БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 651
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 574
Здравейте, искам да препоръчам много добър монтьор на коли казва се Иво, идва на място, ако се налага и не взима скъпо, работи в София, ако някой иска мога да дам телефонен номер

# 3 241
  • Мнения: 2 045
Привет, спешно търся майстор за локализиране и отстраняване на теч в банята. За София
(Иван 0888966504 е зает Sad )
Ми съфорумеца Румен Янков Simple Smile Пита ли го..

# 3 242
  • София
  • Мнения: 938
Здравейте, и аз търся майстор за ремонт на детската - около 15 кв, ще ми трябва демонтаж на старите мебели (вкл. диван, който не минава през вратата), боядисване стени и таван и евентуално шпакловка на тавана, че има някаква пукнатина, циклене и лакиране на паркет. И ако ми смени и два моноблока в тоалетните, ще е бонус. Виждам, че за София се хвалят Владимир Симеонов и лицето Иван ( не разбрах фамилия). Ще съм благодарна за препоръки и евентуално телефони за контакт с цитираните майстори.

# 3 243
  • Мнения: 41
Здравейте, Нужен ми е много добър майстор за София за правене на баня и тоалетна за гости от-до като да може да започне работа в близките 2-3 седмици и да не се мотае с работата 1 месец. В момента помещенията са на бетон и гипскартон (ново строителство). Очаквам приблизително крайния резултат да е нещо близо до това (като визия и качество):
Скрит текст:
и това:
Скрит текст:

-

 

# 3 244
  • Мнения: 3 070
В сезона на ремонтите - свободен виртуоз в лепенето на плочки едва ли ще намерите, но успех. Предполагам сте готови с всичко останало - подсигурили сте плочки, аксесоари, принадлежности?

# 3 245
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Много добрите са заети поне с месец напред.Някакъв бум на ремонти е сега.

# 3 246
  • Мнения: X
Едва ли ще се намери читав майстор сега. Повечето са се подсигурили до края на август вече

# 3 247
  • Мнения: 112
Здравейте, Знам, че е бума на ремонтите, но моля, ако може ли да ми препоръчате майстор за ремонт на баня от София? Предварително благодаря!

# 3 248
  • Мнения: 41
В сезона на ремонтите - свободен виртуоз в лепенето на плочки едва ли ще намерите, но успех. Предполагам сте готови с всичко останало - подсигурили сте плочки, аксесоари, принадлежности?
Да, разбирам, че е разгара на ремонтния сезон, но пък не смятаме да чакаме или отлагаме до ноември месец все пак Simple Smile
Btw kакво разбирате под аксесоари и принадлежности?

# 3 249
  • Мнения: 1 756
Лепило, фуга, кръстачки...

# 3 250
  • София
  • Мнения: 1 742
Тоалетна чиния.мивка и т.н
Освен плочките и лепилото.

# 3 251
  • Мнения: 3 070
Жената отиде да се подготви. Simple Smile
Разбира се, че не трябва да чакате до ноември, но някак не вярвам някой от свободните майстори в момента да отговори на Вашите високи изисквания.

# 3 252
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Абе тя хубаво иска, ама срокове поставя, изисквания за качество , сега ако каже и че цената на труда е определила - ще я призная!
Grinning


# 3 253
  • Мнения: 4 572
То материали се купуват лесно, ама на мен за лепене на плочки ми препоръчаха виртуоз, който обаче работи в София от късна есен до пролетта, останалото време бил по морето. И подозирам, че са така повечето и трябва да се чака.

# 3 254
  • Сф
  • Мнения: 10 664
В грешка сте. По морето не ходи никой уважаващ себе си майстор от Сф, кадърните си имат работа целогодишно в Сф.

Общи условия

Активация на акаунт