Отговори
# 255
  • Мнения: 2 614
Мартииииии, да е честита на Дани първата сестричка!!! Да е жива и здрава Анна, много да ви радва, и вие нея! Да сте едно много, много щастливо семейство!!! Много е хубава малката Анна, и май доста прилича на батко си!
 



Дано да пропуснете момента с ревността!
Марти, и на мен ми хареса разказа ти за раждането!

Краси, дано повече няма при вас неприятни случки, че просто не знам как издържаш – две деца, кърмене, разходки, лавиране между двете, за да не се чуства Галина зле, с вниманието, което обръщаш на Мая – възхищавам ти се  bouquet! Да са ти живи и здрави принцесите, и това чудо ще мине .... После ще са неразделни! Кога тръгвате за Испания?  Heart Eyes Hug



[П.С. Правде, не сме забравили и чакаме снимки на новото возило!!!  yes


Хехе, Мимис, не съм забравила за колата, но време не ми остава дори да кача снимките от кръщенето! То не че е похвално това, ама... И снимки на твоите две мадами не сме гледали скоро  Wink Heart Eyes

Вики, страхотно място за забавление си имате! Елла е прекрасна, очите и са направо магнетични! Целувки и на двете ви! И, хайде тръгвайте във ваканция, че така ми се гледат снимки!  Hug
И Виксън, не съм забравила за ремонта на детската стая! Чакаме снимчиците!!!  Heart Eyes


Тане, честито за новата работа! Честно казано в началото не е лесно... Имаше моменти, в които трудно се концентрирах, все мислех как ли е Калина... Но сега е доста по-добре, стискам ви палци да се адаптирате бързо и двамата!  Peace Heart Eyes

Зори, добре си дошла! Страхотно е, че сте си починали! Чакам с нетърпение 01.09. за да отидем и ние да се позабавляваме всички заедно! Ано не ни мине котка път. Че вече и резервациите ни са готови! Зори, добре, че вече знаеш какво му е на Боби, дано мине бързо!  Heart Eyes

Оооо, Ланг, тайно бебеправиш, в друга отчетна темичка ти се мести, а!!! Ама хайде бийте барабана, за да започваме всички дружно... Въпреки, че на мен ми е малко рано.... Рано, защото сега се налага да поработя, но като ЕГН, даже може и късно да стане изведнъж.... Ланг, скоро май не сме виждали снимки на Николушка!
 

Мими, радвам се, че и Борковата кашлица е спряла! А Катя ще се оправи бързо, знам аз! И вашият хомеопат се оказа почти магьосник!  Hug Heart Eyes

Зечка, а твоите мъже как са, отървахте ли се от вируса?

Ели, Мая, Хот, Яни, Сани, МТВ и всички малчовци  Hug Heart Eyes

# 256
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Тц, Правде не са оздравели малкото още подрисква от време на време , а баткото днес отново почна да вдига Т  Rolling Eyes Crazy #Cussing out

# 257
  • Мнения: 600
Мила Ани, да ти е живо и здраво момченцето! Сигурна съм че ще получи страшно много любов, грижи и внимание и ще ви върне още толкова радост и красиви мигове!

Преди малко Ани ми се обади, все още не напълно излезнала от упойката. Не мога да ви опиша колко се вълнувах!!! Първите й думи бяха - Най-после и аз да стана майка! Поплаках си.
Ани, мила, пожелавам ти бързо възстановяване от операцията и най-здравото, жизнено и щастливо детенце! Много силно ви прегръщам теб и юначето!  Hug Hug Hug
Зори и Краси - радвам се че децата вече са по-добре! Зори, дано Боби бързо да забрави, че са го тоймозили  Simple Smile
Ланг - успешно бебеправене!
Тане - честита ти работа!
Друго не се сещам в момента.

# 258
  • София
  • Мнения: 3 826
Страшно много се развалнувах от страхотната новина.

Ани, честито момченце!
Да ви е живо и здраво и много, много да ви радва! На теб бързо възстаноявване!




Зори, Краси, Зечи, стискам палци на дечицата да оздравеят по - бързо Praynig. Уф, нямат край тия болести и това си е Close.
Вики, ами усещането да съм майка на още едно детенце е същото както и първия път. Все още ми е доста странно, че трябва да се грижа за едно толкова малко и беззащитно същество. Предполагам, че с течение на времето ще свикна. Това което обаче мога да кажа е, че страшно много я обичам още от момента, в който я видях, докато Дани го обикнах постепенно.
Вики, Елла е страхотна красавица, пу, пу Heart Eyes. Да ви е жива и здрава.
Щях още да пиша, но Дани се събуди и отивам да го занимавам, че бебето спи.

# 259
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайдееееееееее, Честито синче на Ани и Ники! Да ви е жив и здрав и много, ама много да ви радва и да е голям късметлия в живота! Браво, Ани!!!! Бързо възстановяване ти желая и много любов да ви носи малкото детенце!

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 16:13 от kadrokosa

# 260
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226

давайте предложения за следващата тема , ето едно от мен , последната дума не се пише май така ,но Мимиска ще ме поправи  Grinning
Декемврийският отбор приветства  дружно на Ани -Бани мъничкият бузльо !!!!

# 261
  • Мнения: 2 897
И на мен ми се въртеше подобна идея, за посветено на дребчото на Ани заглавие Peace
Бих искала,обаче да разбера именцето на детенцето и ще измъдря някое друго заглавийце и аз.И без това отдавна не съм вземала участие,а ми се иска Grinning
Ако нямате против,да пусна новата тема аз,а? Blush

# 262
  • Мнения: 940

Ураааааааа Ани честито бебче,да ви носи много радост както той на вас така и вие на него,пожелавам му да е много здрав и чаровен като мама Heart Eyes.




На Мама Ани Бани бързо възстановяване!Нямам търпение да видя снимки на хубавеца!Целувки

--------------------------------------
Толкова ми стана хубаво днес със новината Grinning!По късно ще пиша повече!

# 263
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Марти, Честита принцеса АННА!
Много здраве, щастие и късмет й желая!!!! Да бъде радост за цялото семейство и с батко Дани да се разбират добре и бъдат опора един за друг!!!       bouquet  bouquet  bouquet

# 264
  • Мнения: 438
Здравейте момичета!
Да се запиша и аз в темата макар и в самия й край.
Искам да благодаря на всички за пожеланията за рождения ми ден....Благодаря от сърце-всичко добро да ви се връща и на вас!
Да честитя изминалите празници на всички с пожелания за всичко най-най!
Специално да честитя рожбите на Марти и Ани-Бани!Пожелавам ви да имате най-прекрасните деца ,които да ви радват и да ви правят щастливи,много късмет на малките мъничета!!!
Ние от днес имаме нет и ще трябва да изчета написаното от вас и чак след това да се включа.
Иначе се прибрахме преди 1 седмица от морето и вече имаме поражения. АннаМария от два дни има висока Т и разстройство, два дни я водя на лекар,но не виждат нищо обизпокоително, а тя има до 40 градуса Т. Днес и предписаха бисептол на сиропче,макар че гърлото и е абсолютно спокойно,но докторката се притесни,че доста дни е с Т. За мен това не е най-правилното решение ,но ще го изпълня. А при престоя ни на морето не е хапнала нищо освен салати и плодове,а пък сега вече два дни не яде и това заради дрискането и е на пълна гладна диета. Нали беше много дебела....вече сигурно спадна и пад 10 кг , но само да се оправи.
Не искам да ви отегчавам повече с нашите болести. Ще изчета всичко и пак ще се включа , а тук съм качила малко снимки , ако на някой му е домъчняло за нас..... Simple Smile

и

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 13:51 от Cvetina-71

# 265
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ани Бани праща много поздрави на всички които са съпричастни на нейната радост. Тя е добре!Юнака бил хубав, оставаше и да не е Crazy Crazy
Ще се казва Владимир!
Да е жив и здрав и да носи много радост на всички около себе си!

# 266
  • Мнения: 2 897
Юнака бил хубав, оставаше и да не е Crazy Crazy
Ще се казва Владимир!
Да е жив и здрав и да носи много радост на всички около себе си!

Декемврийчетата сладки приветстват на Ани-Бани хубавия бебчо- Влади! Simple Smile

# 267
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цвети, дано скоро се оправи малката принцеска!  Praynig  Hug Снимките са много хубави и хич не виждам да ти е слабо хлапето!  Wink
Мими, мерси за новините!  Hug
Зори, предложението е хубаво!  Wink Hug

Ето и едно от мен - "С балони, песни, шоколади, декемврийчета посрещат на Ани-Бани приказния Влади!"   Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 528

Да е жив и здрав Влади! Честито на Ани-Бани!

Всички заглавия ми харесват, но ако трябва да избирам, се спирам на това на Зори.

  bouquet

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Ани-Бани,честито!Да е жив и здрав Владимир!Много да ви радва !Бързо възстановяване!Чакаме снимки на малчо!
Момичета , благодаря ви за пожеланията , относно работата!Надявам се да успявам от време -навреме да надничам какво става в темичката!Малко ми е странно още , не мога да свикна с мисълта ,че вече няма да съм по цял ден със Стилиян.Правде , и аз това си мисдлех, че сигурно по цял ден ще си мисля за него.Ще разказвам как върви .
 Цвети , и на мен не ми се вижда слабичка Анна Мария , даже напротив от снимките изглежда , че е бузаланка.
 Бързо оздравяване на Боби, Галя , Анна Мария , Гошко и Валко!
 Зори , Борко -Бърборко ме "уби " с това тоймозене!

Общи условия

Активация на акаунт