Отговори
# 240
  • Мнения: 9 483
Зори ето ти инфо за шарките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90938.0

# 241
  • Мнения: 2 897

Мони,много благодаря  bouquet Hug

Без Т сме вече цял ден,с апетит,дейни(дивачковци,даже бих казала).Пъпките са такива като посочените,ясно ми е вече,предчувствието ми не ме е излъгало.Най неприятната екстра бяха стомашните газове,но и това е минало вече.
Да спомена и нещо забавно от фонда с бисерите-от вчера Боби се оплаква на когото свари:''Доктойката тоймози,ааа!'',което значи,че педката го е тормозила като го е карала да си отваря устата да му гледа гърлото. Laughing
Ами толкова за сега.Лека нощ!

# 242
  • Мнения: 940
тука е 12:40 нощеска - мисля си аз ани бани  Heart Eyes
ще си легна след 1 час ,дано да има новина иначе много ще ме  е яд че сигурно ще разбера от последните -утре като стана в БГ ще е 5 следобед Sad
аз обаче обърнах 2 чаши винце а утре след хубавите новини ще повторя  Wink

Айдеее Ании Бании виртуално ти плисвам вода пред краката! Hug
 

# 243
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Зори, радвам се, че вече нямате Т! А, репликата на Боби е убиец!  Wink Hug
Кари, не мисля, че е вирус. Поне не съм чувала за вирус само с повръщане и без други "екстри". Може да е била послънчасала Галето или пък както ти си мислиш да е от зъб. Знам ли?! Дано вече сте добре!  Hug
Мацки, предполагам, че в момента започва операцията на Ани-Бани! Хайде, стискаме палци за успешен край! Praynig

# 244
  • Мнения: 27
Ани-Бани  newsm17

Кари, ние с Елена изкарахме някакъв вирус с повръщане докато бяхме на морето. Слава богу мина за 1 вечер, но и 2-те бяхме на системи. При мен си остана само повръщането, но Елена имаше и слаба Т /37.5/следващите 2 дни.

# 245
  • Мнения: 1 461
И аз незнам какво е но днес вече сме по добре
АНИ  Praynig Praynig Praynig

# 246
  • Мнения: 2 897

Мацки, предполагам, че в момента започва операцията на Ани-Бани! Хайде, стискаме палци за успешен край! Praynig


Стискам и много се вълнувам!
 fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 247
  • Мнения: 80
Кураж Ани-Бани! Едни палци и от мен!:)

# 248
  • София
  • Мнения: 528

Мацки, предполагам, че в момента започва операцията на Ани-Бани! Хайде, стискаме палци за успешен край! Praynig


fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

 Hug Praynig Peace

  bouquet

# 249
  • Мнения: 1 461
още ли няма новини , дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig

# 250
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А моят мъж току що ми каза , че Ани има момченце!
Тя все още не била излязла от упойка!
Стискам палци да са добре и бързо възстановяване на Ани!

това го копнах от темата на Ани -Бани!!!!
Честито мила , всичко най -най от тук насетне  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 897
Зечке, Hug,миличка за хубавата вест!
Стискам палци на Ани за бързо възстановяване и да не я боли много Praynig

# 252
  • Мнения: 2 614
Много се вълнувам, момичета!!!
По-късно ще публикувам целия си пост, но сега нямам търпение да напиша!!!

Нашата мила Ани-Бани има от 35 минути едно голямо МОМЧЕНЦЕЕЕЕ!!! 3,520 и 52 см!!! Още не са измислили именце, защото тя беше сънувала, че ще е момиченце, но довечера ще знаем и името, може би!!!


Мила Ани, да си жива и здрава - и ти и Ники и малкия ви син!!! Дано от тук насетне саммо щастливи мигове ви спохождат! Дано малкото момченце е късметлия и щастливо дете...


П.С. Зечката и тя го е казала, но не бях видяла, нищо....
Не мога да пиша повече, много се вълнувам!!!

# 253
  • Мнения: 2 897
Исках съвсем да се уверя,че всичко е минало перфектно Party
Честито ви момченце,Ани!Да е жив и здрав,да расте обсипан с любов,щастие и късмет!Да сте много щастливи цялото семейство!Леко възстановяване!
                                   

# 254
  • Мнения: 1 461
Ани честито ,направо настръхнах като чух че всичко е минало добре, пожелавам ти бързо възстановяване

Общи условия

Активация на акаунт