Какво мислите за 'женските' партита?

  • 1 888
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
pslednoto mi jensko parti be6e vsa6tnost momonskoto predi edna godina ,isega sam jenena s dete ;-)a kak mi se divee...

# 31
  • Мнения: 2 407
За,гледам да ги практикувам!

# 32
  • Мнения: 80
Вече  доста  редки, но затова пък качествени     lalalala    cook newsm44    bigdance2  Tada   ura

# 33
  • Мнения: 1 993
Твърдо за, липсват ми много.

# 34
  • Мнения: 5 393
Естествено,че съм "ЗА".Винаги съм имала поне 2 на месец преди да родя.После за един период от време престанах, покрай бебето и т.н, ноооооооооо сега мога да се похваля,че бавно и славно традицията се завръща  newsm53 newsm68
Мъжа ми няма никакъв проблем с това, защото той също си има неговите мъжки излизания. Wink

# 35
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Зависи. Излизане по женски по магазини, на някоя кръчмица или даже на бар-да.
Но мъжки стрийптиз в някаква дискотека, при което публиката се състои от озверели женки, благодаря. Crossing Arms
Освен това, като излизам по женски не обичам да го правя с цяла тълпа, а с 2-4 приятелки.

# 36
  • Мнения: 5 478
Tigercheto, караоке, а?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 799
Без мъж е различно и нежелателно в моя случай  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 474
За мен са абсолютна необходимост. Релакс във всяко едно отношение е вечер, прекарана в приятелска, женска компания. Heart Eyes
Форумските срещи са нещо много хубаво.

Абсолютно подкрепям, танци, смях и релакс , без досадници (понеже сме поне 30 жени не се лепят нахалници Whistling)   

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Не обичам такива партита, наживях се в младите си години, сега се зареждам от децата и мъжът си Peace

# 40
  • Мнения: 7 723
Дори и семейна с две деца имам нужда да се откъсна от домашната атмосфера по женски. Grinning

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 22:19 от Руска

# 41
  • Мнения: 7 723
Може ли, ако е удобно, разбира се-
да съобщя, че на 7. септември се заформя женско парти?

Който иска- да заповяда!!! Hug

# 42
  • Мнения: 4 799
Може ли, ако е удобно, разбира се-
да съобщя, че на 7.9 се заформя женско парти?

Който иска- да заповяда!!! Hug
Гаднярки #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 43
  • Мнения: 7 723
Взимай милото и пристигайте  Hug

# 44
  • Мнения: 4 799
Да, да...Искам да го върна цял ако е възможно и ако риема предложението няма да се олучи точно така Crossing Arms Кат ви видях на снимки как ги олигавихте, представям си на живо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт