Мами в Италия 63

  • 13 636
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Italina   bouquet
Защо има такава разлика в цените? Става въпрос за втория сайт- ако е за утре е примерно 90 евро, а ако е за след 3-4 месеца излиза 20 евро? Thinking
Това за списъците за мен ли се отнасяше, че нещо не разбрах какво имаш в предвид? Blush

# 76
  • Мнения: 750
Мацки я кажете може ли да си боядисвам косата до като кърмя newsm78,защото една парукиера ми беше задала този въпрос и доста ме озада4и.Аз си нямам на представа,а и с тия диети заради кърменето ме шашнаха и сега за всяко нещо което ям имам съмнения newsm78

Кал4е аз пак със закъснение,но от сърце Hug
Танти аугури за татко ти,да е жив и здрав и вие да го радвате винаги  bouquet
Лека нощ smile3507

# 77
  • Мнения: 764
Ники,мисля,4е ако е безамоня4на можеш newsm78 А всъщност,страшно много го правят и хи4 не се замислят...
Дидке,това е дириджето,взимаме сега за след 3 месеца....ако е спешно те изръсват... Tired Тои и 1вият е така PeaceЗа списъците беше за Даниела... Hug
А 4ухте ли ,4е Максим Ставийски блъснал и убил мъж,и има едно моми4е в кома...Карал пиян... Tired ooooh!Хептен се изуми тоз свят newsm78

# 78
  • Мнения: 6 167
Защо има такава разлика в цените? Става въпрос за втория сайт- ако е за утре е примерно 90 евро, а ако е за след 3-4 месеца излиза 20 евро? Thinking
Това за списъците за мен ли се отнасяше, че нещо не разбрах какво имаш в предвид? Blush

нискотарифните компании имат определен брой места в самолета, които струват по-евтино.
различните 'категории' места се разпродават по различно време, най-евтините се продават първи, т.е за да хванеш такова място трябва да резервираш място няколко месеца по-рано. в противен случай плащаш повече, в съответствие с това какво е останало.

ники, нямам представа, според мен не пречи да се боядисваш. може би някаква безамонячна боя или крем шампоан... питай доктора.

# 79
  • Мнения: 2 379
Добър ден.
Прекрасен сив ден Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 379
Прочетох темата на човека, който търси жени, за да си говорят в ДиС Confused Laughing newsm78
На практика все едно изгледах всичките 350 серии на някоя сапунка наведнъж!

# 81
  • Мнения: 3 388
Добро утро!  Grinning Тук се очертава дъждовен ден. Аз напоследък много спя, от 2 дни, ни корем ме смущава, ни нищо. Пишкам само по 2-3 пъти на нощ и едва отварям очи после. Май съм била с термин за Коледа  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Тони , браво за списъка !
Аз тази нощ , пак се въртях на сам и на там и не можах да спя .
Та ще полегна отново след малко дано се оправя , че едвам гледам .
Дидка , добре дошла сред нас ! Hug

# 83
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро... Heart Eyes
Добре дошла на Дидка  Hug
Най-накрая си имам мой компютър, не е нищо особено, но поне мониторът е здрав и си е изцяло мой, мога да правя каквото си искам, дори и да го изпусна.. Mr. Green
Днес съм на ушен лекар, защото ве4е от пове4е от месец имам проблем с едното ухо и ако 4акам да ми дадат някакви здравни документи, мога и да оглушея междувременно.Имам 4ас за следобед...Не съм излизала от 3 дни навън,  Tired Tiredкато гледам не е жега.
Сон4е,радвам се 4е си по-добре  HugОт4итай се редовно...
Майка идва на 24, трябва да и вземем билета тези дни, 4е цените ска4ат всеки ден, с Алиталия засега са не пове4е от 250 евро, не исках с Май еър , защото разписанието на връщане е малко неудобно,пък и Бергамо ни е дале4е.
Пиколинка, много хубаво сте си изкарали, браво на малкия катера4.. newsm44 smile3501
Влади се изгуби , но беше рекла 4е отиват в Калабрия...
Приятен ден на вси4ки.  bouquet

# 84
  • Мнения: 5 476
Добър ден от мен.Hug

Добре дошла на Дидка ,дано се чувстваш добре при нас. Simple Smile
Ако ти се разказва кажи нещо повечко за себе си Hug
Линдитка ,честит ти компютър. Peace
Стискам палци за лекаря днес. Praynig

Сонче и Деси не се шашкайте предварително,мислете положително и всичко ще е наред. Heart Eyes Hug

Кала,чесито на татко ти!   bouquet


Прочетох темата на човека, който търси жени, за да си говорят в ДиС Confused Laughing newsm78
На практика все едно изгледах всичките 350 серии на някоя сапунка наведнъж!

 newsm78 За какво става въпрос ? Я метни един линк насам. Wink

При нас досега валя,сега е спряло ,но е направо студено. Tired

Приятен остатък от деня на всички.  bouquet

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 16:10 от Astrea

# 85
  • Мнения: 3 425
Благодаря ви за пожеланиятаWink

Тук духааааааааааааа  Crazy

Добре дошла на ДидкаWinkИ да задава всякакви въпроси без да се притеснява  Peace

Линдитке,честит компWinkТоз по-трудно ще го изпуснеш вярвай ми  Joy

Italinke,който кара пиян да си носи отговорността...само,че определено се разочаровах :х

Наоколо съмWink

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 15:40 от Kaлa(Bella13)

# 86
  • Мнения: 2 617
Kaла, да ти е жив и здрав таткото!   bouquet  bouquet (сори за закъснението, но не съм сядала на комп. от вчера следобяд, не помня кога)

Сонче и аз съм така със спането. Сякаш се връщам в началото на бременността, когато повечето време не знаех будна ли съм или спя. Мисля, че организмът се подготвя за това, което му предстои, а и доста се изтощи с тези мои глупости. Само снощи се събудих в 4 и така и не намерих начин да се позиционирам  Mr. Green добре, че трябваше да ставам рано  Sunglasses
Сутринта бяхме до болницата. Нямам диабет, естествено, това си го знаех, бебката просто си расте повече. Тампоните минаха за по-малко от минута, нищо не усетих. После си взех и тессера санитария, че ни беше на път.
Ти ако си около Коледа, аз се очертавам за Нова година  Mr. Green

# 87
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Момичета, страхотни сте, много сте мили!  bouquet
Няма кой знае какво за разказване за мен- Казвам се Даниела, на 26 години съм, имам прекрасен син на годинка и почти месец baby_neutral, и съпруг който в момента не е при нас, както вече знаете! Ожениме се септември 2005 и октомври забременях, а Алекс се роди юли 2006 с 11 дена закъснение!Завършила съм икономика, но в малкият ни град няма място за реализация Sad, то работа няма, пък какво ли остава за някаква кариера ooooh!
По-интересно би ми било да разбера повече за вас, макар че вие вече се познавате! Бих искала да разбера как отидохте в Италия- на работа или там създадохте семейства, за колко време свикнахте с език, обстановка, хора..., бихте ли се върнали в България и всякакви подобни неща! Ще се радвам ако ви се говори по тези въпроси! Hug
Ако искате нещо друго да знаете, питайте- насреща съм Peace
Приятна вечер на всички! Hug

# 88
  • Мнения: 3 388
Буонджорно   bouquet

Тук се събудихме с Т навън 14 градуса  Shocked Цяла нощ валя, а сега се мъчи слънце да изпича  Rolling Eyes Аз ще чистя днес, че гости, празници и бебета ще посрещаме  Sunglasses

Деси, знаех си, че нямаш диабет, те с тези мании за големите ни бебета ни побъркаха! Ааамаха  Crossing Arms Споко! Хич да не ги слушаме и да не им се хващаме на приказките, казвам аз  Peace Пациентска стачка!  Laughing
Охх, хубаво, че не си усетила тампоните, мен онази така ме бръкна, че цял ден едва гледах след това  Outta Joint Моите резултати излязоха, пише негативо. Нямам я значи въпросната бактерия  Crazy


Сонче
Ти ако си около Коледа, аз се очертавам за Нова година  Mr. Green

 Mr. Green

Аз пък сега си казвам, така и така не съм родила до днес, поне да бъде след събота, че бебо да дочака баба си. Иначе става една лудница с посрещането на майка ми, а и баш-преводачката ако ражда, пропада цялата ефективна комуникация  Mr. Green

didka_81, и ние се оженихме през септември 2005-та  Mr. Green Аз пристигнах 2 месеца по-рано тук, по лИбоФ!  Wink Алето е голям сладур  Heart Eyes

Хайде и кафенце да сервирам, че кой знае после кога пак ще имам време за това!



# 89
  • Мнения: 2 379
Днес Андреа е на 100 дни. Даммм.
Мина му изпитателният срок Joy
До тук, смятам, справи се много добре Grinning

Общи условия

Активация на акаунт