МНОГОДЕТНИ МАМИ 23

  • 16 881
  • 347
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 710
Добър вечер маминки!
Вълшебна като малка и аз изкарах пиелонефрит,няколко години бях под наблюдение,но се приместих да живея в Сибир,дали това е от значение,незнам  и никога вече не боледувах.Бързо възстановяване  Hug
Ивата значи през октомври като дойда в Русе ще ме возиш  Peace
Цитат
Наталия, благодаря ти  Hug
Много е усмихнато детенцето, въпреки че го боли...  Love

А педиатъра какво мисли че е?
Аз съм почти сигурна че е херпангината, за която ти писах...
Без значение какво е - дано оздравява бързо  Praynig
Маминка не знам за какво ми благодариш или не помня,а педиатърката каза само че има налепи на сливиците и че няма смисъл да го водя на стоматолог,щяло да мине от антибиотика,да ви се похваля излезе едното зъбче,остават още два да пробият.
Цитат
Наталия и на теб голямо Мерси не знаех за този "клуб"на Плевенските мами!!!!
Мадлена няма защо,пак заповядай,видях че си писала вече там.
Цитат
Наталка това с бебето беше супер,зареди ме доста!А идеята ти е супер!Ще питам моя мъж дали няма такива проекти от ЕС,ако има нещо ще пиша обезателно!
Радвам се че са зареди и ще чакам да ми пишеш  newsm53
Цитат
Наталия пожелавам ти успех, ако идеята ти наистина е сериозна.
Бо трябва да съм сериозна,с три деца,няма начин да не съм.Трябва да измисля начин за оцеляване,че нещо много тежко положението.Незнам дали вие усещате ЕС,ама аз много. newsm12
Каква жена и по кое ТВ?Можеш ли да кажеш повече за предаването,новините ли?
Радеток приятно изкарване,гледах снимки,не съм сигурна че са твои,ти имаш две момчета и едно момиче,много момичета ми се сториха
мама 3 снимки не са ли същите  newsm78 или аз съм объркана нещо.
Цитат
Наталия, доколкото разбирам имаш идея да направиш забавачница?
Не забавачница а кът.Има друг смисъл,поне аз така разбрах.
Роза и аз така,не ме спира на едно място а колко обичам корабите и водата просто не истина.
Лека вечер милички,аз лягам,днес Фабио е при мен и съм уморена,обичам ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Наде нали знаеш този проблем при руснаците, та там им зашиват една ампула в корема ,има добър резултат,но незнам дали това го практикуват в БГ.







# 76
  • Мнения: 1 568
Маргало   Намерила съм му двойника и не се поколебах да се омъжа за него!!!!!! Grinning
Но ако го видя ще му кажа да влезе в БГ Мама да те намери  bouquet


Ааааа не!!! Само му кажи да те обича мноооого!!!!  bouquet

# 77
  • Мнения: 2 807
Здравейте мами!  Hug

Благодаря на Роза, Радеток и мама3 за снимките   bouquet  bouquet  bouquet
Невероятни са  Heart Eyes
Ако съм пропуснала да спомена някой, не е нарочно  Hug

Роза, заредих се с много емоции от снимките ви  Hug Hug Hug
Скоро не бях разглеждала купищата снимки и видеокасети от нашите ваканции в Щатите - романтични, незабравими, неповторими...  Heart Eyes

Много от снимките, които видях с теб/вас ги имаме и ние, но с други действащи лица  Wink
Благодаря ти!   bouquet

Направо ми се прииска да отидем пак, женени с деца може и още по-емоционално да е  Laughing, и да отседнем в Excalibur - каква ли радост ще е за дечицата, а?!  Heart Eyes

А няколкото пъти, които бяхме до Venetian все сватби имаше и накрая младоженците поемаха пътя си заедно... по вода с гондола - беше много мило да наблюдаваш първото им сватбено пътешествие  Heart Eyes

В The Mirage още ли имат представления, когато се свечери?

А восъчните фигури на Madame Tussaud още ли са там?

Не видях снимки от Bellagio - няма как да не сте се застояли там  Wink
Това е един от любимите ми хотели - танцуващите фонтани са просто невероятни Heart Eyes
Мога да ги гледам с часове и пак да не ми омръзне...
Когато ние бяхме в Лас Вегас, имаха 24 песни, на които фонтаните танцуваха - сещам се как отидохме (по мое настояване, разбира се) и взехме графика на песните за целия ден  Grinning
Стояхме там няколко часа, само за да изгледам(е) всички танци.
А вечерта, когато в танца се включат и светлините е просто божествено  Heart Eyes

Ето това е любимата ми песен
А тук има още няколко

Много ме изкефи и снимката ти с джет   bouquet
Съпругът ми много обича да кара джет, а аз... да гледам него, докато го прави...  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Аз не обичам да правя нищо във вода, само едно изключение има  Blush
Дали защото не мога да плувам, и дори само при опит да се задържа на повърхността на водата потъвам бързо като руска ютия (Наталия все така тежки ли са?), но ме е страх във водата, ако не усещам дъното под краката си...
А в същото време водата такаааа ме успокоява  Heart Eyes
Ако съм извън нея, де  Laughing

Но той харесва някои екстремни нещица..., като например изкачването и слизането в Empire State Building, а аз направо щях да  Sick.
Бях готова да се изкача по стълбите, но не и да се кача още веднъж до върха на сградата за само минута някъде мисля, че беше...
А иначе гледката определено си струва, особено вечер, когато се свечери и пуснат осветления навсякъде  Heart Eyes

А дали може да ми пратиш снимката с къщата от Zion Park (при тези снимки мисля, че беше) - много ми хареса къщичката  Wink - > хем раздвижена, хем не е натруфена.
В момента съм на архитектурна вълна, та затова питам...
Ако нямаш нищо против, пиши ми на ЛС, за да ти изпратя e-mail-а, благодаря предварително за което  Hug Hug Hug

А за снимките в БГ - на тези места определено не съм била  Wink  Laughing
Направи ми впечатление парка на танцуващите мечки -  къде се намира?
За децата със сигурност ще е много забавно да се разходят там...

Върховете, които покорявате също, но ще трябва да поизчакаме дечковците да пораснат Wink

Другото, което искам да те питам - > откъде е тази готина тениска, онази оранжевата, която ти дава сили да покориш Пирина?  Wink  Hug

Мноооого се радвам, че сте се забавлявали и сте успели да обиколите толкова мноого места и в България  Grinning
А съпругът ти какво най-много харесва тук?


ДжулиHug
Надявам се скоро да няма и спомен от "дупката".
А в следващите две седмици ти пожелавам много свободно време, смях и наваксване на пропуснатото с приятелката ти  Hug


Радеток, успяхте ли да откриете хората?
Ако искаш да разпитам за местен Видински вестник, в който моите познати да пуснат обява?  Thinking


Маминка не знам за какво ми благодариш или не помня...

Ами за това, че ме/ни държиш в течение за състоянието на Джо  Wink
Не ми излизаше от акъла детенцето...
Обикновено ми е мъчно за всяка страдаща душица, но някой взимам присърце все едно са мои деичца - като Джо например  Heart Eyes

Иначе за заболяването -  херпангината е това, да знаеш... и с тези налепи по сливиците...
Няма значение вече какво е, щом лечението е адекватно и детенцето е по-добре.
Дано не се разболява често и така тежко, както сега  Praynig

А, за малко да забравя - честито му зъбче  Hug
Чакам усмивка с новото попълнение  Grinning

А на теб ти пожелавам и детски кът да си имаш скоро!  Hug
Пък току виж решиш да "почерпиш" многодетните мами с по един безплатен час за дечковците Laughing  Hug


Червена шапчице, и на теб с много любов пожелавам сбъдване на мечтата ти  Hug
С такъв мъж до себе си и до там ще стигнеш  Grinning


Вълшебна, детенцето ли е болно?
Дано се оправя бързо  Praynig


nadiaeuro, много неприятна ситуация наистина  Confused
За съжаление нямам информацията,  скоято мога да помогна...

А детенцето с нея ли живее?
Горкото то...


Маргало, Мадлена май не говори за двойника (той си е само за нея)  Wink, мисля че се надява да открие "истинския" и да го изпрати да те намери или аз заспивам вече и не съм разбрала  newsm78
 

Габи, остана ли ти още кафенце?  Hug


Лека нощ на всички ви!  Hug

# 78
  • Мнения: 4 496
Такааааа......Спим още ,а?Не е добре това....хич не е добре... smile3508ДОКАТО СИ ПИЕТЕ КАФЕТО

Маминка,направо ми взе акъла с тези фонтани...Не бях виждала нещо по-красиво досега....Просто нямам думи да опиша как главата ми се изпразни от всякакво съдържание...А на живо-дори не смея да си представя тръпката от цялата тази красота...Благодаря ти,че ми позволи да се докосна до нещо толкова въздействащо!
Наталия,надявам се,че Джо е добре вече,нали?
Шапчице,дано осъществиш по-скоро мечтата си....  bouquet
Габи,направих мекичките,ама нещо не ми се получиха...Станаха едни такива сбити,не са пухкави.Щях още вчера да те питам-за първи път ми се случва в една рецепта да има и сода+кис.мляко ,и мая+пр.мляко...Или аз нещо съм объркала.Ще опитам в скоро време пак,дано тогава се получат.
Приятен ден,мили момичета!!!Усмихнете се,деня ще бъде прекрасен!!!!

# 79
  • Мнения: 2 018
Добро утро на всички!!! Hug
Относно жената за която ви писах - изхвърлена е на улицата, подробности не разбрах. Има 3 деца. Снощните новини по БТВ. Но нали ви казах - точно по това време къпем Ванко и не успях да разбера всичко. Видях очите на тази жена... мъка, много мъка!!!

Наталия, усещам, че си се засегнла, от думите ми относно сериозността. Ако е така - извинявай! Но не разбирам защо. Всички знаем, че ни се въртят много мисли в главата, ни. Къде ги споделяме, къде - не! Къде ги изпълняваме, къде - не! Повярвай ми, разбирам те! Аз съм имала и много трудни моменти в живота си и съм търсила какви ли не изходи. Но ... не всички мои идеи са се оказвали рационални и изпълними. А се изисква и много смелост /благодаря на господ, че съпругът ми е от смелите и умни мъже/.
Та... думите ми са били продиктувани от моят личен опит. Не те познавам... ти може и да си от хората които не само си приказват, а и действат! Именно поради тази причина, аз ти дадох /напълно добронамерено/  съвети относно това, как да процедираш с банките. Но факта, че не ми задаваш нито един уточняващ въпрос ме кара да се замисля. Успех Наталия!

Маминка, това клипче със фонтана... нямам думи! Настръхнах цялата и се просълзих. Великолепна гледка! Представям си колко е по-величествено, ако го гледаш на живо! Пуснах го на моята полвинка... ама мъжка му работа, започна да разсъждава, как са го направили.  Grinning

nadiaeuro освен да си издействате заповед, да не приближава детето и вас... друг изход не виждам. Ако тя не иска да остави алкохола, няма как да и помогнете! Жалко е, но е така!

Габи снощи спретнах твоите пълнени гъбки с кашкавал.... ммммм  bouquet Чудни!!!Отворихме си и една бутилка червено вино.... и познай....! Облизахме си пръстиите  Wink

Хайде, чао за сега, че работа ме чака! Успешен и усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 1 818
Hug Добро утро,мили мои! Кафето ме чака....благодаря Красим...като виждам поста на Маминка,ще го пия по-бавно  Grinning

Раде,ще чакаме снимки!Лек път и приятна почивка!

мама 3,мина ли ти лошото настроение...Кажи ни на какъв инструмент свириш...Като каза за Плевенска музикална гимназия...да те питам аз...Кръстницата ни е учителка там-Виктория Генова.Свири на виолончело и в Плевенската филхармония...дори по Коледа имаха много концерто в Испания...и Елче не пропуснаха,че се видяхме след толкова много години...както и да е...може да я познаваш ...Снимките ви са много сладки...видях ги още първия ден като ги публикувахте с Венко  Heart Eyes

Иве,съжалявам за кученцето...търсете им на децата друго,да не тъжат

Илиева,весело ще е на този празник...за кой ли път съжалявам,че нямам близнаци  Grinning

Роза,мерси за ... куршума...Рибката на тиганче изяде ли се  Wink Започнах да си видя записки с местата ,които препоръчваш...така ще можем да планираме екскурзията от рано  Heart Eyes

Шапчице,пожелавам ти в най-скоро време да ти се сбъдне мечтата за ТОВА пътуване  Hug

Бо Славова,дай ми някакъв линк,за да видя това семейство...по коя програма беше ,дата,час ... Hug

Наде,неприятно е това дано намерите разрешение на проблема...

Наталка,честито  ви зъбче и на вас tooth

Маминка,оставих си кафенце....Ех тези фонтани...защо не мога да ги видя...Приказни са!!! Отворила съм ги на отделен прозорец...гледам си ги и слушам музиката докато пиша...Нямам думи!

Красим,защо така не можа да ги направиш мекичките  Thinking Пробвай друга рецепта...в готварския има тема за мекици...има една рецепта само с мая...пробвай пък нея...


Момичета,качвам снимки за да споделя с вас един изключителен ден...След малко ще разказвам !





# 81
  • Мнения: 710
Добро утро маминки,
Красим благодаря зя кафенцето и поздрава,не спим мила,работим. afwitch
Джо е добре,в петък сме на контролен преглед,в понеделник надявам се на ясла,много ми връзва ръцете а имам какво да върша.
Цитат
за първи път ми се случва в една рецепта да има и сода+кис.мляко ,и мая+пр.мляко...
точно тази комбинация ги прави по-пухкави,незнам защо се получи така при теб,знам че е хубаво да престои в хладилника тестото.Габито ще каже повече.  chef
Маминка и мен ми харесаха фонтаните,защо си мисля че в Пловдив гледах такива  newsm78 не толкова грандиозни,но все още беше хубаво изживяване.Мамите от там да кажат.
Цитат
Дано не се разболява често и така тежко, както сега  Praynig
За първи път е на антибиотик,дано последен.
Цитат
Пък току виж решиш да "почерпиш" многодетните мами с по един безплатен час за дечковците Laughing  Hug
Стига да стане,обязателно.
Бо прочетох отново постингите и твоите и моите,не виждам нищо от което да се засегна и не знам защо ти така мислиш.Ти банков служител ли си?Вчера говорихме много със Шапчицата на Скайпа.Сега проучвам почвата,дали ще се оправдаят разходите,тогава ще се обърна към банките,за сега нямам въпроси,затова не питам.А и първо трябва да отворя фирма,а това  изисква средства,които тепърва ще събирам,затова няма да стане бързо.
Лек ден пожелавам и прохладен

# 82
  • София
  • Мнения: 353
Моята Борянка вече няма никакви оплаквания, но ще пием още 10 дни антибиотик за да избегнем хронифициране на инфекцията. 

nadiaeuro, съжалявам за неприятностите ви. Алкохолиците нямат воля да се откажат сами от алкохола. Задължително я пратете в някоя клиника. Тя и без това е затънала в дългове и рано или късно ще я изгонят от работа. В болница има шанс да се откаже и да си стъпи на краката. Такива клиники има в Раднево Старозагорско, Курило, но мисля че има и частни. Работете и с психолог. Пожелавам успех!

Обожавам фонтани!!! Пожелавам си да ги видя на живо! Praynig

Червена Шапчице, Пирин е хубав, но като Родопите няма друга планина! Невероятна е! Дано успеете да отидете.

# 83
  • Мнения: 710
Гледах новините и в 7 и в 10 http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=179&bm=2
Не видях нищо за жената.
Бо сигурна ли си че по БТВ беше   bouquet

# 84
  • Мнения: 2 018
Габи, тази жена я показаха по БТВ по снощи по новините в19:30 или 19:45 Thinking. Опитах да намеря в http://www.neterra.tv/bg/media.php?id=1&bm=2 но открих, само вечерни /късни/ новини...гледах ги в нет-а, там този материал не са го повторили. За това не мога да ти дам линк. Ако има друг сайт освен Нетера-та за гледане на ТВ, споделете и с мен!

Наталия... погрешно съм те разбрала! Още веднъж извинявай! Не, не работя в банка! Имам опит с банките!  #Cussing out В момента теглим инвестиционен заем със съпругът ми. Но докато ти пиша, си мисля, за което не съм сигурна, но можеш да се интересуваш, за условията на еврофондовете.

Вълшебна - и аз харесвам много Родопите! Дано адашката ми Борянка се оправи по-бързо и без усложнения!  Heart Eyes

Чао за сега  Hug

# 85
  • Мнения: 2 018
Гледах новините и в 7 и в 10 http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=179&bm=2
Не видях нищо за жената.
Бо сигурна ли си че по БТВ беше   bouquet

Ти си писала, докато аз пиша  Simple Smile Ами...мисля, че по БТВ беше  newsm78
Ще питам мъжа ми, като се върне...и той гледа, дано е забелязал по коя програма беше. Наталия - тези новини от сайта не са ли късните новини?

# 86
  • Мнения: 2 018
Наталия ето линк /там съм писала повече/за малко инфо относно кредитите, там има и още един линк към друг форум.  http://odit.info/?s=6&i=66811&f=4

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте майчета.
Аз малко бавно се адаптирам и все започвам да пиша но не успявам.
За сега сме супер с бебока много слуша,но започват да ме тресат притеснения за това че когато си дойдат малките ще стане страшно.
Моля ви кажете ми вие пазихте ли бебчовците от малко по големите батковци и каки и как успявахте при мен е проблема че всички са в една стая в началото аз ще съм при тях де но ми се струва че все ще са отгоре му.

# 88
  • Мнения: 364
Здравейте,мами!
Позволявам си да нахълтам в темичката ви. Редовно  ви посещавам въпреки,че все още съм малодетна (само с две за сега Wink ), но догодина смятаме да работим по въпроса. Таткото отдавна иска поне още едно дете,но аз се опъвах като магаре на мост. Вие сте моето вдъхновение и ме накарахте да се замисля и размисля по въпроса. Heart Eyes
Аз се включвам за да ви дам инфо за репортажа за жената с трите деца.Даваха го по Нова телевизия,жената е от Пловдив.Ето новините на Нова http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2.Репортажът  е в новините от 19.15ч,някъде към 10 минута от записът започва.
Искрено се надявам,че след излъчването по новините общината ще намери къде да настани семейството.Ако разбера нещо повече ще пиша пак.  bouquet

# 89
  • Мнения: 29
Здравей те и от мен мами!
Наталка питах мъжа ми,но нее в неговата сфера.Но той те съветва да провериш в общината,там може да има разни проекти от ЕС.Не знам колко ще ти помогне това,но опитай.При него са само туризъм..!
Мира при мен е малко по-различно баткото и каката са в друга стая!Не че не идват нонстоп при бебето,но и обяснявам че то е много малко и трябва само да спи..като порасне ще играят и така,не знам какво друго да те посъветвам!Няма ли шанс да ги отделите?Пожелавам ти успех thumbsup thumbsup
За Родопите гласувам с две ръце!Ходихме миналото лято аз такива хора не бях срещала...толкова добри..винаги усмихнати,гостоприемни ....не са от тази земя,!  
Наде най-важното е че тя иска да се лекува!!!!!Намерете клиника иначе това нещо няма да спре!Ще се тормозите и вие да не говорим за детето!За съжаление се сблъсках с нещо подобно,но човека не иска да се лекува....Щом тя иска вкарвайте я някъде!Пожелавам ви успех!
Габи давам ти оригинала  Grinningкопието си е мое Laughingблагодаря ти наистина ме обича многоооооо!
На болните бързо оздравяване от все сърце!!!!
Ох и аз да се оплача  нали купих ме люлка че да не люлеем по цяла нощ,ноооооооо малката госпожица не иска да стои в нея и пак реве да я вземем #Cussing outДадохме 150лв. на всичкото ни имане и пак нищо newsm78 абе да  е жива и здрава...надявам се да свикне Praynig
Поздрави на всички!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт