито каза да не се притеснявам-малката преди 3 седмици проходи и е доста по активна и затова не е наддала.Но въпреки всичко ми е малко притеснено.Детето е весело,жизнено,играе и прави белички нооооооо............Ще изчакам следващият месец и ще видим какво ще е положението.

# 18
  • Мнения: 46 526
Дъщеря ми ядеше и все още яде доста, но горе долу на възрастта на твоето дете и тя не качи нито грам за 4 месеца  Simple Smile педиатърката каза, че ако общото състояние е добро, няма страшно - изразходват повече калории и затова не качват.

Общи условия

Активация на акаунт