сънят на тандури или american dream 22

  • 10 764
  • 341
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 783
Бистре...как не можаха да дръпнат Словенката за 4та жена,викам си бре колко е близо ,можеха да направят че е българка,е тогава щяхме хептен да се изцъклиме пред екрана А? Laughing Според мене тя пак ще се появи в сериала,ще ги засече тя някъде и ще стане въргала.
Да бе, да. Чета аз сега в любимата уикипидия, извор на всевъзможна информация, че ще се появи пак в следващия епизод... очаквайте включване...

# 271
  • Мнения: 7 091
Ели се сдоби преждевременно с прасето си ( онова касичката дето брои и пее, ако се сещате), защото ми дожаля за милото, то му е толкова криво, че му го дадох. Ей каква игра падна, не е истина! А как ги пази от батко си да не ги пипне, направо няма да повярвате! Страшна работа! Simple Smile Сега трябва да помисля нещо друго да и вземем за РД, че да не е съвсем без подарък, ама как ще излезем сега докато не са оздравели още не знам.  Rolling Eyes
И .....Калин е с температура. Тъкмо го видях, че почва да вдига. Направо не ми се мисли...Sad Отгоре на това и аз май нещо не се чувствам добре, че и таткото се пооплака. Той добре поне, че работи от вкъщи тези дни, за да не носи зарази на колегите си, че ако и той беше на работа навън съвсем щях да се сдухам.
Внимавайте девойки, че тука масово приятелки ми се оплакват от вируси, особено някакъв гаден стомашно чревен имало, дано не ви хващат такива работи! Praynig Heart Eyes

ПО въпроса за многознайстването, моята докторица редовно ме пита що не съм станала лекар ( което между другото бях на път да направя, но по едно стечение на обстоятелствата не станах)Simple Smile Аз почти винаги отивам с готова диагноза при нея  Joy Ама мълча да чуя тя първо какво ще каже и тогава подпитвам Wink

Зора, честито не-диабет! Не се притеснявай и аз съм glucose intolerant. Не е болка за умиране и само с диетка се оправя, няма нужда от хапчета.  Peace

За крампите- казали са вече, ама и аз да повторя, вместо крака във шпиц, сгъваш крака наобратно, все едно искаш пръстите тида докоснат горната част на крака. АКо имаше туй кой да ми го каже първата бременност...ама...

MrsG, кабузи е по жаргон и дупе Wink Я да видим сега кой не е гледал 50 first dates Simple Smile



# 272
  • usa
  • Мнения: 2 113
въпреки, че съм сигурна, че им лазя по нервите биг тайм, щото кой обича много да му знаят, м? Макар че никога не е излишно да си почти колкото тях наясно, макар че най-опасни са такива многознайковци като мене - поназнайва, ама не съвсем.... Rolling Eyes


но пък е голям кеф като те признаят за права - аз днес едва се удържах да не изпълня танца на победата насред работното място като ми се обадиха от името на гинеколожката ми с новината, че след като размислила, била съгласна с мен, че няма нужда да ми прави кюртажа, за който тя толкова настояваше преди десетина дни като се видяхме Mr. Green...

# 273
  • Мнения: 940
а и едната от женките му,тази русата..лелей,колко ме нерви нещо....я да ми направите един психо-профил набърже...как така без да я познавам(и не е единичен случай),само от ефира,и такава неприязън......

Тина какво мога да кажа...хубаво 6то чувство имаш тогава ,тя освен че е непоносима в сериала е и такава в реалния живот,знам го от 1ва ръка-брат на далечна позната се беше загаджил с нея ,той самия е казал каква е усойница.

# 274
  • Мнения: 2 255

MrsG, кабузи е по жаргон и дупе Wink Я да видим сега кой не е гледал 50 first dates Simple Smile
Ииии,защо подсказа....исках да се светне сама от преводчето...Simple Smile)))) във филма да не би да мятат лафчето?(то къде ли не го,де).....

# 275
  • Мнения: 2 255
...той самия е казал каква е усойница.
Ами то си й личи....абсолютен съсел е!(соррррри).

# 276
  • Мнения: 940
тандури....страшна е тази касичка ,Елла още си задържа вниманието ,само да ти кажа ако не си забелязала вече -може да и е трудно на Ели да си отваря вратичката сама,поне на Елла и беше -та аз взех дремела и изпилих стоперите отстрани на вратичката, защото само търчеше при мен да и отварям...сега няма грижи. Wink

# 277
  • Мнения: 1 393

MrsG, кабузи е по жаргон и дупе Wink Я да видим сега кой не е гледал 50 first dates Simple Smile
Ииии,защо подсказа....исках да се светне сама от преводчето...Simple Smile)))) във филма да не би да мятат лафчето?(то къде ли не го,де).....

Аха, за буут(д)и всъщност ставало дума, ясно.  Laughing
Тандури, това филмчето с Дрю Бармор ли беше- нещо хич не помня в каква връзка го споменаваш, а уж съм го гледала (макар и с едно око) поне два- три пъти... 

Иначе съм в пълен шах какъв е тоз султан и неговите три (пет) наложници, които обсъждате.
Сериал ли е това? По кой канал? В момента ли?
Тандури, Виктория- може ли да ми припомните, моля, каква беше таз касичка (че и при нас първи рожден ден се задава)?

# 278
  • Мнения: 1 783
а и едната от женките му,тази русата..лелей,колко ме нерви нещо....я да ми направите един психо-профил набърже...как така без да я познавам(и не е единичен случай),само от ефира,и такава неприязън......

Тина какво мога да кажа...хубаво 6то чувство имаш тогава ,тя освен че е непоносима в сериала е и такава в реалния живот,знам го от 1ва ръка-брат на далечна позната се беше загаджил с нея ,той самия е казал каква е усойница.

Стига бе! Chloë Sevigny??!! Тя не е ли гадже с един друг, не му знам името, май е режисьор?

# 279
  • Мнения: 940
Мрс.Джи...http://www.target.com/gp/detail.html/sr=1-1/qid=1187667294/ref=s … p;asin=B000A88KOA

Бистре...ама не сега ,казвам Беше се загаджил и то преди около 3 години ,сега може и да се е променила де да знам ,ама и в медиите е една такава странна,странни дрехи облича -иначе аз много я харесвам във филми,незнам защо ама ме кефи,страхотна актриса е .

# 280
  • Мнения: 384
Здравейте.
Тандури да се оправяте бързо,  и вече болестите надалеч от вас Praynig.И моля как така няма да има рожден ден  tantrum Rage сега кексче, а после като оздравее и една торта Барби./ всички ще чакаме снимки/  това си е сериозна възраст 1 година. Аз преди 5 години с температура 39 празнувах / не че изкарах много, но пък 2 седмици по- късно на повторението на РД хич не се изложих/, първия път на кафе и торта а втория път доста по сериозно Drunk cheers
Днес на Плами му купихме пееща книжка на Дисни, не е за вярване как се занимава с нея , че и пя а си мислех че нищо няма да разбере и само ще гледа умно. Да ама не майка му гледа   Stuck Out Tongue Winking Eye #Silly и се чуди това моето дете ли е или някое друго. Просто стигнах до извода че трябва повечко да се занимаваме с него. От другата седмица ще го водим и в библиотеката там им четат приказки и ги занимават, не че нещо ще разбере, ама много обича да се среща с деца и да си гукат
Зори честито видя ли че нямаш диабет тези тестове са  #Cussing out аз за моя специално не ядох 24 часа и нищо не сам пила а и този сок го пих до средата и така. повечето ми познати майчета които бяха закусвали или пили нещо ходиха пак.
Да попитам тук за каква усойница се споменава, нещо хич не включвам  #Silly за кой фимл говорите?

# 281
  • Мнения: 1 800
Мrs.G мерси!  bouquet Tъй като сме под наем не мога да боядисвам стените. Иначе точно синьо си мислех. Получих съобщение, че са ми изпратили нови части...или почти нов криб ( c изключение на 2 дъски). Като го сглобим ще кача снимки, тогава може би ще е по нагледно.
Зора, браво за не-диабета! На мен два пъти  ми се случва да имам cramps в краката и се оказа, че не пия достатъчно вода.
кабууз може да означава и нежелан човек в компания Peace
Таndoori, бързо да минава на всички ви! Знам, че не ти е до рожден ден, ама тук няма да те оставим на мира,ако не спретнеш нещо за Елито. Hug
Маriya75, мерси за линка за дрешките. Харесаха ми пък и органик са Wink.

# 282
  • Мнения: 3 491

Някой имал ли е cramps, като сте били бременни? Мен през няколко седмици ми се схваща крака, едва не крещя от болка, и на следващия ден със сигурност съм с мускулна треска, не си чувствам крака просто. Идеи какво да правя?
Не помня дали имах, точно като бременна мисля, че не, като дете съм получавала, ужасно боли, знам за какво говориш. Нощем ми се случваше обикновено.
В книжките ми за бременност пишеше, че това става при недостатъчност на калций. Така че наблягай ударно на сиренцето и млякото!

# 283
  • Мнения: 3 367

Някой имал ли е cramps, като сте били бременни? Мен през няколко седмици ми се схваща крака, едва не крещя от болка, и на следващия ден със сигурност съм с мускулна треска, не си чувствам крака просто. Идеи какво да правя?
Не помня дали имах, точно като бременна мисля, че не, като дете съм получавала, ужасно боли, знам за какво говориш. Нощем ми се случваше обикновено.
В книжките ми за бременност пишеше, че това става при недостатъчност на калций. Така че наблягай ударно на сиренцето и млякото!
..няма добри изследвания дали е калции,потасиум или фосфор туй дето може би се свързва с крампите,,ако гугълнеш има много статии с идеи как да ги понамалиш, боли много,но след раждането не съм имала..

# 284
  • Мнения: 3 491

Някой имал ли е cramps, като сте били бременни? Мен през няколко седмици ми се схваща крака, едва не крещя от болка, и на следващия ден със сигурност съм с мускулна треска, не си чувствам крака просто. Идеи какво да правя?
Не помня дали имах, точно като бременна мисля, че не, като дете съм получавала, ужасно боли, знам за какво говориш. Нощем ми се случваше обикновено.
В книжките ми за бременност пишеше, че това става при недостатъчност на калций. Така че наблягай ударно на сиренцето и млякото!
..няма добри изследвания дали е калции,потасиум или фосфор туй дето може би се свързва с крампите,,ако гугълнеш има много статии с идеи как да ги понамалиш, боли много,но след раждането не съм имала..
Аз в книжки съм го чела.
А иначе гугълнах, пише тук-таме за калций:
http://www.bodyandfitness.com/Information/Health/legcramp.htm
Зора, според мене наблягай и на бананите, и на сиренцето, и на водата. Така или иначе нищо от изброеното няма да ти навреди.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт