Отговори
# 210
  • Мнения: 458
Добро утро!

Зори, аз го извеьдах Виктор докато беше болен. Той стоеше на вратата и ревеше с обувките в ръка. Гледах само да не го събирам с други дечица и като видех, че много се изморява го прибирах. Дано не е нещо сериозно  Praynig Hug

# 211
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета,аз все още съм 2 в 1.Но в петъка  ще бъдем пооделно  дай боже.
Утре постъпвам в болницата и в петък ще ме клъцнат...стискайте палци Peace Peace

# 212
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ани-Баниииииииии, стискам силно палци всичко да мине както трябва! Бъди силна, вярвай в добрия край и мисли положително за беба. Много те прегръщам и се постарай да не се  притесняваш много!  Hug Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 404
Здравейте момичета!
Ужасно съм развълнувана от раждането на Анна! Да ви е жива и здрава, Марти! Да расте късметлийка!
Специално си свързах днес компютъра, за да разбера новините около раждането. Ние почти приключихме ремонта, остават дребни довършителни операции като слагане на ключове и контакти и тук там осветителни тела. Чакаме до края на месеца да ни дойде и новия диван.
Инес е добре, много ми е дива за мома, но да е жива и здрава. И ние имаме напредък с махането на памперса. Тя рядко показва, че има пиш, но аз горе-долу я усещам и като я поканя си свършва работата. Обаче и тя не винаги иска на гърнето. Сама реши, че трябва да пишка клекнала в банята.  Confused Не знам как го измисли това, никога не съм я карала да го прави по този начин. По време на сън е с памперс, но дневния често е напълно сух.  
Честито на всички празнували, които пропуснах през този месец.
Вече ще съм по-редовна.

Ани-Бани, стискам палци! Всичко ще е наред!

# 214
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 246
Ани-Бани успех желая ти най красивото , и най здраво бебе , искрено и от сърце!!!!

# 215
  • Мнения: 2 897
Ани-Бани успех желая ти най красивото , и най здраво бебе , искрено и от сърце!!!!

По-хубаво от това не мога да измисля,нека това бъде и моето пожелание към теб!!!
Стискам палци,вълнувам се с теб и чакам новините Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ей,Сани, Hug

# 216
  • Мнения: 1 461
Ани имаш и нашата подкрепа , пожелаваме ти всичко да мине нормално по план и да си гушнеш малката рожбичка

# 217
  • Мнения: 1 461
Нашата кака не се оправя все така си е постоянно реве вече едвам въздух си поема  Cry

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Ани - Бани, и аз стискам палци и се моля за теб и бебка!Всичко ще е наред,чакаме те да разказваш!
Браво на Рада!
Стискам палци на Бобчо и Галя да се оправят бързо!
Валко и Гошко оздравяха ли?
Мая , весела почивка!
Честити подаръци на Борко , много се радвам ,че му е харесал концерта!
Чао!Целуфанки на всички!

# 219
  • София
  • Мнения: 3 901
Ани Бани, стискам палци в петък да гушнеш най - сладкото и миличко бебче Praynig.
Зори, и аз извеждах Дани докато беше болен, но не го събирах с други дечица. Пожелавам ви скорошно оздравяване.
Краси, на малката кака също бързо преборване на вируса.
Хотмама, поздравления за гърнето smile3501.
Габи, радвам се, че Вики е по - добре Grinning.
Майче, весело изкарване на Чифлика. Ще чакаме снимков материал Laughing.
Сани, здрасти wavey. Браво и на теб за упоритостта при махането на памперса. И аз съм упорита с гърнето, но Дани се оказа два пъти по - упорит от мен hahaha. Не ще на гърне и това си е ooooh!.
Ели, радвам се за Борко, че се е забавлявал на концерта и, че е получил подаръци.

# 220
  • Мнения: 940
Айдеееее Ани Бани ,пожелавам леко раждане ,ще стискаме палци в петък - а ти да ни известиш при 1ва възможност,че ще подлудееме тука.

карчи..оххх дано да се оправите бързо ,представям си какъв е ад да гледаш Галето така.

хот ...браво за постижението,дали на градината не са я научили,айде да ти минават изпитите че ни липсваш тук.

Марти...много искам да разкажеш за раждането,моля те пиши когато ти е удобно.

зори...и аз съм ЗА да излиза Боби ако се чувства добе и не е отпаднал

# 221
  • Мнения: 1 461
някой имали тел на АНИ за да и се обадим та да не стоим в неведение

# 222
  • София
  • Мнения: 3 901
Вики, аз мислех да не разказвам за раждането, защото едва ли ще е интересно на някого, но заради теб ще го направя Hug.
Та така, както ви се оплаквах, че преносвам и нямам никакви симптоми за раждане и, че лекарката ми заяви,че ако до 17 - и не съм родила, ще ме режат, така на 16 - и в 1 часа през ноща от никъде започнаха едни контракции, на които аз никакво внимание не обърнах Embarassed, защото бяха много леки. Към 2 часа станаха бяха в интервал между 2 и 7 мин., тогава се позамислих Thinking, дали да будя Ники или да изчакам да станат по болезнени, но той ме усети и като разбра каква е работата веднага каза да тръгваме.В 3 часа бяхме в болницата, а аз бях с 3 см. разкритие. Слушаха тоновете, прегледаха ме на видеозон и ме изпратиха в родилната зала. Там си откарах 2 часа  Whistling, като разкритието се увеличаваше, но твърде бавно. В 6 часа вече не издържах на болката и си поисках епидурална (винаги ще съм благодарна на този, който е измислил). След като ми я сложиха се почувствах така все едно не съм отишла да раждам, а на хотел Laughing, дори акушерката ми (не се смейте) ми донесе закуска и аз си хапнах доста порядъчно Rolling Eyes. Но както се казва многото хубаво не е на хубаво се оказа, че бебето не иска да слиза, а разкритието си стои на 8 см. и не мърда ooooh!. Тогава в продължение на може би 2 часа ми се искаше да не съм се раждала жена. Накрая след като се консултира с лекарката акушерката ми сложи система с окситоцин и още една доза от епидуралната. След като подейства съм заспала и според Ники съм спала около час. От там на сетне пожелавам на всяка една жена такова раждане. Разкритието ми беше станало вече 10 см., на бебето му се виждаше вече главичката (дори Ники отиде да я види Close, за което след това му се накарах хубаво) и най - хубавото беше, че аз не усещах болка. След 10 - 15 мин. започнаха напъните, които също бяха безболезнени и след 4 напъна Чочка се появи на бял свят. Може би странно ще ви прозвочи, но първото нещо което си помислих беше "край, всичко свърши" и едва тогава се зарадвах на малкото човеченце. Татко й вече опитен в това дело, преряза пъпната връв и започна с фото сесията, а аз на мен ми я дадоха и ми казаха да започвам да я кърмя #Crazy. Така 1,5 часа след като се роди я сложих да суче, но тя не можеше. 3 часа по - късно обаче така засука, че аз се учудих от способностите й. Престоя ни в болницата беше 3 дни и в неделя се прибрахме живи, здрави в къщи Grinning.
Уф, много дълго стана Whistling. Дано не съм ви отегчила.
Сега ви казвам чао, че Дани се прибра от разходка и напира за компютъра.

# 223
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
някой имали тел на АНИ за да и се обадим та да не стоим в неведение

Имат го, имат го...ще ви известят Mr. Green Peace

# 224
  • Мнения: 992
Ani-bani стикам ти и аз палци още от сега всичко да мине нормално и да гушкаш малката беба , пожелавам ти всичко най хубаво, няма да се притесняваш за нищо, всички ние сме с теб  Hug
Карчита а какво й е на малката болна ли е , защо така пищи
марти снимки ще има задължително, даже и кръщене сме намислили да направим, дано всичко се нареди така както сме го намислили де , надявам се да си изкараме хубаво и без болести най вече  Praynig
Еличка мерси за пожеланията  Hug
Хот браво за уменията на Рада, мирела в яслата целия ден си върши всичката работа на гърне, но приберем ли се в къщи не иска и да го види, незнам защо така се получва, но няма да я насилва, когато тогава
ох днес умирам от жега, постоянно съм плувнала във вода ужасно е, след малко отивам да къпя мирела и да я слагам да спи, че да релаксирам малко и аз
пожелавам лека и спокойна вечер на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт