Отговори
# 15
  • Мнения: 276
galentinass абсолютни кукувици сме  newsm62  ама се чувствам добре във форумчето пък и това ми е забавлението!
Аре стискам палци да си дойде човека за да ти е по-леко! fingerscrossed
   hahahaДРЕБНИЯ Патканиш Дупеврътлиото  Joy  е много сладко звучи това!!!
Аре отивам да измеря корема и ще докладвам!


Значи - през талията е - 111 а през дзадника - 124 #Crazy мерено с ролетка щото друго нямам!

# 16
  • Мнения: 1 919
 Hug

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 23:02 от galentinass

# 17
  • Мнения: 276
хи хи хи хи  Joy твоя мъж получава 6 от мен!
Ами с ролетка щото кутиятя със шивашките неща е в опасна близост до хъркащото същество и може да му я изсипя на главата и да му образувам стрес! ай сакън - трябва да си гледа децата!

# 18
  • Мнения: 565
 Laughing да се присъединя към кукувиците и аз. Аз съм всеки ден така ама нещо не ме свърта на едно място. Докато изчетта какво сте изписали докато ме е нямало и ме заболяло всичко и за писане сила нямам. Полягвам си че тия болки в гърба са страшна работа.
За стволовите клетки и аз съм с голямо недоверие, а и не са малко парите. Вярно е че инвестицията си е за детето ама човек като няма възможност обмился всичко.
За праха и аз мисля Сано да взема. Не съм ходила да гледам къде се продава но ми казаха че го има в един магазин за перилни препарати. Но за омекотител няма да рискувам още в началото.
Наде тия бебчовци са страшни. Аз май не мога така да се въртя във водата а те ... сладурчетата все едно са си на свой терен. Съжалявам че тук нямаме такива условия че да им запазим този инстинкт. Или поне аз не знам. (говоря за Бургас)
Отивам да закусвам, че пак глад ме е подгонл.  Mr. Green
Галентинас супер снимка!  Joy ама и твоя мъж ме разбива с наречия.  Joy Joy Joy
Абе вие почнахте ли да стягате багажа за болницата. Мен ме подхванала треската вече, а уж има време.

# 19
  • Мнения: 1 919
 Whistling НАде нищо не каза за мойта снимка  Blush

а и аз се потяяя много нормално е целия организъм се е натоварил да изхвърля токсини и кот се сетиш там-много е неприятно ама още малко ще търпим-кат се сетя преди хич не се поях-ма да  не ви пука бе-ОЩЕ МАЛКО ОСТАНА  Hug

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 09:31 от galentinass

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
galentinass,много готино това... Joy Joy Joy
Добро утро!
От няколко дни се каня да ви питам,потите ли се повече от преди?На моменти не мога да се понасям,чувствам се ужасно мръсна  и ми е гадно. smile3511Незнам по колко пъти на ден влизам в банята...... ще откача вече. Айде вкъщи,когато е пуснат климатика добре,ама аз не стоя само вкъщи.Само като си представя ,че трябва да изляза и да се облека и изпадам в депресия. newsm61 То не стига ,че се чувствам слон ами и това Sick

# 21
  • Мнения: 276
galentinass много сладко си го измислила! Представям си го тате му на ПАТКАНИШ как е цвръкнал от кеф! даваш ми чудесна идея!айде да си направим конкурсче между нас си за най-оригинална снимка на тумбак!Приема ли се?
Чакам отзиви!
илонита  много ми е топло и аз дето не се потя - сега се потя!Явно от увеличеното съдържание на кръвчица!

# 22
  • Мнения: 27
kaffeetrmker_2 добро утро кукавелки,
гледам ви рано-рано сте се излюпили, пък аз ей сега станах....
galentinass уби ме със снимката, мноого е сладка  smile3509
Мацки аз пък не се потя, ма хич даже (то има го и тва, че като по цял ден съм на леглото, къде да се изпотя. То тая работа иска движение  running , не лежане )
МЕГИ после ще измеря шкембата и ще пусна отчет.
Гледам днес времето започва обещаващо, въпреки песимистките възгледи на метериолозите от БТВ, ай дано се задържи така, да си покажа и аз чушката навън малко...
Аааа утре кво прайм, а, кво прайм? От колко ще е срещата на големите  ???? preggo lalalala Нали остава? Айде, че изперках вече в къщи  cow
Абе къде се загуби IRENN??? Нещо я няма напоследък???  newsm78
Такааа, а сега да подхващам голямата дилема-Кво да ям????  Thinking Ей като стигна до тук и направо ми иде да се гръмна. И проблема както се сещате не е в тва, че не се сещам кво да ям, а че искам всииччкооо  newsm55 Искам да изплюща целия хладилник  Flutter . Тая нощ сънувах едни захарни петлета и памук и разни такива, дето едно време се продаваха в южен парк и по панаирите  eat Офф млъквам и отивам да ям кисело мляко   chef 

# 23
  • Мнения: 1 919
НАДЕ приема се идеята за снимка/ПУУУУ 1 участник -снимката ми я знаете,после ще направя албумче да си ги качваме или някой да  го направи на които му се занимава,че сега ми се обадиха от фирмата за ЛеГЛОТо нали утре щяха да го докарат-утре имали работа и затуй след 30 мин ще цъфнат ПОСЛЕ ОБЕщавам снимки bowuu bowuu

# 24
  • Мнения: 22 444
Добро утро на всички от мен.))))

Относно праха за пране, аз четох няколко темички, в които майките си говореха за това и се насочих към Перзил Сензитив. Купила съм си една кофа и сега ми стои в къщи. На този прах Тео изобщо нямам вяра, аз за себе си няма да го ползвам, а за бебето пък съвсем. Омекотител всички препоръчват да не се използва в началото и мисля да не слагам на първо време.

Относно стволовите клетки преди няколко дни имаше тема в Майки бъдещи и настоящи, една майка разказваше, че уж и ги съхранявали, но нито някаква бележка получила, нито нищо. Смятам да не го правя засега, защото ми се струва малко лъжа и измама. Пращали ти ги в Германия, или някъде другаде, после не знам какво си. Ама гаранция, че са там и т.н. нямаш. А това не са никак малко пари.

Аз миналата седмица си мерих обиколката на тумбака - оказа се май че е 114см. )) Доста са си отвсякъде. Засега на консултация не са ми я мерили, но ще видим във вторник като отида, може пък докторицата да се сети. )))

Относно потенето, не се потя повече от преди,но пък ужасно ме дразни като ме напече слънцето. ))) Направо се вбесявам честно казано. )

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
Наде, през корема меря, все едно талията си меря на нивото на пъпа ама и аз в право положение в легнало е 111см, каква си добричка пазиш тишина, аз не го правя, ама то моя спи като мечка зимен сън - няма събуждане, даже ония ден легна на обяд и ми вика събуди ме в четри, аз познайте - след поредния неуспешен опит да го събудя взех че заспах до него и така чак до вечерта, а после даже имаше наглостта да ми се цупи що не съм го събудила  #Crazy

galentinass много е готина снимката, таткото се е напишкал от кеф, като са далече още по-мило им става, съдя по собствен опит, като ме няма се обажда два пъти на ден най-малко, като сме заедно не ми обръща толкова внимание. Що си с планирано секцио?? Може и да си казала вече ама птичият ми мозък блокира.  А коя дата си избра? ЕЙЙЙЙ сетих се в сряда можем да щурмуваме магазина срещу Черно Море. и да пием кафе на Давидоф, умирам от кеф там да пия кафе и да зяпам мутресите. Сано в София има в бебешките магазини.

илонита аз се потя като прасе от няколко месеца, направо се побърквам, ама се къпя само веднъж на ден щото съм си внушила, че след баня страшно ме сърби кожата и кат започне едно драпане, ставам цялата на резки от ноктите, може и да има нещо вярно, да изсушавам кожата от сапуна и водата, после се клепам с мустела,, ама пак не помага, около час се чеша като крастава. Но пък за сметка на това всеки ден три блузки сменям, абе противно ми е вече, виждаме му края, а после сигурно ще викаме да беше си стоял бебо в корема, колко по-лесно беше.  hahaha

katalina много кофти да боли гръб, вземи си поддържащ колан за корема, може да помогне. Никакъв багаж не стягам, ама от мен не се ръководете, аз съм спец в стягането на багаж, за три минути съм готова, а пък ако взема и си направя чантичка готова за раждането, да не вземе бебо да излиза по-рано  Shocked Накрая суеверия ме хванаха, побърквам сееееееееее.

Mirama добре че си ти - най-сетне един тумбак колкото моя.

# 26
  • Мнения: 115
И аз съм се заредила с Персил Сенситив(енда кофа,много удобна опаковка), много приятно мирише. За начало няма да ползвам омекотител, а после мисля да сипвам по малко Силан Сенситив. Мисля, че Персила е достатъчно изчистен и нежен за бебето.  Hug

За стволовите клетки и ние обсъждаме с мъжа ми, но може би при второ дете- за сега може и да отложим. Simple Smile

А за изпотяване - не съм забелязала да има някаква разлика Thinking

Като си намеря снимката на нарисуваната пупа и аз ще си кача снимката, че в последно време съм много разпилчна и нищо немога да намеря  Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте,

За срещата утре - аз ще дойда, ако е от 18:00, ако е от 12:00 - дргуият път  Heart Eyes Преслава каза същото в петък ...

Радвам се, че Светлето е добре ... дано устиска до началото на 9ти месец ... ей го месец и малко остана ...

Мойто шкембе в изправено състояние през кръста на най - широкото е 112 см... На мен ми изглежда нормално, лекарката го мери всеки път, пише там и всеки път казва: "Много добре" .... ама тя и за килата ми казва същото ... "Нормално, вече не си момиченце  Mr. Green" (познаваме се от времето, когато бях 60 кг., сега съм тамън 24 отгоре ... и всичко и се струвало нормално ... мъжа ми ме бил гледал много добре). Ама корема да ви е проблема - обиколката ще се прибере най - бързо от всичко ... въпросът е с излишните кожи и телеса наоколо какво щше правим  Blush

За праховете за пране - първият път ползвах Сано Максима, лилавия, много съм доволна, омекотител не съм ползвала, той се води 2 в 1. Като поотрасна младежа започнах Медикс сенситив да му слагам... ама това след годинка някъде май беше  newsm78 Сега пак мисля Сано да си ползвам, аз даже си купувам от време на време и за нас - много ми харесва как мирише, дори в момента имам  Simple Smile И това, че струва 8 - 9 лв., въобще не означава, че е по - скъп от Тео или други бебешки прахове - просто е много (1 кг.) и е много икономичен, реално излиза по - евтин  Peace Тео бебе ползват бабите (а вече и Ариел или каквото там имат за големите дрехи), когато Мартин е при тях - по - не ми харесва и как изпира, и как мирише ... Ама за при бабите става, какво да ги уча какви прахове да ползват ...
Персил не съм ползвала.

Пък вие писали, писали .... Джена, както винаги публикувала страшни красоти, дрешките ви са супер на всички, оф вече ме сърбят ръцете да пазарувам ... Вчера бяхме до Комсед за робот (обещан за послушание  Simple Smile), прегледах бебешките неща, ама явно съм станала много претенциозна (заради вас е, ей, такива хуави неща публикувате  Mr. Green) или пък не разгледах като хората, ама нищо не купих, понеже за нищо не си помислих - това ще е ...

За детските стаи - ние си имаме детска стая с две легла, така си я направихме преди година и половина още... За началото само една кошара в нашата спалня (тамън да не може да се завърти човек  Mr. Green) и това е... даже баткото вчера предложи да си вземем бебето при него, щял да се грижи, да си играят, ние да си спим Joy Таткото беше абсолютно съгласен  Mr. Green

За стволовите клетки, вече с двама лекари говоря, с педиатърката на Мартин и с гинеколожката ми ... и двете са скептично настроени, казаха, че още нищо доказано няма... Т.е. няма присаждани стволови клетки, които са били замразявани за 4 - 5 години или повече ... Нямало доказателства, че присадените стволови клетки помагат при нещо друго, освен при онкохематологични заболявания... Дозата от пъпната връв стигала за еднократно ползване на максимум 4 - 5 годишен пациент, иначе трябвало повече... И независимо дали са собствени стволови клетки или просто над 90% HLA съвместими, резултатите били идентични ... т.е. винаги може да се потърси фамилен или нефамилен донор ...  Освен това, имало инициатива в Тина Киркова (рано или късно ще стане реалност, така каза гинеколожката ми), да се взимат стволови клетки от всяка пъпна връв, да се съхраняват в самата болница и да се направи голяма национална банка, като в други държави.
Всичко по - горе лично нас ни разколеба и се отказахме... Разбира се, всеки решава сам за себе си  Peace Разбира се, най - добре никой никога да не разбере подробности за присаждане на стволови клетки  Praynig

Момичета, тръгваме към Говедарци, ще пиша утре, имам готовност за среща, така че - бройте ме, ако е от 18:00.

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Меги, аз съм същата с този сърбел,ще се побъркам. Не мога сутиен като хората да сложа,такова нещо не съм имала с малкия ... егати мадамите, искат всичко да ни вземат Joy Joy Joy
Вчера даже влязох в една аптека, да си купя ФЕНИСТИЛ ГЕЛ-противоалергично е,но пишеше ,че не става за бременни и се отказах.После си викам то на всички лекарства така пише...Ако знаех със сигурност,че ще облекчи сърбела щях да си купя. Simple Smile

# 29
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен. Вчера още с влизането в Пигиса се опитах да се сетя кой каза още, че ще ходи и след малко кой да видя - Ивон. Е, тъй като само на снимка съм те виждала - се повъртях около 20 сек. преди да те попитам  дали наистина си ти и видях, че съпруга ти вече беше натоварен с покупки Simple Smile
Меги, ти нали нормално ще раждаш (т.е така искаш де, то едно е да искаш друго да можеш)? Аз наистина съм доста след теб, но пак ще обменим информация. Тя и моята приятелка там ще ражда, но тя най- вероятно ще е секцио, защото и се образува нещо като херния долу на "хълма".
И аз тези дни обсъждах това със запазването на стволови клетки с мъжа ми, но наистина тази несигурност срещу толкова много пари.. ако ги съхраняваха тук - може би щеше да има и повече информация и дали наистина могат да накарат тези клетки да направят определен орган.. много съмнително Thinking
Хайде искам и аз среща - за кога и къде остана?

Общи условия

Активация на акаунт