БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 877
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 595
  • Мнения: 528
Здравейте,
Отправям молба за препоръка за бяла "фирма" за цялостен  ремонт на  ново жилище в гр. София. Благодаря предварително.
P.S Съществуват такива препоръки във форума  ,но те са от 2009 г и не ми се струват много актуални

# 2 596
  • София
  • Мнения: 2 805
Здравейте,
Отправям молба за препоръка за бяла "фирма" за цялостен  ремонт на  ново жилище в гр. София. Благодаря предварително.
P.S Съществуват такива препоръки във форума  ,но те са от 2009 г и не ми се струват много актуални
Фирма не мога да ти препоръчам, но в момента две момчета здраво работят в нашия нов апартамент и се справят бързо и повече от прекрасно. Препоръчани са ми и на мен. До две седмици приключват с ремонта и ако искаш, на лични мога да ти дам координати.

# 2 597
  • Мнения: 54 448
Аз мога да препоръчам "бяла" фирма за Пловдив, ако някой иска, да ми пише ЛС. Peace
Работят чудесно, правят всичко, дават 1 година гаранция, фактура, купуват материали, изнасят си отпадъците, чистят, абе, не знаех, че има такива все още! bouquet
Аз си изпатих с мърляви майстори у нас, ревеше ми се след единия...
После попаднах на тази фирма и съм много доволна, за другия апартамент! bouquet

# 2 598
  • Варна
  • Мнения: 1 198
E защо на лични, давай тук...

# 2 599
  • Мнения: 54 448
Защото тук бях дала за един майстор, после той ми каза, че не искал да му се дава телефона по форуми. Sunglasses
Поне да не е публично.

# 2 600
  • Мнения: 3 909
Може би не е точно за тази тема въпросът ми, но все пак да питам. Търся фирма за претапициране в Пловдив. Неслучайно фирма, а не сам майстор. Бих искала да отида на място в магазина/офиса им и да видя работата им.

# 2 601
  • Мнения: 3 789
Здравейте
трябва ми много спешно майстор за свързване на ВиК елементи (да тръгне вода от тръбата),монтиране на плотове и изрязването им на място и свързване на мивка.

 bouquet

# 2 602
  • Мнения: X
бяла "фирма" за цялостен  ремонт на  ново жилище в гр. София.
СХЛ ООД
http://www.bgremonti.com/

# 2 603
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пък днес след епичен "ремонт" мога да препоръчам момче за професионално почистване. Дойде с прахосмукачка рейнбол, с препарати, с всичко необходимо и излъска всичко. Много старателно и съм много доволна.
Има и хора, които наистина си вършат съвестно работата. Peace Уговорката трябва да стане по-рано, защото се движи по график, но пък каже ли дата и час, "кове" минутата.

Ще го попитам, дали иска да му давам телефона във форума, но ако някой прояви интерес, ще пиша на лични. Peace

# 2 604
  • София
  • Мнения: 452
Аз пък днес след епичен "ремонт" мога да препоръчам момче за професионално почистване. Дойде с прахосмукачка рейнбол, с препарати, с всичко необходимо и излъска всичко. Много старателно и съм много доволна.
Има и хора, които наистина си вършат съвестно работата. Peace Уговорката трябва да стане по-рано, защото се движи по график, но пък каже ли дата и час, "кове" минутата.

Ще го попитам, дали иска да му давам телефона във форума, но ако някой прояви интерес, ще пиша на лични. Peace
Проявявам интерес - моля, Миссенце, дай ми инфо!  newsm03 На финал, силно казано, но му се вижда краят на ремонта. Бояджията ми се оказа безотговорен, имам изцапана алуминиева дограма, дървени каси и врати, за пода да не говорим...

# 2 605
  • Мнения: 54 448
И моят бояджия направи същата мизерия! smile3511
Ревеше ми се след него! smile3514
Чистих си сама, добре, че поне ламината не бяхме сложили още, че не знам какво щях да правя...

После си купих другото жилище и правих основен ремонт там, с фирмата, която препоръчах.
Там не съм пипнала нищо да чистя, всичко си оправяха те, но и пазеха много. bouquet

# 2 606
  • Мнения: 1
Моля препоръчайте ми фирма за строително-ремонтни дейности във Варна.Благодаря предварително на всички отзовали се!

# 2 607
  • София
  • Мнения: 4 178
Аз пък днес след епичен "ремонт" мога да препоръчам момче за професионално почистване. Дойде с прахосмукачка рейнбол, с препарати, с всичко необходимо и излъска всичко. Много старателно и съм много доволна.
Има и хора, които наистина си вършат съвестно работата. Peace Уговорката трябва да стане по-рано, защото се движи по график, но пък каже ли дата и час, "кове" минутата.

Ще го попитам, дали иска да му давам телефона във форума, но ако някой прояви интерес, ще пиша на лични. Peace
Проявявам интерес - моля, Миссенце, дай ми инфо!  newsm03 На финал, силно казано, но му се вижда краят на ремонта. Бояджията ми се оказа безотговорен, имам изцапана алуминиева дограма, дървени каси и врати, за пода да не говорим...

И аз следя с интерес.
На финала сме и сега се оказа, че не можем да сложим шкафа на мивката, защото изводите на тръбите са точно на нивото на задната свързваща дъска.
Сега търсим мебелист, който да я премести надолу. Абе, ужас направо.

# 2 608
  • Мнения: 179
Здравейте! Дали някой би могъл да препоръча майстор плочкаджия за София, който би се наел да смени 2 плочки в баня(счупени, намиращи се на краен ред). Мерси предварително Simple Smile

# 2 609
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Моля за координати на майстор/фирма които да изработят вграден гардероб.

Общи условия

Активация на акаунт