НОЕМВРИйското коремче вече е голямо,бебче шава непрестанно

  • 12 335
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз стоя и се гледам в огледалото и си мисля колко различно изглеждам,а съм само 3 кг.+.А като знам че оттук нататък започва страшното със килограмите.Всички ми се радват колко добре изглеждам,но като се погледна без дрехи ужас,такъв целулит че не е истина просто.А мойто лице по принцип е много слабо и изпито,та сега е горе долу добре,много приятно се е закръглило.
Просто аз май само аз нещо не мога да отворя стихчето,ще пробвам след малко пак.

# 16
  • Мнения: 1 546
Добро утро! Hug

Тиха Вода, завърна се най-сетне! Къде точно бяхте?Искаме снимчици! smile3509

ПростоАз, моят сегашен котарак беше същата дивотия!Взехме го след като убиха  Sad предния ми котарак, който пък беше абсолютен бяс. Та сегашния, като беше малък - ужас!И си виках-брей, явно няма да случа на добро и гальовно коте...Но този като стана на годинка и се промени, кротна се и сега е такъв глезан... Heart Eyes

За количките - мисля да изчакам до септември..то да не се стига до гаранция, че замина....

А има ли мами, които се харесват бременни? Чета ви и направо се чудя аз ли нещо не съм добре! newsm78 Аз страшно си харесвам коремчето, харесва ми как ми прави краката още по-стройни и тънки и все към едни къси поли налитам... Flutter Кожата на лицето ми е идеална, косата ми никога не е била толкова хубава...Е, има малко целулитец, но с повечко движение и мазане не е болка за умиране. Кефя се и на гърдите си, които както казах не са огромни, но все пак е по-добре от преди EmbarassedИзобщо самочувствие не ми липсва! Flutter

# 17
Добро утро,мам4ета!!!!вси4ки сте много сладки/така си мисля/и сам сигорна 4е след раждането след някои месец и 6те сте си вазварнали фигорите-трябва воля/а вие я имате/ Naughty
исках да ви питам какви книги сте си взели за малките бебоци? Whistlingпи6ете да зная коя е добра и да си я купя....... #Crazy

# 18
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен.Мен ме морят страшни киселини-непрестанно SadНе мога изобсто да спя а и през деня е адски кошмар.Има ли и други като мен или сум инцидент?

# 19
  • Мнения: 421
Ditta  и аз се харесвам много,ама като съм с дрешки Simple Smile иначе не мога да свикна с появилия се целулит  Crossing Arms  лелеее... никога не съм имала такова нещо Sad и откачам.Но с дрешки изглеждам добре... И много си харесвам корема  Flutter  Като топчица е и отстрани има две вдлъбнатинки - все едно е вързан с въженца Simple Smile Днес ще се взема апарата,че е при на милото родителите и ще си го снимам  Blush    А за котака ...не знам дано да се кротне преди да се роди беба,защото иначе няма да издържа да викам и по двамата  Laughing   Аз това се бъзикам,че първите думи на бабеорана ще бъдат "НЕНО НЕ!"    Joy

Краси ... понякога сайта малко забозва.Пробвай след по-късничко и трябва да стане.

Аз книга още не съм си взела...не знам дали и щ си взимам май.

Тиха Вода привет!  Simple Smile  Все пак предполагам си поразпуснала,въпреки,че си разочарована от къмпинга! Важна е природата!

Момичета да ви кажа...май започнах да се поразмислям за това секцио Sad толкова много исках така да родя (заради редица МОИ съображения) но... има опасност да не мога да родя 3-то детенце Sad  за 4-то да не говорим - малшанс.... та не знам вече какво да правя Sad А и май от доста време не съм ходила налекар - ще хвана да иада на един преглед вече и ще го разпитам и него за да взема окончателно решение

# 20
  • Мнения: 1 546
ПростоАз,  cheers А това за първите думи на беба е много смешно! Laughing hahaha

# 21
  • Мнения: 3 205
ПростоАз, имаме едни роднини-ирландци. Бяха си довели децата преди време на гости при баба им, те не знаят български, още на втория ден от тях се разнасяше постоянно "Сани, не!" (Сани е куче).

Аз пък се чувствам въобще небременна, така че си се харесвам  Laughing Малкият непрекъснато ме поддържа във форма и под напрежение (ей сега пак се опита да си разбие главата, чудя се кога ли ще успее  ooooh!)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте момичета,
Днес е много приятно за разходка навън - хем има слънце, хем сега е 23 градуса.
И аз от време на време имам киселини, но го преживявам, поне е рядко.
Аз книга не съм си взела - информирам се от форума, има достатъчно изписано и в нета.
Утре съм в 10 и 30 на лекар и ще видя бебока  Simple Smile, че вече цял месец не съм го виждала. Понеже мислим да пътуваме, ще питам дали мога, че имам една книга за бременни от предната ми бременност в която пише, че не се препоръчва пътуване в 7-ия месец  newsm78
От големия корем едвам успявам да се сгъна, за да си завържа връзките на обувките  Embarassed и май в скоро време ще карам някой друг да го прави  Embarassed
Хайде аз изчезвам, че идват да лакират паркета в нас  Simple Smile

# 23
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте бъдещи мамчета!
Да взема и аз да се запиша в новата тема, че много бързо пишете. Аз успявам да прочета всичко, но не ми остава много време да пиша.
Откакто съм бременна и след първоначалната умора, сега се чувствам доста добре. Всички ми казват, че съм се разхубавила (особено половинката, което си е рядко срещано). Коремчето ми не е много голямо, но си е много хубаво, качила съм около 5 кг (а по принцип съм си пълничка), направих си нова прическа и се чувствам по-добре от всякога. Не ми пука нито за целулит, нито за стрии, защото си ги имам от крайвреме, а сега никой не ми ги забелязва. Чувствам се по-красива дори от готините мадами по улиците и по-уверена от всякога.
Четох в една книга, че тези, които чакат  момченца се разхубавявали, а които чакат момиченца подпухвали и т.н. заради женските хормони. Не знам доколко е вярно, но за мен е така.

# 24
  • Мнения: 2 126
Ама наистина на моменти ми става смешно и странно, момичета.Ако сте искали да сте манекенки защо изобщо забременявате.Сега има тооооооооолкова много важни неща за които да мислите освен за целулита и променената фигура,че просто ви се чудя.

А има ли мами, които се харесват бременни? Чета ви и направо се чудя аз ли нещо не съм добре! newsm78 Аз страшно си харесвам коремчето, харесва ми как ми прави краката още по-стройни и тънки и все към едни къси поли налитам... Flutter Кожата на лицето ми е идеална, косата ми никога не е била толкова хубава...Е, има малко целулитец, но с повечко движение и мазане не е болка за умиране. Кефя се и на гърдите си, които както казах не са огромни, но все пак е по-добре от преди EmbarassedИзобщо самочувствие не ми липсва! Flutter
Ето това е приказка  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 437
Тиха вода, къде бяхте на къмпинг?
Моят белег е разкошен...около 5-6см, гладък, никакъв релеф, няма подуто...все едно е нарисуван. За две години се сви, иначе в началото беше по-голям- около 10см. Не съм мазала с кремове, камо ли да нося колани (според мен тези колани правят голяма беля на коремните мускули). Жалко, че е на такова място и не става за снимка  Mr. Green
Иначе, по принцип си имам коремче, та плоският ефект не го гоня Wink

Дита, аз много се харесвам. И миналият път, и сега.  Grinning  Но това не ми пречи да забелязвам промените Wink Рядко губя реална преценка  Peace
Колкото до подпухването, това вече е неприятно и него го отбелязвам, като лоша част от бременността.
По принцип мисля, че бременните жени са ужасно красиви.

Смейте се вие за първите думи, ама на моят дечко първото изречение е "Ени, не там!" - това говоря непрекъснато на кучето  Laughing

И ние мислим да пътуваме, но няма да питам...ясно е, че лекарката ще ми каже да не пътувам никъде. Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен.

И аз от мамите дето се харесват бременни - въпреки понаедрелите бедра и дупе а за бюста да не говорим - както вече съм казала като виме на дойна кравичка.  Blush

А за животинчетата - е аз живея в къща и имаме доста дворни котета като две -три от тях са и полукъщни - влизат си спокойно понякога и спят в къщи. А едната женска в момента е с две бебета а другата май и тя чака. И нямат отвъждане. А като са бебета са ни толкова сладки и си ги правим домашни и така до безкрай...

За книга и аз бях питала ... но всеобщо мнение е че има всичко из нета ... но все пак мисля да си купя една от зор--заман та ако имате добри впечатления моля да споделите.

ПростоАз поезията ти е страхотна. Мисля че в лицето на всички тук си спечели фенове. Дори си позволих да покажа на две - три колежки стихчетата и те са страшно очаровани. Иначе и аз искам към 3-4 деца но също със секцио ще раждам. Надявам се след някоя друга година технологиите да са се развили и секциото да не е проблем за повече деца. А ако тръгне все на мъжко ... ще си осиновя момиченце - толкова ми се иска да си имам кукличка  Flutter

 А аз вчера получих контракции и наново почнах с магнерота и но-шпа. А ми казаха да него спирам от тук нататък. Вие продължавате ли да ги пиете?

# 27
  • Мнения: 421
Ох не знам...тъпо ми стана с това секцио,ако няма да мога да имам 3 със сигурност.Ако не престана да искам 3  newsm78  А ако почна да искам 4...5... Crazy  та ще разпитвам аз,ще разпитвам.то при всички е индивидуално.Виктория бекам 3-мата със секцио ги е раждала и искат още... да не говорим,че в чужбина има случаи за по 6-7 соперации секцио (това от инфо от други теми тук от форума) ... та знам ли,ще видим.Имам още мъничко да помисля

# 28
  • Мнения: 1 100
ProstoAz, вчера четох в едно списание, че е възможно 3-4, дори 5 пъти да родиш със секцио, но зависи от метода на операцията. По старите методи може само два пъти. Препоръчваният метод за жена, планираща повечко раждания е на Misglav-Ladach. Не знам нищо повече. Това беше отговор на жена, задала твоя въпрос, а не обширна статия. Можеш да се поинтересуваш. Иначе списанието беше унгарско, затова няма смисъл да ти давам линк.

# 29
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
ProstoAz, може би трябва да го обсъдиш с лекар това. И аз някъде четох, че не може много пъти да раждаш секцио. Аз също искам да имам поне 3-4 деца, за това живот и здраве ще си раждам нормално. Но лекарите най-добре ще те посъветват.

Общи условия

Активация на акаунт