Режим на Пиер Дюкан - 17 част

  • 26 323
  • 586
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 890
Отивам в Шумен. Малката е приета да учи там и трябва да я записвам  smile3511
А ти къде се губиш цял ден?  bouquet

# 541
  • Мнения: 2 180
По-лесно ми е да ям едно и също цял ден и затова си измислих тези 4 примерни дни. Чудя се какво да си приготвям, при положение че съм на  работа и трябва да се съобразявам с това. Искам да кажа, че за работещите е по-трудно да спазват диети.  Mr. Green
Но нека не ви занимавам сега със себе си-ще прочета книгата и предишните теми, защото знам колко е досадно да ви задават едни и същи въпроси, след като е изписано доста.

# 542
  • Мнения: 3 202
Фоли! Защо в Шумен бе............... дано не е много малка малката Wink)
Джини! Ако искаш резултати ще трябва да се потрудиш с манджите Simple Smile)

# 543
# 544
  • Мнения: 1 890
Фоли! Защо в Шумен бе............... дано не е много малка малката Wink)
 Simple Smile)
А, де, щото там я приеха. Не е малка 19 лет.

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
По-лесно ми е да ям едно и също цял ден и затова си измислих тези 4 примерни дни. Чудя се какво да си приготвям, при положение че съм на  работа и трябва да се съобразявам с това. Искам да кажа, че за работещите е по-трудно да спазват диети.  Mr. Green
Но нека не ви занимавам сега със себе си-ще прочета книгата и предишните теми, защото знам колко е досадно да ви задават едни и същи въпроси, след като е изписано доста.

Като гледаш ние само това чакаме - някой да пита и ние да даваме акъл Wink Нищо не ти пречи вместо само извара да си носиш на работа и извара, и филенце , и консерва Simple Smile

# 546
  • Мнения: 3 202
На приетите, Честито!
Фоли-успех тогава! newsm10
Вещи е образ безподобен Simple Smile))

# 547
Джини, ами ние повечето ходим на работа
ако имаш на разположение хладилник е лесно - пъхни няколко кисели млека Култура, едно прясно мляко, няколко варени яйца, кутийка риба тон. Ако не- в кутийка - пилешки филенца или пържолки на по-малки парчета, дробчета (малко смърдят, ама в името на красотата) и т.н. вариантите са много, само мерак да има

# 548
  • Мнения: 3 202
Бачи ме е изпреварила, Джини, това дето си го намислила не прилича много на Дюкан. По-добре прочети книгата или началото на темата. Това не е монодиета.
ееее, и Вещи ме изпревари, ти нали отиваше да метеш

Яни! Кажи и ти нещо де!  newsm03

А! Видя ли, как сега ти ме изпревари  Joy

# 549
Ми то аз не съм от приказливите, ама нещо днес ме е хванала логореята... сигурно върви комплект с другите работи Simple Smile Simple Smile
щом и съвети взех да раздавам работата става сериозна

# 550
Бачи, ти къде ще го излагаш тоя бански без хиксовете(честито за което)

# 551
  • Мнения: 2 180
Не мога повярвам напълно, че няма ограничение в количествата и съм с нагласата колкото по-малко, толкова по-добре. Ще видим...като се прибера вкъщи ще си направя лентичка за стимул.
Ох ама ако знаете колко ми е кеф, че ще се опитам да направя нещо за себе си! Хубавото в случая е това, че живея с приятеля си, който е на работа всеки ден от 9 сутринта до след полунощ и няма почивен ден в който да се храни у нас, така че не се налага да има храна която да ме изкушава. Открай време каквото си купя, това ям - няма кой да ме дразни като похапва вкуснотийки наоколо. Затова измрънках, че сега имам "кофти" храна в хладилника, която трябва да изям, за да не я хвърлям и тогава да почна с Дюкан. Събота и неделя е подходящо, защото съм си у нас, сряда също е почивен ден за варненци - ще ми е по-лесно да си организирам менюто.
Айде мацки, ще се държим, няма да се предаваме!

# 552
  • Мнения: 3 202
При успех от почти 11 килограма имаш право на съвети!  bouquet
За банския са ми дали едни оферти на Сл.бряг и Обзор, ама шефа не дава отпуска, а и малко фалирах  Grinning

# 553
Нищо бе, може и вкъщи пред огледалото да си се фръцкаш

# 554
  • Варна
  • Мнения: 2 776
И на басейн може.

Общи условия

Активация на акаунт