Блестящ гланц за устни с траен ефект?

  • 17 167
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
Голдън роуз Peace
много хвалби изчетох за тях из форума, купих си и наистина съм супер доволна. е не са трайни колкото трайно червило, но издържат сравнително доста, освен това въобще не са лепкави. тази лепкавост ме побърква ooooh!

# 16
  • Мнения: 17 407
Аз ползвам 3D на Буржоа- много е траен.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз ползвам 3D на Буржоа- много е траен.

 Peace

# 18
  • Мнения: 7 186
На мен пък Буржоа 3Д хич не са ми трайни, иначе не са лоши. Най- доволна съм от Макс Фактор и Артдеко.

# 19
  • Мнения: 1 339
Аз лично съм доволна от новия гланц на Нивея. Тъмно червеникава тубичка. Много бляскав и съвсем леко придава и цвят на усните. Много ми харесва  Heart Eyes Цената му е към 5-5.50 лв.

# 20
L`Oreal и гланцовете и червилата имат страхотен блясък

# 21
  • Мнения: 92
L`Oreal и гланцовете и червилата имат страхотен блясък
  newsm10

# 22
  • Мнения: 249
AVON - pink shine,много съм доволна от него,траен е и е с много блясък.

# 23
  • Мнения: 1 101
Доволна съм от гланцовете на Seventeen.

# 24
  • Мнения: 1 236
Доволна съм от гланцовете на Seventeen.
newsm10 Това са най-добрите гланцове,тези в туби4ките,защото има три вида гланц на Севънтийн.Имам то4но 12 гланца в козмети4ната си 4анти4ка,на Буржоа,на Мейбълин,на Нивея,на Лореал,на Мксфактор ,на Ейвън, Дебора и на така прехвалените Караджа(направо са отврат с тези брокати вътре,стоят адски циганско,а и са нетрайни,после остава само броката по-устните и е доста грозно,повярвайте).Зависи какъв ефект искаш,но за плътни ,со4ни устни,леко мокър ефект и доста голяма трайност ,горещо ти препоръ4вам Севънтийн в туби4ките! Peace

# 25
  • Мнения: 2 132
Опс , забравих да напиша.  Гланца е на Dior. Много е бляскав newsm10. Отиди в някой магазин и го пробвай. В едни като бурканчета е. Само не знам как ще ти е цената - 17 лири струва. Money

# 26
  • Мнения: 2 407
Аз съм с Флор мар- за 5 лв и съм много доволна!Дайте анкета да сравним...

# 27
  • Мнения: 739
ооо сега ме подсетихте, направо ме е срам да си призная, но съм много доволна от един гланц на Голдън роуз, за 3 лв  Laughing, вече 3ти ползвам от този цвят  ooooh!. Иначе споменах не съм им много фен на гланцовете и затова не ги купувам много много.
Доволна съм от червилата на Мейбълин с мокър ефект и същите на Avon  Grinning.

# 28
  • Мнения: 3 459
ооо сега ме подсетихте, направо ме е срам да си призная, но съм много доволна от един гланц на Голдън роуз, за 3 лв  Laughing, вече 3ти ползвам от този цвят  ooooh!. Иначе споменах не съм им много фен на гланцовете и затова не ги купувам много много.
Доволна съм от червилата на Мейбълин с мокър ефект и същите на Avon  Grinning.

Защо пък трябва да те е срам.Това,че е евтин не значи,че не става.Понякога евтините работи вършат повече работа от скъпите,убедила съм се в това лично.  smile3502

# 29
  • София
  • Мнения: 3 797
Днес си купих гланц на Gabrini.Отврат.....има, няма 10 мин стоя на устата ми и то без да ям нещо Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт