празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 813
  • 489
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 230
Ket_G   bouquet Това за цените е много добре, а децата как се забавляваха - аниматори или самосиндикално   bouquet

# 241
  • Мнения: 6 206
Ket_G   bouquet Това за цените е много добре, а децата как се забавляваха - аниматори или самосиндикално   bouquet

доколкото знам работят с различни аниматори, включително и родителите могат да си наемат който искат техен аниматор /знам го, защото мои хора са ходили там, знам поне за един или два  пъти/
имат страница във фейсбук - виж я и има снимки от партита, включително има и снимки с разни външни аниматори

# 242
  • Мнения: 1 230
  bouquet момичета

# 243
  • Мнения: 84
отпразнувахме рожденният ден на сина ми в Партимиро в Кичука. много приятно местенце, а и ми позволиха да си внесем и наши си неща за консумация.
Аниматорите им са много забавни! Simple Smile

# 244
  • Мнения: 44
А някой знае ли,кога се очаква да открият новия Тонбонбон в ж.к. "Тракия"???  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 245
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На 13.12.2012 ще е откриването.

# 246
  • Мнения: 214
Къде точно ще е новият Тон Бонбон?

# 247
  • Мнения: 44
На 13.12.2012 ще е откриването.

fros, благодаря ти за информацията  Peace Peace
Доколкото разбрах от сайта им центъра се намира тук!

Комплекс Тракия Плаза точно в центъра на Тракия.
Детски център с плейграунд на 3 етажа,
комфортно заведение за родителите,
Dance & Karaoke club за рождени дни на пораснали деца.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Здравейте, интересувам се от място за отпразнуване на първи рожден ден. Не съм наясно и ще помоля, ако може да ме насочите. Планувам да събера приятелки с бебчета на приблизителна възраст между 7 месеца и 1 год. Не повече от десетина майки ще сме. Трудно ми е да измисля заведение, което да е подходящо за непроходили бебешори. А не искам някое кафе просто, защото ми се ще да ги почерпя с торта и тнт. Ще се радвам на идеи!
Мисля тези дни да обиколя на живо да попитам и да видя. То общо взето май само някакво по-голямо пространство за лазене трябва и маси за майките в близост.
Много ми се ще да е в Тракия, но това не е на всяка цена. Ако някой е ходил в Тон Бонбон в Тракия Плаза да сподели да е подходящо.

# 249
  • Мнения: 3 675
Аз съм много доволна от Парти клуб Миро, не сме празнували РД там, понеже няма кой да поканим по това време, обикновено моите приятели са на гости по празниците, когато ни се пада РД и просто за 2-3 деца няма смисъл да организирам такъв, затова го празнуваме с торта в къщи.Но там съм я водила на почасово гледане и съм много доволна от екипа на плейцентъра.Виждала съм как се организират РД, хората с много любов и професионализъм подготвят всичко.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Подкрепям За Парти клуб Миро, празнувахме там РД на дъщеря ми - 10 деца бяха. Просто беше страхотно.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Ние сме лятото и празнувахме в Макуин,който е до Фламинго.На детето много му хареса.
Скоро бяхме и в новия Тон Б. пак на рожден ден.Хареса ми,че е просторно,но за родителите малко е...все едно си навън в парка Rolling Eyes Беше хладничко...но лятото може би ще е ок,въпреки,че като нямаш видимост на вън...

# 252
  • Мнения: 3
А някой да каже нещо за цените в Парти център Миро и дали става за по-големи деца?

# 253
  • Мнения: 3 675
Да, става защо дане става, има и детска дискотека там

# 254
  • Мнения: 2 382
Аниматорите им определено стават за по-големи деца. В самия център не съм ходила, но съм била на няколко рождени дни с техни аниматори и много ми харесаха.
Последно бяхме и в Дисни , зад сградата на съда. За 6-7 годишни деца момичетата се справиха чудесно- дикотека, караоке.

Общи условия

Активация на акаунт