Усеща вече мама ЯНУАРЧЕ, а тати гали нежно нейното тумбаче!

  • 11 773
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9
Здрвейте и от мен, dega заглавието е страхотно Simple Smile)))

# 271
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Позволих си да направя нов албум за коремчетата, преместих двете снимки, които бяха при ехографските. Така че, смело започвайте да снимате коремчетата и да ги слагате в албума Grinning

Абее, малко ме е срам, обаче да питам - как се добавят снимки към вече съществуващите наши албуми newsm78 newsm78

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Позволих си да направя нов албум за коремчетата, преместих двете снимки, които бяха при ехографските. Така че, смело започвайте да снимате коремчетата и да ги слагате в албума Grinning

Абее, малко ме е срам, обаче да питам - как се добавят снимки към вече съществуващите наши албуми newsm78 newsm78
Трябва да влезеш с името и паролата, след това влизаш в самия албум, и избираш "добави снимки в албума". После си избираш снимката от компютъра и готово  Grinning

# 273
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, те хубавите работи стават бавно LaughingСега качвам, но бавничко става, затова не ги виждате все още.

# 274
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Хихи, аз моето коремче си го пльоснах на аватар, ама май ще трябва да го актуализирам, че е подвеждащо  Mr. Green. Много сте срамежливи, хайде покажете си ги! Няма само мъжете да си мерят ........ авторитета Sunglasses.

# 275
  • Мнения: 719
Алекс, момичета, понеже летиииим стремглаво към финала на нашата темичка, правя своето предложение за нова (получих вдъхновение, без да искам smile3555):

Половината остана - Януари ще съм мама:)


 newsm10 newsm10 newsm10

# 276
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Заглавието е страхотно и ми даде идея - Януарчето преполови - след някой месец ще го видиш ти.

# 277
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Позволих си да направя нов албум за коремчетата, преместих двете снимки, които бяха при ехографските. Така че, смело започвайте да снимате коремчетата и да ги слагате в албума Grinning

Абее, малко ме е срам, обаче да питам - как се добавят снимки към вече съществуващите наши албуми newsm78 newsm78
Трябва да влезеш с името и паролата, след това влизаш в самия албум, и избираш "добави снимки в албума". После си избираш снимката от компютъра и готово  Grinning

...е, точно тая опция не я виждам къде е?
карай, здраве, да е!
ще разледам вашите:)

# 278
  • Мнения: 51
Само чакам мъжа ми да се прибере в къщи и да ми ги свали от апаратчето и ги качвам веднага.

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дега, ето я, но трябва задължително да си влезнала с име и парола, иначе не можеш да я виждаш

# 280
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Благодарение на Алекс   love001 най-после успях да кача и аз няколко снимки тук-таме newsm44
Ще се въздържа от албумчето с коремчетата, щото моето е като на Шрек Simple Smile))  261uu
А пък утре, ако ми дадат от ФМ-та, ще добавя и нея Peace
Целувки на всички мами Hug

# 281
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
10х, микки, успях!

# 282
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
 Хихи, аз моето коремче си го пльоснах на аватар, ама май ще трябва да го актуализирам, че е подвеждащо  Mr. Green. Много сте срамежливи, хайде покажете си ги! Няма само мъжете да си мерят ........ авторитета Sunglasses.

хм, аз моето, ако го кача на аватар, ще имате нужда от по-широко инчови монитори, боя се:))

# 283
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен, малко се поизгубих но вече съм на линия  Laughing
Виждам обсъждат се размерите на коремчетата  Hug Аз нали се бях притеснила малко, че хич не ми личеше, но и моето коремче започна да расте, е не е толкова голямо, но пък и нали съм като термин за края на Януари, така че се надявам скоро да попорастне още. В понеделник съм на ФМ и тогава ще кача снимка, както на коремчето, така и на бебчо от прегледа, дано и разбера вече какво ще бъде и дано всичко е наред!
Весел ден за сега на всички!
ПС. Момичета как се спрявяте с ходенето до тоалетната през ноща, вече започнах да се будя и да ставам по 2-3 пъди през ноща да пишкам  Thinking така ли ще бъде до края? Моля някоя опитна мама (нали ми е за пръв път) да сподели от опит ако може да се предотврати, много се разбуждам и после трудно заспивам  newsm46 и когато званне часовника за сутрешното ставане за работа,направо...едвам се излюпвам  Tired

# 284
  • Мнения: 51
Аз не всяка нощ ставам, някой път обаче е неизбежно, знам, че не е хубаво да стискам, но просто нямам сили да стана, и се блъскам, ще се пребия някоя нощ.
Нити помня как съм отишла, и заспивам безпаметно после.
Не знам вие как се разсънвате, аз всеки ден ставам все по-късно за работа, някой ден просто няма да се събудя.

Общи условия

Активация на акаунт