Каква бебешка количка да избера?

  • 22 201
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
Аз съм много доволна от чико трио. Препоръчвам ти го горещо. Зимния кош е доста широк и дълъг, което не е маловажно.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 127
Показаха ми как става една комбинирана количка на зимна и наистина ми направи впечатление, че има доста странични дупки и покривалото не я покрива като зимен кош. А и плата не е толкова дебел за зимата...Това е мое мнение Simple Smile Успех с избора

Мисля, че това от модела и изработката зависи....на моята няма нито една дупка....мъжът ми даже се смееше като ме види с така опакованата количка и все питаше - ти с тази палатка както си го опаковала детето да не мислиш, че на разходка го водиш, то и вздух не влиза...и разни ейтакива глупости Wink

# 17
  • Мнения: 1 172
Да не забравяме,че при избора на количка трябва да се съобразят и редица други фактори, които най-често са индивидуални.Аз след дълго чудене купих комбинирана количка,само защото една приятелка имаше същата и беше супер доволна. Първия ни проблем с нея бе,че едва влиза в багажника на колата, а ние често пътуваме заради работата.  второ, оказа се доста тежка за носене на ръце, особено след като открих,че не влиза в асансьора в блока,където сме на квартира. И в крайна сметка заради липсата на зима тази година се оказа,че ми е било абсолютно излишно да имам комбинирана количка,тъй като никога не ми се наложи да ползвам зимната част.Сега се опитвам да я продам,купих лятна с опция за напълно легнало положение на гръбчето и ме е яд,че не взех такава от самото начало.С този ми опит за второто дете(дай Боже!) бих избрала количка с отделен зимен кош,но ако има сигурни индикации за топла зима,бих си карала от първия ден с лятна.

# 18
  • Мнения: 1 172



В 1 магазин се опитаха да ме убедят, че става и първия вариант като се сложи термочувалчето и отгоре дъждобран, които много пазели и било достатъчно топло на детето.



Моята приятелка,заради която и аз купих комбинирана количка,така си извеждаше детето.Бебето се роди декември 2005,зимата си беше сериозна и наистина то трябва да е много добре облечено и увито,ти няма да разчиташ основно на зимния кош да го пази.Нашите колички са добре затворени и със сигурност от никъде не духа.Зависи от модела и производителя. Зависи и оттова какво можеш да си позволиш като разход.Ние сме от по-скромните и количката ни струва 150лв - DREAMS на "Мони"

# 19
Продавам чисто нова, неразопакована количка Chicco, модел CT 0.1 Complete, оригинална, внос от Италия, с уникален дънков плат. Все още е фабрично опакована, никога не е използвана. Четири позиции на облегалката, става и за новородено.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 259
Продавам чисто нова, неразопакована количка Chicco, модел CT 0.1 Complete, оригинална, внос от Италия, с уникален дънков плат. Все още е фабрично опакована, никога не е използвана. Четири позиции на облегалката, става и за новородено.
Можеш да пуснеш обява тук http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=3  Peace

# 21
  • Мнения: 1 280
       Моят съвет е да си купиш ЛЕКА количка Simple Smile Мен ме съветваха да си купя комбинирана за да не купувам после и лятна (аз раждах декември), но тъй като те тежат много (почти всички комбинирани колички), а за лятото идват доста дебелички в крайна сметка си купих и лятна. Според мен е по-добре да си вземеш с два коша и да не забравиш ЛЕКА  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 251
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2600877  Това е нашата количка-страшно е лека, маневрена, предното колело може да се върти, а може и да се застопори. Има кош за новородено-който ползваме сега през лятото,а смятам и през зимата, отделно си има и летен кош. За цена от 400 лева мисля, че е нормална.  Но всеки си има различни предпочитания. Късмет и лек избор на количка.

# 23
Kakvato i da izbere6, moiat savet e da ne si kupuva6 kitajska, osven moje bi niakoi po-hubav model na Chipolino. Golemi bokluci sa. Az i kam italianskite marki sam predubedena, no vse pak sa po-dobri ot kitajskite. Mislia, 4e ima koli4ki na priemlivi ceni, koito ne popadat v tezi kategorii. Uspeh!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте , моето бебе също ще е зимно и аз съм се спряла ето на този моделhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/806  , моля ви кажете ми дали греша , живея в голям град с много магазини и навсякаде където питам продавачките ми казват че е много търсен модел , количката е лека и много добре се движи , не мисля че има нужда от кой знае колко затворен кош за зимата , защото ако все пак навън е студ едва ли ще изкарам бебето , нали все гледаме да е хубаво времето че тогава да сме на разходка , а и кошницата за кола ще свърши чедесна работа , бебка ще е в нея и в колата Simple Smile Все пак тук сигурно има майчета които знаят повече за количката и могат да дадат отзиви !

# 25
  • Варна
  • Мнения: 448
извинете линка нещо не е излязал , ето го пак http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/806

# 26
  • София
  • Мнения: 44 127
аз пуки не я харесвам - прекаалено малка и тясна е, което за новородено не е проблем, но после,ако е по-едро детето няма хич да му е удобно...
Да не говорим, че в столче на чиполино, бертони и т.н. нямам доверие и не бих го купила за детето си...

# 27
  • Мнения: 1 172
Валети, , аз като проучвах преди да купя нашата количка,попадах повече на негативни мнения за Чиполино и най-вече това: бързо се чупят колелетата.Не знам дали е вярно,но от моя опит мога да кажа,че със сигурност е най-добре да избереш количка с големи гуми.На нашата са като на трактор,обаче вози много леко,като минаваш през дупки или просто нащърбен асфалт,детето не подскача,докато лятната количка с малките гуми тресе ужасно и на детето постоянно му се мотае главата нагоре-надолу.За мен сред най-добрите колички са тези на MAG ENGLAND и HAUCK и от майки,които са ползвали на тези марки,не съм чула оплаквания.MAG ENGLAND даже са на много сносни цени( по моя преценка). Разглеждай още и събирай мнения от "препатили"

# 28
  • София
  • Мнения: 1 524
 
Аз на тази съм се спряла, а също ще имам зимно бебче, има пълно легнало положение, с кошчето излиза 550лв.
Количка Chicco CT 0.2 Duo Cortina

Има и чувалче и дъждобран към нея.
След много ровене не намерих негативно мнение за този модел, единственно че дръжката не се върти, но пък има прозорче отгоре.

# 29
  • Мнения: 1 172
Хубаво е дръжката да се обръща, аз ползвах това предимство на количката когато слънцето пече върху детето и когато духа вятър срещу количката - с едно щракване обръщаш возилото и решаваш проблема.Освен това моята Ива като се размрънка,трябва да ме гледа,за да се успокои и тогава я обръщам към себе си и й говоря.Е,не че не се налага да се носим наръце  ида бутам празна количка LaughingЗатова е добре да е лека и маневрена,да я управляваш с една ръка при нужда

Общи условия

Активация на акаунт