Как мислите, че си ви представят другите

  • 10 583
  • 329
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 750
Побут...побут Mr. Green
Тъкмо стана интересно и замлъкнахте! Crossing Arms

то наистина станало интересно:) после да не се окаже, че познаваш тъй добре описаните от теб съфорумки Mr. Green
rotfImao rotfImboМалеее....представяш ли си! Mr. Green
Майтапа на страна...никой не познавам....на форумски срещи не ходя....и за това ми е много интересно...кой,кой е тука! newsm12

# 271
  • София
  • Мнения: 3 480
Е, стига де.
Не, не познава форумките. Мен никой, с малки изключения не ме познава. Но не говорим и за това, описа ме, разбира се си го изпросих, уверявам те, че описанието няма общо с истината, но много, много приятно ми се отразява.
Просто е много позитивна темата, описанията -артистични, какво ви тревожи? Че ще поиска 5 лева, когато приключи ли?

# 272
  • Мнения: 750
Ох...Azzy,ще ме умориш! Joy
Добра идея... Thinking!Я вси4ки по пета4е веднага да ми пратят! Mr. Green
Иха...изкарах за кафенце! tooth
Много си готина мацко!Кефиш ме! thumbsup

# 273
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам как си ме представят, ако съдят по ника ми - дебеличка, застаряваща форумка Crazy

# 274
  • Мнения: 750
А теб Julie...4akaй да ти кажа как си те представям и теб! Wink
Не много висока,с тъмна коса,малък бюст...кокалести пръсти без маникюр!От жените които оби4ат големите дамски 4анти...в които никога няма ред! Mr. GreenЕдна такава припряна...забързана,все проверяваш по два пъти дали на всякъде си затворила преди да заклю4иш!От онзи тип жени които оби4ат да бъбрят у дома нон стоп....независимо,4е мъжо им гледа телевизия и едва ли слуша! Grinning
Все по дънки и с тениска....забравила за грима!

# 275
  • Мнения: 4 796
Чакам коментара на Жулката Mr. Green

# 276
  • Мнения: 750
Не знам как си ме представят, ако съдят по ника ми - дебеличка, застаряваща форумка Crazy
Нека другите да кажат ка си те представят....аз после ще се вклю4а!
4е,да не досадя на хората тука! Mr. Green

# 277
# 278
  • София
  • Мнения: 4 423
А, моля те, ще се радвам да те прочета отново, имаш страхотни попадения    bouquet

# 279
  • Мнения: 6 029
А теб Julie...4akaй да ти кажа как си те представям и теб! Wink
Не много висока,с тъмна коса,малък бюст...кокалести пръсти без маникюр!От жените които оби4ат големите дамски 4анти...в които никога няма ред! Mr. GreenЕдна такава припряна...забързана,все проверяваш по два пъти дали на всякъде си затворила преди да заклю4иш!От онзи тип жени които оби4ат да бъбрят у дома нон стоп....независимо,4е мъжо им гледа телевизия и едва ли слуша! Grinning
Все по дънки и с тениска....забравила за грима!

ъх:) имам маникюр (ще го махна, че за втори път дера бебето). и чантата ми не е голяма, но реда в нея наистина липсва:) следващата част от описанието не се връзва:) но верно съм изгубила гримовете някъде.. както и дрехите различни от дънки и тениски Embarassed

# 280
  • Мнения: 6 029
Е, стига де.
Не, не познава форумките. Мен никой, с малки изключения не ме познава. Но не говорим и за това, описа ме, разбира се си го изпросих, уверявам те, че описанието няма общо с истината, но много, много приятно ми се отразява.
Просто е много позитивна темата, описанията -артистични, какво ви тревожи? Че ще поиска 5 лева, когато приключи ли?

ти не разбра ли сега... тайния ми замисъл. да я провокирам, че да чуя описанието:)

# 281
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, де, ама видя ли сега какво описание получи?
Добре, отстъпвам ти моето, на дребно,секси, русо диване, с джиджени бижута, гъзарски очила, които и придържат гривата и не млъква.
Естествено никога не забравя маникюра и педикюра си.
Я дай сега 5 лева.

# 282
  • Мнения: 6 029
Да, де, ама видя ли сега какво описание получи?
Добре, отстъпвам ти моето, на дребно,секси, русо диване, с джиджени бижута, гъзарски очила, които и придържат гривата и не млъква.
Естествено никога не забравя маникюра и педикюра си.
Я дай сега 5 лева.

ето (5 лв.).

пък веднъж бях при Мартин Карбовски, водеше предаване по Дарик. и той ме описа на слушателите като жена с пъпешова хубост. Не разбрах дали съм жълта или сладка.

# 283
  • Мнения: 4 796
Не разбрах дали съм жълта или сладка.
Елипсовидна  Mr. Green ? Ти па намери кой да ти е критерий, тоя папуняк  Stop

# 284
  • Мнения: 6 029
Не разбрах дали съм жълта или сладка.
Елипсовидна?

възможно е... не се бях сетила ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт