АВГУСТинчето вече е на две - едно пораснало дете!

  • 17 435
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 808
Хайде тогава направо за петък пак към 10-10:30!
Съни, пращам смс на Лана да й кажа за петък, ако можеш прати на Ирка ако не влезне във форума да прочете, също и на Нинето да се подготви за петък, сатва ли?

# 46
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
За петък съм О.К! Ако искате може да се чакаме направо пред стадион Българска армия около масите за тенис. От там всички дружно поемаме нанякъде! Хайде за петък, ще съм на линия към 10.30, може би! Ако успея и по-рано!

# 47
  • Мнения: 1 808
Честит Рожден Ден на двете близначки но DidiP!
Да са здрави, весели и щастливи деца!

Ок, значи остава само Нинето да разбере, че в петък ще се виждаме и който друг прояви желание също е добре дошъл.
В петък 10:30 пред стадион Българска армия около масите за тенис (както е писала Ирка)!

# 48
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден на Силви и Тани!
Честит Имен Ден на всички,които носят името Александра и Александър!
И разбира се да почерпим  Wink

# 49
  • Мнения: 1 878
Айде утре и ние сме на линия, сега говорих и с Нинето - и те идват  Hug..................Еее събрахме се  Mr. Green
Сигурно и ние ще клоним повече към 10.30, но и аз ще гледам да е поне малко преди това.

Айде и до утре!!!!



Миленски, мноооого големи изкушения  ooooh! аз все съм на диета и все някой ме проваля  Embarassed
 Mr. Green Честит да ви е повода и сладък като почерпката   bouquet


Честити рожденни дни и на близначетата на Дидип  Hug

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честит рожден ден на близначките на Диди!! Да са живи и здрави и много щастливи цялото семейство!  bouquet

Аз чакам момента, в който всички ще тръгнете на работа и ще започнете да предлагате срещи в събота или неделя. Twisted Evil
Трябва да се клонирам, за да се добера до някоя срещичка иначе.

Sunnily*, позната ли ти е улица Любляна? Ти нали си някъде от тази част на ОК? Как е положението там, има ли магазини (хранителни), тревичка, хубаво ли е или е някаква пустош?

# 51
  • Мнения: 1 878
Хунич, честно казано цялата стара част си страда откъм магазини и тревни площи - приятни и окосени няма, общо взето поляни са налице но обрасли и диви  ooooh! аз като се разхождам и бягам към Борово, че нали сме по граничната линия  Crazy За срещите - пусни си отпуска  Mr. Green иначе и на нас ще ни дойде времето да търсиме събота и неделя със сигурност, освен ако не продължим с бебеправенето  Wink

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Абе да си пусна отпуска аз, ама се оказа, че съм я профукала почти цялата покрай Радините болести (не всеки път взимах болнични), та добре, че имаше 3 дни за морето и още трички ми останаха резерв. Confused Може да ги ползвам за Коледното августинско парти. Wink
А те разпитвам за старата част, защото днес мернахме едно апартаментче там, още не сме го гледали наживо де, но да се ориентирам отрано, да не се забием в средата на пущинака и да не мога да изтичам до близкия магазин за мляко примерно или да няма дори тротоарче, както е около яслата на Радето. Като гледам цените на жилищата, по-централно от това или Люлин няма как да си позволим, но ми се иска поне малко цивилизация да има наоколо. Laughing

# 53
  • Мнения: 1 878
В Люлин със сигурност е по-цивилизовано откъм магазинчета и детски площадки, но зависи от микрорайона - най-добре ще е да пообиколите на място.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 676
Идваме на срещата- 10,30 на стадиона на Армията..../дано и аз да не се забутам пак някъде ooooh!-уж съм си в моя територия/.Ама ако ме няма - ще ви чакам на детската площадка със старото слонче и костенурката от моето детство Laughing
ИДВАААААММЕЕЕ

# 55
  • София
  • Мнения: 3 676
Ето ни отново Laughing
Валето спи ,а мама се опива да пооправи къщата,ама нещо я мързи и стои пред компа
Набързо да се отчета с мъничко снимки и изчезвам- по- късно повече от мен Grinning
Ето малко на Валето от Рожденния ден:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168260
Ето малко и от днешната срещичка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72164&photo=32

# 56
  • Мнения: 1 878
Ей Вени, бравос, много си бърза  Hug само дето как можа така да ми изтипосаш кораме в едър план на първа снимка  Embarassed  Mr. Green

Аз пък най-накрая да си изпълня някоя от заканите и ето ви на - Малко морска приказка в картинки, ей сега като си гледам снимките то не ни било чака толкова лошо  Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 17:32 от Sunnily*

# 57
  • Мнения: 6 461
Днес малкият ми Пламен стана на две . Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да почерпя и аз
. Hug

# 58
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМЕН!



ДА Е ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ И КЪСМЕТЛИЯ!

ДИМИ , ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!


Днес срещата беше много хубава. Учудващо, но се събрахме всички които бяхме писали! Дечицата много са пораснали! bowuu  Hug

# 59
  • Мнения: 3 647
Честит Втори Рожден Ден на Пламен на Дими
Дими, мила приятелко
пожелавам ти само весели могове и  никакви тегоби
да ти е  живо и здраво сънцето  и само да те радва
на него  весело и  безгрижно детство
за теб  мъжка мамо


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219526.msg4845242#msg4845242

Общи условия

Активация на акаунт