Отговори
# 270
  • Мнения: 940
Зори , Борко -Бърборко ме "уби " с това тоймозене!
Joy Joy Joy точно това исках да кажа и аз
 
ние благодариме за комплименетите  bouquet

зори...и аз не обичам да съм смела но явно човек се учи ,плюс това аз не бях подготвена за тези фонтани ,всичко много спонтанно стана ,отидохме в парка ,тя ги видя и направо се мушна под тях и ние като я видяхме как грейна всичко забравихме ,студена е водата наистина но 2 пъти в които ходихме темературите бяха рекордни ..нещо от сорта на 40-42 така че си беше супер удоволствие иначе след около 20 мин винаги почва да трепери и киха при което приключваме забавата  Laughing

правде ...ще пусна снимки на стаята не се измъквам  Simple Smile,все още извършвам малки подобрения и допълнения  ,радвам се че се справяте с работата и градината-а ти пусни снимки на калинка да я видим как расте.

цветина ...малката е бонбон и много хубаво я обличаш Heart Eyes

тане...честито и на теб ,пожелавам ти разделите да не са толкова тежки - ще ми  интересно да разказваш ,ясно е че всички ни чака това рано или късно Sad

марти ...мерси за отговора ,  значи усещането е същото ...супер Simple Smile ,много интересно описваш това с обичта

Много хубаво име е избрала Ани-Бани,познавах един Владимир едно време и толкова лудо влюбена бях в него...не е за разправяне  Laughing ,та винаги съм с топли чувства към това име  Laughing

# 271
  • Мнения: 80
Честито Ани Бани! Бъдете щастливи!

Прекрасно име, малко ми е слабост.  BlushНякак сучайно така се казваше първата ми ученическа любов, а някак още по-случайно така се казва и настоящата!

Поздрави  bouquet

# 272
  • Мнения: 9 483
Маме Ани-Бани, да ви е жив и здрав Владимир! Да няма никакви колики, за да е усмихнат и щастлив от голямата обич с  която ще го дарите!  bouquet Heart Eyes

Желая ти бързо възстановяване   bouquet

# 273
  • Мнения: 940
Чакайте да споделя с вас видео в което ще видите Елла какво прави с другата ни по голяма  космата дъщеря  Laughinghttp://good-times.webshots.com/slideshow/560427646IbzYHb
 
напоследъка много си играят ,ама и двете се обичат безкрайно ,като затръгваме да излизаме Елла  като почне да и казва чао и едни целувки се разнасят,гледа си филмчетата като лежи в-у нея - и за да не си мислите че мъчим кучока да кажа че до сега ако нещо не и харесва тя веднага скача и се покрива някъде -Елла като е около нея и се катери тя чак заспива от удоволствие -май я има за нейно бебе  Laughing ,но аз я наблюдавам ,Елла много нежно се отнася ,никога не я дърпа или блъска.Много ми става мило като ги гледам как се разбират! Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 1 382
Честита мила рожба на Анюша- Банюша Simple Smile Дай е жив и здрав Simple Smile
А на останалите мноооооого поздрави и усмивки Simple Smile))  bouquet

# 275
  • Мнения: 2 897
Викиии,много се изкефих на Елла GrinningАма и ''косматата'' й сестра много кротка!Снимай ги как гледат филмче,много мило ми стана като си ги представих Heart Eyes

Цвети, Hug

Боби отново ме изненада с изречение-рязахме ноктите за първи път с детска нокторезачка(до тогава-с детска ножичка Crazy),после отиде при баща си и му каза:''Виж,няма нокти-изкъцкани са'' Laughing(''изкръцкани'',''кръцкам''-използвам тази дума Crazy,за да го обърна на забавление,тъй като не дава да му се пипат ноктите).
Хубав ден!

# 276
  • Мнения: 1 666
Завърнахме се от морето.
Включвам се само да споделя колко се радвам и съм щастлива заедно с Марти и Ани-бани!
Марти и Ани-бани,
да са ви живи и здрави малките съкровища, много радост да ви донесат, да огряват домовете ви с усмивки и да ги озвучават със звънък смях и глъч!
Като наваксам ще се включа за повече.

# 277
# 278
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ани, честито бебенце Владимир! Да е жив и здрав! Знам, че много ще му се радвате и ще го обичате!

Бързо оздравяване желая на всички мъници.
Цвети, много е хубава малката ти госпожичка.
Вики, страхотно клипче, както и предното с фонтаните. Инес много се кефи като го гледа, вика и се радва като че ли тя е под водата.  Laughing
Елс, кви са тия аватари?  Shocked Бързо да разказваш кви си ги вършила на морето.
Тане, ще си плачем заедно на раменете, нали и аз започвам работа от по-следващата седмица.  Cry

Урааа, Маса и Кимито спечелиха в Турция.  newsm18 newsm18

# 279
  • Мнения: 600
Здравейте  bye
Елс - добре завърнала се от морето  Hug Чакаме снимки от почивката  Simple Smile
Вики - много готино клипчето. Ама това куче явно наистина е много привързано към Елла. Много се изкефих, като гледах как си подава главата, за да му я покрият. Как се казва тази красива доберманка (ако не греша породата де  Flushed) И аз бих искала да видя клипче как Елла и кучето гледат филмче  Two Hearts
Зори - тоз твоя Боби и наш бъдещ зет много приказлив  Heart Eyes То и Сияна доста дърдори, ама изреченията ни не са сякаш толкова сложни.
Цвете - как е Марти, не си се включвала отдавна?
Cvetina-71 - дано Анна-Мария бързо да оздравее  Praynig
Зечи - ами вие как сте? Оздравяват ли дечицата?  Hug Praynig
Веси нещо се изгуби покрай болния Ивкони, дано не е нещо много сериозно  Praynig
Тане - и аз ще чакам да разкажеш как се отразява раздялата с детенце. Че ще е трудно, това е сигурно ooooh!, но все пак...

Ние биваме. Сияна до май месец ядеше много добре. Оттогава насам не ще, но и гледам да не я насилвам. Понякога се поизнервям, разбира се, защото буквално изяжда 2-3 лъжици и после край. Трябва храната много да й хареса, за да хапне повече. Върнахме се към бебешкия период   Tired иска само да пие мляко от шише, т.е. АМ. Пие по два, три пъти на ден по около 200 - 250 мл. Доволна съм, че поне това поема. Сигурно е от жегите.
Преди време ви бях казала, че има нещо ново при нас, но не исках да казвам тогава, защото не беше сигурно. Е, сега в известен смисъл е сигурно. Ще си имаме наш дом  amiiii Тази седмица подписахме предварителен договор и дадохме първата внозка за включване в строеж. Ще е готов след около 14-16 месеца. Е, вярно, не е веднага, но е по-близко сбъдването на тази ни мечта, отколкото преди. Малко ми е нервно, защото докато бях бременна със Сиси капарирахме едно жилище и ни изгоряха пари. Разликата е, че тогава жилището беше готово, но се оказа ненадеждно. Дано този път да не стане така  Praynig , защото е страшно неприятно изживяването.
Май имаше и друго за казване, ама като не помня   33uu
Лек ден на всички (във Варна се кани да вали, урааааааа най-после хлад  Party)

# 280
  • Мнения: 1 382
Здравейте Wink
Да се засрамвам ли да се радвам ли и аз незнам Wink
Марти е много до0бре, палав и непокорен както винаги, още с памперс, не говори, но поне не реве като го водим на ясла. Иначе е здрав да чукам на дърво Wink
Съжалявам наистина, че не влизам често, дори нямам време да чета, но вчера се чухме с Правдето и тя ми каза за Ани-Бани и така.
Целувки и прегръдки на всички малки и големи Simple Smile

# 281
  • Мнения: 2 897
Момичета,пишете кое заглавийце предпочитате.Може и на лични.
Лека вечер!

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Оооо, Цвети, здрасти бе, мила! Радвам се, че се отби!  Hug   bouquet
Зори, страхотни сте на новата снимка в подписа ти! Пупуппу  Peace Hug

# 283
  • Мнения: 2 897
Ели,мерси Hug
С риск да прозвуча нескромно-всичките си ги харесвам-от последните,които правихме(има ги в подписа,ако ви се гледат)Денят беше супер,настроението,също Simple Smile

# 284
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
С риск да прозвуча нескромно-всичките си ги харесвам-от последните,които правихме...

Зори, един път да те чуя, че си харесваш снимките.  Wink Hug 
Дани на Сиси, искам да ви поздравя за хубавата вест! Браво на вас и честито! Дано всичко мине "по мед и масло" и скоро да сте си във вашия си дом!  Peace Пък за Сиси не се притеснявай! Нали е здрава, пак ще порасне!  Wink Hug
Виксън, Елла много ме забавлява както и сестра й.  Wink Много упорита малката ти принцеса, а пък кучето направо кротушка! Сладкишки!  Hug
Елс, чакаме те с разказ и фото!  Wink Hug Heart Eyes
Тане, пожелавам ти утрешния ден да бъде много успешен и да даде старт на хубави преживявания и удовлетворение!  Hug
Сани, честит ви ремонт!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт