На каква въzраст децата сами държеха бибероните с мляко?

  • 1 422
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
На 6м започна да си държи сама шишето за сокче и водичка. Млякото не и давам да го държи сама.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На Тери все още и държа шишето с млякото.Не че не може,просто не иска.А за храненето не помня,но имам снимки на 10 месеца да си ръба солетка.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 750
Ени си държи шишето с мляко още като минахме на АМ, т.е. към 5-я месец. Даже се сърдеше, ако аз се опитам да й помогна. Корички, солетки и разни гризалки държи само от 10-я месец.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
мисля, че към 10-тия

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Мисля,че към 7-мия месец беше когато започна да си държи сам шишетата.

# 20
  • Мнения: 6 164
Шишето с мляко още му го държа аз, а и аз така искам, за да го гушкам.
Иначе държеше сам да ръфа /солети и пр./ от 6-7 мес. newsm78

# 21
  • Мнения: 2 849
След годинка и два-три месеца .Сам започна да си държи бутилката с вода ,после и млякото .

# 22
  • Мнения: 707
Няма ли как да я подпреш в някой ъгъл с шишето и да си гледаш твойта работа, сигурно ти е писнало да й наливаш в устата на всяко хранене?
Че ми е писнало, писнало ми е, ама не е болка zа умиране. Аz до като и държа ШиШето, тя посяга да го гали, но опитам ли се да и го оставя в ръцете и ведна го пуска. С коричките хляб - съЩата ситуация.
Ами, Ще я чакам сама да си поиска, няма друг начин. Като гледам, не сме само ние така, zначи не сме толкова иzвън нормите   Wink.

# 23
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми още от 5 месец си държи шишето с млякото и водата но има и случаи в който я мързи да го държи Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами не помня точно, някъде от 9-10-ти месец май. newsm78 Но със сигурност беше преди годинката. Hug

# 25
  • Мнения: 1 155
Държи го сама, на 5.5 месеца

# 26
  • Мнения: 1 230
От 7ми месец. Беше много гладна и шишето с вечерното мляко нарочно го оставих в ръцете й, без да помагам - вдигна го сама. Ако обаче пипна шишето докато пие - веднага го оставя в моите ръце Mr. Green мързеланка  Grinning

# 27
  • Мнения: 7 201
След годинка и два-три месеца .Сам започна да си държи бутилката с вода ,после и млякото .
И моето дете така.

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ами ...  newsm78 ...с подпряно и "боднато" в устата шише , да пие мляко самичък е от средата на 2 рия месец някъде.
Постепенно започна да си слага към 4-тия ръчичките на бутилката,

И Вики почна така хубаво сам, но към средата на 4-я месец го "домързя" и иска някой да му го държи  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 51
От седемия месец го държи сам.
И ние сме така.

Общи условия

Активация на акаунт