празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 775
  • 489
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 473
Здравейте, аз съм в търсене на подходящо място за 2-ри рожден ден. Мисля, че ресторант, с подходящ детски кът би било най-добре, защото децата няма да са много 6-7, но възрастните май ще сме повече.  Много ще съм благодарна за предложения Simple Smile
Нашият 2-ри РД го празнувахме в Тони 2000-Тракия.Удобство е,че масите ги правят до детската площадка.
В Сентрал парк-Младежки хълм също има детски кът,но площадката за игра е по-далече.

Благодаря много! И аз на първо време тези двете места съм набелязала (още повече, че Сентрал парк ми е на 2 минути от нас). Май ще ходя на място да ги питам конкретно за условията и на двете места. А вие доволни ли останахте от Тони 2000?

# 346
  • Мнения: 1 516
Здравейте, аз съм в търсене на подходящо място за 2-ри рожден ден. Мисля, че ресторант, с подходящ детски кът би било най-добре, защото децата няма да са много 6-7, но възрастните май ще сме повече.  Много ще съм благодарна за предложения Simple Smile
Нашият 2-ри РД го празнувахме в Тони 2000-Тракия.Удобство е,че масите ги правят до детската площадка.
В Сентрал парк-Младежки хълм също има детски кът,но площадката за игра е по-далече.

Благодаря много! И аз на първо време тези двете места съм набелязала (още повече, че Сентрал парк ми е на 2 минути от нас). Май ще ходя на място да ги питам конкретно за условията и на двете места. А вие доволни ли останахте от Тони 2000?
В общи линии да,но и в двете заведения са посещавани и има доста дечица по площадките.

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Нашия трети РД беше в Тони 2000 срещу 8-ми блок. Наистина е много удобно, че ни разпънаха масата до самата площадка и никой не тичаше след децата, а си седяхме, хапвахме и ги наблюдавахме.
Сега петия ни РД беше в другото Тони в Тракия-до 183 блок. Тук от самия персонал и най вече от управителката съм много по доволна. Страхотно обслужване и внимание. Занесохме предварително балони, надписи и подобни гирлянди. Всичко бяха украсили страхотно.
Там масата ни беше на самата площадка. Бяха махнали другите маси, защото бях наела и аниматокрка. Изобщо никакви проблеми. И в това Тони има и закрит детски кът. Аз за това го избрах, че с тези дъждове да си имам резервен вариант.

# 348
  • Мнения: 3
През октомври ще празнуваме 4 РД на дъщеря ми. Днес видях в Грабо ваучери за Ян Бибиян. Може ли някой да даде отзиви за там или да ми препоръча детски център в района на Смирненски? Благодаря!

# 349
  • Мнения: 1 408
Прочетох в тази тема едно негативно мнение за лазерния център / или както там се казва/ в МОЛ Галерия. Дали има още някой, който да е ходил там на РД, за да чуя повече отзиви? След месец е 8-ят рожден ден на моето момче и нямам никаква идея къде да го празнуваме. Вече не иска в детски център, не му хареса в "Ескалибур", защото има само боулинг и вече се виждам в чудо. Мисля, че това с лазерите ще им хареса на момчетата, но малко ме притесни коментара за отношението на персонала към посетителите. Е,това е било преди година и е твърде възможно вече да са се сменили хората там, но все пак, ако има други мнения ще съм благодарна.

# 350
  • Мнения: 29
Здравейте мами,
Искам специално да Ви предупредя да НЕ водите децата си в детски парти център "Миро" в Пловдив. Днес във вестник Марица е публикувана статия, че педофилът Андрей Андреев след излежаване на 4-год. присъда за изнасилване на 3 момченца през 2009 (http://www.podtepeto.com/temida/pedofilt-ot-alosha-napadnal-trit … t-seksualen-glad/, започнал работа в този детски парти център и пак изнасилил дете (http://www.marica.bg/педофил-върлува-в-детски-център-news385730.html и е арестуван.
Дано никое детенце повече не пострада!

# 351
  • Мнения: 4 127
моля дайте идея за детски рожден ден на момче 8г
мисля лазер арена , която преместиха в аркадия, някоя боулинг зала или басейн
споделете нещо от което сте доволни

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Ние ставаме на 9...същия проблем.Вече сме ходили навсякъде.
Мислех за басейн,ама още е студено.Сега съм на вълна да ги заведа на кино и после на пицария...

# 353
  • Мнения: 770
В Тримонциум - Фън сити. Игри-симулатори - децата пощуряват. Има оферти в Грабо - 10 деца за 90 лв+60 игри. В събота бяхме на РД на 8 г. Е, няма такъв кеф за децата

# 354
  • Мнения: 4 127
ще я видя тази оферта-благодаря   bouquet
mystic woman сподели къде сте празнували досега и сте доволни
нашият рожден ден е на 4 юли-но не знам дали изобщо има басейни на които да се празнува рожден ден  newsm78

# 355
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Ами били сме и в Макуин и в лазарните битки.В Тон Б. не сме,ама там е за по-малки...В Новотела има пак някакъв център с боулинг,сега разбирам и за тоя в Тримона...
Мин.година не успяхме да съберем кой знае колко деца,щото моят е на 15-ти юни и всички са някъде вече...та празнува у дома с 5-6 дечица.

# 356
  • Мнения: 4 127
за новотела чух лощи отзиви, но ще го проверя и него 
а за този  в тримонциум всички игри са безплатни ли с този ваучър, повечето гости ни са момичета и не знам дали е подходящо
дайте идеи и за басейни , не се сещам за нищо
а как е в ескалибура  newsm78

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
За басейн...аква парка в Тракия -Акваленд Peace
Ескалибур...не знам.Що не звъннеш да питаш какво предлагат?
Ааа...били сме пак в Акваленд,ама долу на боулинг.Там пак организират РД.

# 358
  • Мнения: 1 408
Ние сме били в Ескалибур на РД. Играха боулинг и после на едни машинки с монети. Друго не са правили. Моят син не беше особено доволен.

# 359
  • Мнения: 4 127
и аз веднъж приссътвах на рожден ден в боулинг акваленд-не бях очарована
а за самия акваленд-излиза доста скъпо 18лв на дете + вход и за родител 8лв #Crazy
имам още месец-ще ви следя

Общи условия

Активация на акаунт