Отговори
# 195
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 229
Викам си чакай да разредя постингите на Къдрокоска и тя Мимис ме задминала  Hug
Валко още е киселяк и дриска докога един господ знае  ooooh! Спря да повръща ,но още не се храни и слава богу поне Т няма  Praynig
Лошото е че и Гошо се разболя разбира се у нас по сами не могат да боледуват сега очаквам и третия кекльо да клекне и вече ще издивея  Crossing Arms
Марти не мога да не отбележа , че малката е страхотна и много ми прилича на Дани   bouquet
Габи хич не ми харесват постингите ти в този слин не е присъщо за теб , тревожи ли те нещо ? Виктор оздравя ли???
Тане браво на Стилян  и моя доста говори е е голяма хитруша и манипулатор и той като на Зори , по цяла нощ ме целува  и вика бичам те мамо и ме целува и това го прави спейки  Laughing Laughing
Яне пиши по често не ни изоставяй така Naughty
Мимито , радвам се на полуздравото ти семейство , айде и Катя да се оправя та да отпуснеш и ти душа  Hug
Весе , Ивко как е?
Уф да щях да забравя ,че стисках палци на Тането за 10 часа сега да каже за кво и как минаха нещата????

# 196
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 229
Ако иска Мимиска да ми редактира последната корекция на заглавието искаше ми се да го акруализирам според ситуацията  Hug

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 203

Уф да щях да забравя ,че стисках палци на Тането за 10 часа сега да каже за кво и как минаха нещата????
Зечи , благодаря ти !Казвам веднага!Бях на интервю за работа и ...започвам от понеделник.Не зная да се радвам ли , да плача ли.Поне от първите впечатления работата е добра , шефовете и колегите също , работното време ме устройва , но... много ми е мъчно ,че Стилиянчо заминава на ясла.От няколко дни му говоря за яслите той първо като му кажа "Искаш ли с баба при децата на яслите , на пързалката ?"се смееше и викаше "Аде бабо асите , тсата !" , а днес нещо вече не го кефи вика "Нама тсата , нама аслички, нама пинка ".Мене не ме притеснява това как ще свикне , защото за него не е ново ,нали съм ви казвала , че свеки е сестра в д.я., та сме ходили там , така че му е позната обстановката , лелите . Досега му харесваше , но  като остава там без мен не знам , ще видим.
 Зечи , бързо оздравяване на синчетата!Дано третия клекльо да прескочи този път!
 Вики , поздравления за упоритостта ти!Дано ти да спреш ураганите , щом те не могат да те спрат!
 Благодаря на всички за хубавите комплименти за нашите персони!
   Ми това е ...
 Чао!Сега не мога да пиша повече , трябва да си посъбера малко мислите, да си организирам нещата и т.н.Целувки на всички!

# 198
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 229
Тане   Hug Hug , още една работеща мама  Rolling Eyes Rolling Eyes
Знам ,че всички ще минем през това , но е много труден период , като се сетя и от сега ми се реве , не защото не ми се работи напротив вече почти не издържам толкова години съм затворена вкъщи , но ще ми е мъчно като ги оставям  Sad
Има и друго нещо ,прави ми впечатление ,че работещите мами почти не пишат и то е разбираемо , но темичката ни съвсем ще замре като започнем да работим всички  Rolling Eyes, а на мен не ми се ще  Naughty
Щях да питам нещо Мимиска  -твоите дечица не боледуват ли ? Ти си с три деца , а досега не си спомням нито веднъж да си се оплакала че някой ти е болен Не че искам да са болни просто се питам дали аз не се оплаквам прекалено от болестите ни  Whistling

# 199
  • Мнения: 1 461
Марти още веднъж честито,много е красива малката принцеса
Зечи аман от тези вируси ,дано се оправите бързо
И нас ни хвана вирус, повръща и е като парцал постоянно ме прегръща и плаче не съм я виждала такава до сега дано поне опазя Мая

# 200
  • София
  • Мнения: 529
Щях да питам нещо Мимиска  -твоите дечица не боледуват ли ? Ти си с три деца , а досега не си спомням нито веднъж да си се оплакала че някой ти е болен Не че искам да са болни просто се питам дали аз не се оплаквам прекалено от болестите ни  Whistling

Аааа, не четеш внимателно!  newsm08 Лично аз не смятам, че прекалено много се оплакваш, напротив. Явно дечицата ти боледуват доста... Аз дори оня ден след постинга на Мимито си помислих за теб - защо не направиш и ти една консултация с хомеопат? Е, ако не си минала и по този път вече...  smile3506 Стискам палци да оздравяват момчетата ти!  fingerscrossed fingerscrossed  Hug

Весе, не пишеш как е Ивко... По-добре ли е? Съвсем ли не отбелязахте празника на таткото?  newsm09 Поздрави и палцестискане за скорошно оздравяване!!!  fingerscrossed

Габи, приключихте ли с гадните афти? Ани те е усетила - всичко наред ли е?  newsm12

Зори, добре се завърнала!  Hug

Ланг, чакаме новини на райета!  Joy

Янич, не се престаравай, бе мила! Тя, работата, никога не свършва! А буболечките като станат на 9-10 години, дистанцията е предпочитана и от двете страни, хехе.    love001

Тане, стискам палци и работата да ти допадне & хареса & устройва, и юнакът леко и бързо да свикне с тсата!!!   thumbsup

Марти, пу-пу-пу!!!  Two Hearts Тя, Ани, побърза да актуализира темата, ама ти недей да забравяш, моля, първоначалния й вариант. Там има една ключова дума!!!  smile3521

Брех, какъв постинг спретнах!!!
 smile3525

П.С. Правде, не сме забравили и чакаме снимки на новото возило!!!  yes

# 201
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Поздрави на Мими за решението с хомеопата, да видим и аз кога ще направя тази крачка, че имам една гадна болежка, но си съжителствам с нея. В тоя ред на мисли, хомеопатите лекуват ли болки в ставите (колената и таза визирам)? Ако някой каже, че да, верно ще хукна вече и аз да се пробвам.



Поздрави на всички!


Ланг, цери и още как. Не ми се разказва колко болежки стари ми се обадиха. Но важното е че минава. Сега не пия кафе - вече трета седмица и се чувствам супер  Shocked Shocked
Поздравления за решението да имате още едно детенце!  bouquet  bouquet

Яни не ти се сърдя ни най малко за нищо, но като се обърна и деня заминал. И си викам посред нощ, няма да и звънкам може да почива. Нали си работещо момиче.
Борко е във възторг от почивката на Цигов Чарк. Дано догодина успеем ние да го заведем, не някоя баба. Нещо не са се спогодили много с бабата  Mr. Green Mr. Green

Иначе ние плажуваме активно, децата от морето не излизат. Борко ще е у дома до 03.09 след това го пускам на градина.

# 202
  • София
  • Мнения: 3 850
Здравейте Hug.
Първо искам да пожелая на всички болни мъничета бързо оздравяване Praynig. Наистина тия вируси нямат край ooooh!.
Зори, добре дошла отново Hug. Много се радвам, че почивката ти се е отразила много добре и, че си си отпочинала заслужено.
Вики, на вас весела и незабравима почивка. Аз лично ще чакам снимки с нетърпение, защото тази година пропускаме ваканцията Mr. Green.
Тане, радвам се, че ще започваш работа. Рано или късно идва този момент, в който трябва да ги оставим дечицата или на бабите или на ясла. Снимките са много хубави Peace.
Ланг, стискам палци за бебеправенето Praynig. Мога да те успокоя, че втория път е по - лесно от първия. Дани го правихме няколо месеца, по часовник и не ставаше и не ставаше, а Ани не беше запланувана, но е я на спи си в леглото Grinning.
Мими,това е много хубава новина, че Борко се е отървал от кашлицата Grinning. Стискам палци на Катето да оздравее Praynig.
Яни, пиши по - често като ти остава време. Липсваш ни.
Мишелин, големи сладурковци са дечковците smile3521.
Зечи, тия вируси не искат да ви оставят и това си е ooooh!. Дано най - сетне да оздравеят Валко и Гошко Praynig.
Краси, стискам палци да не се разболее Мая Praynig, а на каката бързо възстановяване.
Марти, пу-пу-пу!!!  Two Hearts Тя, Ани, побърза да актуализира темата, ама ти недей да забравяш, моля, първоначалния й вариант. Там има една ключова дума!!!  smile3521
Мимиска, ако имаш предвид думичката "първа", мога да кажа само, че това ще му е първата и единствена сестричка Joy. Трети път не се нагърбвам да раждам Stop. Това е доста екстремно преживяване за мен, а аз не съм по тях Laughing.
Чао и приятен ден от мен  bouquet.

# 203
  • Мнения: 458
Тук съм  wavey

Откакто се прибрахме все не ми остава време да пиша.
Марти, целувки на малката бузанка!
Мими, радвам се, че най-после прогонихте тази кашлица. Дано и Катя се оправи бързо  Hug
Зечи, дано се размине на Гошко и на третия кекльо. Още не съм разгледала снимките ви  Blush. Радвам се, че сте си отпочинали  Hug
Тане, бързо приспособяване към работата  Hug. Дано нямате проблеми с яслата.
Вики, приятна почивка!
Янииииииииии, радвам се, яе намираш време да драснеш някой ред  Hug. Вече сме на линия, така че, когато искате, обадете се!
Ланг, поздравления за решението за втори наследник! Успех!
Зориииииииии, добре дошла  Hug. И аз много се радвам, че се видяхме. Ще можеш ли да ми пратиш снимките от срещата  Praynig. Целувки на Бърборко
Виктор вече е добре. Гърлото мина, афтите почти изчезнаха. Водихме го на зъболекар ( по съвет на Зечи и Мимиска  Hug ), но не знам защо тя не искаше да го намаже с това лекарство  newsm78. Дали има някаква причина за това? Само ни каза да го мажем с хлебна сода. Педито ни изписа някакъв антимикотик, но така и не го мазахме, защото афтите си изчезнаха.
След едномесечно отсъствие на татито, сега Виктор върви след него като кученце и само 'тати'  се чува да казва. Дори не иска да заспива с мен   Sad.
Не знам как сте ме усетили, но наистина нещата не вървяха добре напоследък. Старшно много се изнервих сама с Виктор. Хич не си починах на тази 'почивка'  Tired. Освен това имахме и малка семейна криза  Rolling Eyes. За сега нещата се оправиха и се надявам всичко да остане в миналото и скоро да го забравим. Общо взето това беше.

Лека и прохладна вечер на всички  Hug 

# 204
  • Мнения: 2 897
Момичета,мерси за хубавите думи Heart EyesЕли,''чаровна красавица''е връх в представите ми за хубава жена,благодаря ти от сърце,много съм поласкана!!! Hug
Ех,Ани,неизбежно е да не се разболее и другият юнак,дано бързо да се оправят!За третия хубавец-хич и да не си помисля,да не идвам с точилката Wink(нашият тати съм го подпукала вече,спазвам лекарски указания Crazy)
Габ,добре,че писа.Дано неприятните емоции тотално да отшумят и щастливи усмивки да ви озарят личицата,и на тримата!Ето снимките от кратката ни,но страхотна среща  Grinning

Краси,Веси,дано и вашите дребчовци скоро оздравеят!
Тане,стисках палци и аз,радвам се за твоята еуфория и те подкрепям за тревогите и смесените чувства!!!Желая ти всичко да ви тръгне като по вода-на всички в семейството!
И на мен като на Ани не ми се иска темата ни да замре,дано повечето от нас да имаме достатъчно свободно време за нея или за чата(който определено си замря).
Мими,завиждам за плажа!За мен насищане няма,целогодишно мога да плажувам!Свърши обаче за тази година,другата-пак:)Давай снимки да видим сладурите!
Правде,не съм те забравила,очаквам и вашите снимки!Жани се изгуби нещо,Сани е в ремонт,дано да са ОК!
Нашият татко нали е в болнични,ей това правим основно тези дни...
Боби е супер щастлив,че  е с мама и тати:)
До скоро!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 21:32 от Zorie

# 205
  • Мнения: 992
Мартии, честита беба Ани да ти е жива и здрава, много да слушка мама и тати и много да ви радват с батко Дани

ние иначе сме добре, Мирела си ходи на частната ясла, за държавна май шанс нямаме, но нали надеждата умира последна, та си се надявам все още де. Другата седмица ще пътуваме за троян, на чифлика ще ходим и вече нямам търпение. Това ми е любимото място за почивка. Морето ще пропуснем и тази година, а за догодина ще го мислим
На всички болнички пожелавам бързо да оздравяват  Hug
ами за сега толкова от мен , ще трябва да ви почета малко , че да се включа по темите
за сега лека вечер и спокойна  Hug

# 206
  • Мнения: 195
Марти, да сте живи и здрави всички в къщи и малката хубавица Анна да ви носи много радост и благина! Да се възстановиш бързо и да пишеш подробно за всичко!

Много целувки на всички и успех на Ланг в правенето на сетриче на Никола!

Рада новини - казва си като иска да ходи до тоалетна, сяда, действа и заминава, смаях се - ей така изведнъж! Айде споляй ви, лягам, че нямам кога да почивам. Другата седмица са ми теорията и практиката - стискайте палци:)

# 207
  • Мнения: 2 897
Хот,браво на Рада!Завидях ви ужасно,предвид нашия еволюционен застой в това отношение ConfusedСтискам ти палци! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

От снощи Боби е с Т,37.7-8,преди лягане му дадох Панадол,сутринта-пак(може би ще ме порицаете,но видимо му е дискомфортно,не ми се чакаше да видя дали ще се покачи повече.На пипане челото му и вратлето парят).Много ми е трудно да му меря температурата-голямо тръшкане пада-не съм на 100%сигурна в точността.Други екстри(повръщане,разстройство,зачервено гърло или сополи) няма-иска си водичка,не дава да го завивам,снощи отказа да вечеря,за закуската не съм проверила още...Сега танцува...
Да излизаме ли навън,или не-доста противоречиви съвети чух вече CrazyПосъветвайте ме вие!
Хубав ден на малки и големи!  bouquet

# 208
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Зори, аз не бих излязла щом има Т детето. Предвид това, че в момента организмът се бори с нещо си, не бих искала допълнително да го стресирам с още бактерии или вируси, но това си е мое мнение. Дано не е нищо сериозно!  Hug
Хот, ха, честито! Браво на Рада! Ще стискам палци др.седмица!  Peace Hug
Майче, хубаво да си изкарате на Троян!  Hug
Тане, много добре те разбирам за противоречивите чувства, които те вълнуват, но е почти неизбежно!  Wink Hug
Габи, радвам се, че вече Вики е добре!  Hug
Ние вчера бяхме на един концерт, с изпълнители деца и Борис ме изненада колко много се забавлява! Много хубаво си изкарахме, че и подаръци получихме!  Wink Joy

Хубав ден ви желая!  Hug

# 209
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 229
Зори , ако на детето му се излиза , излизайте , просто не го събирай с други деца  и гледайте да сте на сянка защото иначе може бързо да вдигне отново Т , а относно даването на панадола  , аз не давах нито на единия нито на другия е така Т им продължи само един ден  и повече нямаха ,организма им се пребори Hug

Общи условия

Активация на акаунт