СлиВЕН - моЕ миЛО бащИНо огниЩе

  • 15 085
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Гергана, темата ти е слята с тази, Виж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209631.msg4604277#msg4604277
По въпроса за яслите, стига да е ясла, вземат и по малки деца. Моите не са ходили на ясла, информацията е на сестра ми. Когато нейната щерка ходеше на ясла, имаха в групата 8-месечно бебе. Лелките го разнасяли по цял ден на ръце. Лошото е че няма отделна група за бебета и са смесени с по-големите деца, тези дето ходят. Мен ме молеха преди да дам Тошко на ясла - вървяха по градинките и агитираха майките да си дадат децата на градина - той беше 5-6 месечен.
И още примери имам. Така че би трябвало да вземат и неходещи деца.

Дидка, много хубава е станала къщата, да сте много щастливи в нея!!!

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 09:48 от М_е_г_и

# 31
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета!
 Как ви се отразявя мрачното време?
 Дидка, къщата е супер! Пожелавам ти и вътре да си я направите така, както си я представяте!
 Гери, за яслата - ако всичко е наред планирам да запиша Рали другата есен. Дано не ми се наложи да е по-рано.
 arlette, на Еми тази година празнувахме рожденния й ден на сладкарница"Пролет". Не беше лошо, но е много малко пространството за игра. Предишните й рожденни дни го празнувахме в "Мънди ленд". Там  е по - просторно, обаче тортата си я носим ние.
 Лилаветке, къде се изгуби? Ето снимка. Аз съм втора от ляво надясно.

 Весел ден на всички!

# 32
  • Мнения: 76
 Нещо не ми се получава със снимката. После ще опитам пак.
 Embarassed

# 33
# 34
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дава началната страница на snimka.bg

# 35
  • Мнения: 119
Добро утро на всички и честита нова темичка!  smile3525

ДуЦКа & МУЦка Къщата е хубава а и цветовете са много свежи. Това в кой квартал е?

Благодаря на всички, които ме "посрешнаха", няма да изброявам да не изтърва някой.  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 37

Добро утро,момичета!
Дидка,поздравления за цветовете  Peace
Имаме магазини за боя за дома Wink  и аз работя в един от тях, "поради липса на работна ръка Joy"м/у другото имаме дистрибутор за бои и в Сливен

И най- важното за което да се похваля и което ме прави щастлива е,че моята принцеса днес има  bdbaloni    party023

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 10:18 от VELI_QNA

# 37
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Да ти е жива и здрава! Много, много щастие и любов на всички у вас!

Тъкмо ровех да изровя рождената дата на дъщеря ти, защото на 9 юли си писала че е на 3г. и 11 м., значи трябва да има рожден ден скоро, пък то било днес.
Включвам ви в списъка, но в миналата тема... тук Дидка има думата. А пък ако и кажеш и името - Велина ли се казва?

# 38
  • Мнения: 37
Благодаря Меги!

Не,не е Велина,а Велислава  Peace

# 39
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
 Защото моята е Велина. Моите родители са Величка и Слав - всички мислеха, че е естествено да е Велислава  Wink
Весело изкарване на рождения ден !  smile3510

# 40
  • Мнения: 7 430

ДуЦКа & МУЦка Къщата е хубава а и цветовете са много свежи. Това в кой квартал е?


Дидка,поздравления за цветовете  Peace


Благодаря много   bouquet и ние си я харесваме къщурката Wink
puzzle - живеем във вилна зона, близо до 12 училище Wink

Силви, кухнята като скица вече е измислена, сега да видим кой ще изберем да я измайстори Wink



# 41
  • Мнения: 7 430
Честит рожден ден на порасналото момиче Велислава   Hug

Да расте здрава, усмихната и щастлива и да радва всички около себе си Wink



...и за мама   bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 37
Благодаря много   bouquet   bouquet

# 43
  • Мнения: 43
Здравейте мамчета!

Първо най-важно:  newsm59 на принцеса Велислава! Весело и щастливо детство. Най-хубавата възраст.Това е за мама.  bouquet

Дитка - харесвам пастелни цветове newsm10 (виж червената кухня  newsm78)

Жен-шен - мрачното време нещо ме подтиска а и предразполага май да се върши много домакинска работа  Weary Как сте вие ? Аз да ти кажа обмислям да се връщам официално на работа newsm78

Гери - за яслата ми казаха че трябвало да може да ходи. И май по -малки от 1г. не ги приемали. за памперсите - и да си го научила трябвало да носиш.(т.е. тях ги мързи )

Меги - много ме развълнува с птиците свиркай за публика друг път.

# 44
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Явно и в Сливен вече са се препълнили яслите (сравнявам със София). Както по-нагоре ви обясних, имаше опасност по него време много лелки и учителки да останат без работа и приемаха всякакви деца. Нямаше толкова деца.

Общи условия

Активация на акаунт