Отговори
# 225
  • Мнения: 940
Марти на мен ми беше много интересно ,мерси.
Епидуралната е нещо невероятно и аз благославям човека дето я е изобретил Wink Peace
На мен обаче ми бяха сложили такава че непрекъснато поддържаше доза , а не от тези дето ефекта им минава в определен час,кофти че с такава не си раждала а си се мъчила в промеждутъците.Я кажи какво е усещането със 2ро бебче ,всички знаем като излезне 1вото и някак си супер нереално изглежда,някак си невярващо -сега по възприемчиво ли беше?

Ние се стягаме че пак по центъра на Аланта ще се моткаме до тъмни зори, така се вманичихме стези фонтани на които водим Елла ...ама като я гледам какъв и е кеф как да не се пристрасти човек,ето да я видите  миналата седмица снимки
клипче
гледайте клипчето със звук за да чуете какви звуци прави Simple Smile


Отиваме и в 1вия БГ магазин  който го отворина преди няколко дена ,има всички вкусотийки,луканки,суджуци,вафли,кьополо,кебабчета ,кюфтета.....нямам търпение да го видя.

# 226
  • Мнения: 2 897
Добър вечер!
Понеже следобед ходихме до Банкя и док.ни беше на път решихме да се отбием да види Бобчо(все едно нещо си ме теглеше).Оказа се,че работата хич не е безобидна-гърлото му е много червено,''катар-ангина,която може да премине в гнойна такава''беше заключението на педката. SadПредписа му АБ-Оспексин,в комбинация с вит С и Панадол за сваляне на Т.
Като се изключи високата Т,Боби е жизнен,играе си,яде,пие течности...Та питането ми е-има ли алтернатива на това АБ?Има ли шанс да го пропуснем? ConfusedМного ми е важно и вашето мнение,преди да се запътя към аптеката Tired
Спокойна вечер и бъдете здрави!

# 227
  • Мнения: 2 897
Марти,много ми хареса разказът,добре си го стилизирала-развълнува ме и ме ободри!Търпиш ли безсънието?Баба явно идеално се справя и на Дани му е много добре така?Радвам се,че всичко е ОК при вас Hug
Майче,пожелавам ви хубава почивка и всичко,което сте си намислили,да се получи по най-добрия начин! Peace
Викиии,много ви се радвам!Ама какви сте смели-аз бих се поболяла от притеснения да не би да настине Боби от водата CrazyСнимките са чудесни както винаги!
Краси,какво ства с Галето?

# 228
  • Мнения: 1 461
Зори и аз се чудих дали да купуван АБ обаче го купих ,защото зная тези вируси колко бързо се развиват и ме достраша да не ни вкарат в болницата. Но пък вашето е друго аз бих го купила.
Марти много ми беше интересен разказът ти, наз такива преживявания съм нямала и двата пъти нали бях секцио дори незная какво е контракция не съм имала. Разкажи как е обстановката в кащи ,ти как се чувстваш майка на две деца,гледам на снимките ,че болницата е много хубава.
Галето вече два дена постоянна реве , много е отпаднала няма грам Т, поварна няколко пъти и от два дена е само на глюкоза, даже и нейска да яде пием АБ зиннат, Мая и тя плаче от няколко дена за внимание ли за какво и аз незная, кърма имам. Обаче съм много изнервена може и заради това водихме я и нея на лекар но нищо и няма.
Пожелавам ви лека вечер а зотивам да гледам клипчето на Вики и да си лягам, чи беше много тежак ден ,ръцете ме болят от лашкане, но пък иначе как ще ме побелеят косите и ще разбера
,че деца имам Mr. Green

# 229
  • Мнения: 600
Добро утро,
най-после успях да изчета всичко. Няма да пиша сега, само да отбележа
Вики - много се изкефихме и Сиси и аз на клипчето и снимките с фонтаните - страхотна атракция за деца. Сиси гледа и вика Елла тани - Ела е на фонтаните  Grinning
Краси, Зори - пожелавам скорошно оздравяване на децата. Зори и аз извежда Сиси докато е болна, но не я събирам с деца. Тъй като до 38.5 градуса не давам нищо за сваляне - навън времето се преживява по-лесно. Градусите следя с едно термометърче което е като найлонова лентичка - залепям го на челото, отчита за секунди. Освен това си я познавам - при повече от 38 градуса се отпуска и почва много да хленчи. А не давам нищо до тези градуси, за да може организма сам да се бори - повярвай има полза  Wink
Сега ще излизаме, после пак ще пиша  Sunglasses

# 230
  • Мнения: 2 897
Момичета,моля ви за една бърза справка относно шарките Tired PraynigНямам нито нерви,нито време да се ровя сега Sad
Боби само плаче,Т спадна,но е много крив,никога не съм го виждала такъв...

# 231
  • Мнения: 458
Зори, защо за шарките  newsm78. Нали ангина беше? Иначе, ако е шарка е нормално да е така крив и да плоаче. Има разни неща за пръскане (Калмакс), за да не го сърби.

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Зори, ако е шарка, ще поддържа Т няколко дни и после ще излезе обрив. Какво точно те интересува за шарката?  Hug

# 233
  • Мнения: 2 897
Габи,предполагам само.Не се чеше,но има дребни петънца(само петънца-бледо-червени).Първо по лицето,сега има две-три и по вратлето.Като червенинки изглеждат,все едно се е прегрял(ама как го обясних).Само пъпките от варицела са ми познати.
Ели,дребни такива ме интересуват.Помня,че пъпките избиват по слабините и меките части,при Боби не е така,за това питам.Искам да съм информирана.

# 234
  • Мнения: 458
Зори, а даваш ли АБ на Боби? Защото и от него може да му излезе обрив. Ако е така, по-добре го заведи при доки и спри АБ-то.

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Зори, дано помогна с тази статия - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/210/53/
 Praynig Hug Има резон в постинга на Габи, вземи го предвид!  Peace

# 236
  • Мнения: 1 461
Зори и Галина е така , отпаднала е без температура и постоянно реве с прехълцване направо в чудо се видях днес е малко по добре но три дена не спря да реве беше цялата червена ,и нищо не я успокояво дори либимите и неща, дано се оправите бързо

# 237
  • Мнения: 2 897
Ели,мерси за бързото инфо по въпроса Heart EyesИскам да съм информирана,подготвена и изключвам една по една евентуални причини за неразположението на Боби.
Габи,даже не съм му купила АБ-то още(исках да видя след третия ден как ще е с високата Т).
Подозирам,че се касае за настинка ConfusedОт 04.00 сутринта няма Т,до сега дивяхме-играхме на криеница,сега ще четем книжки.

Краси,какво каза доктора във вашия случай?Дано да се оправи детенце! Hug

Отивам да четем,ще наминавам с новини.

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайде, Зори, само гърлото да е било и да се оправя Боби! Стискам палци да се възстанови бързо!  Hug Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 1 461
Казаха ми вирус и ми изписаха антибиотик Зиннат , и против повръщане деган май беше това и е само на глюкоза нищо друго

Общи условия

Активация на акаунт