БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 540
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1
Аз бих искала да благодаря на всички, които се отзоваха на моето търсене на бояджия, свързах се с повечето от вашите препоръки и накрая се спрях на Евгени-0896 86 91 69,чийто телефон така любезно ми даде Миленка, Миленка мерси много. Гената направи чудеса в нашия малък дом. Работил е доста време в Холандия, след него не трябва да чистиш с парцала и направо ги нарисува стените. Освен това е супер готин човек и голям сладур и живее ту в София, ту в Пловдив. Горещо препоръчвам!

Ще се опитам да кача снимки за да видите.

# 571
  • Мнения: 11
 Щом става въпрос за всякакви ремонти, аз препоръчвам Бъг-четата. Simple Smile Ето им сайта: www.bugservices.eu. Знам, че правят кажи-речи всичко и като ми потрябва майстор не се чудя къде съм си пъхнала визитника, а си ползвам едно телефонче.
Simple Smile

# 572
  • Мнения: 723
Hякой може ли да ми препоръча човек, който да постави / накове первази за дюшеме. Майсторът, който ни цикли дюшемето днес ми се фръцна, че той можел да слага само от неговите си ъглови первази  Confused а не такива каквито сме купили. Звъннах на няколко фирми, но ми искат от 5 лв. на линеен метър и нагоре, което е много Sad Явно не им се занимава само с това Sad

Благодаря предварително   bouquet

# 573
  • Мнения: 2
Здравейте,
Започнахме ремонт и се спрях на майстори от този списък. За шпакловка и боядисване ще дам отзиви след преключване на работа.
За ел. техник мога само да ви придупредя да не ползвате препоръчания тук Лозан (0888 81 15 92). По- некоректен човек не съм срещала. От 5 дена се уговаряме... днес го чакахме 1,30 h. и след като му се обадих да питам къде е ми заяви, че не намерил блока и си тръгнал. Припомних му, че се уговорихме ако има проблем да се обади и ще идем да го вземем и го попитах коректно ли е постъпил според него, понеже за тези 5 дена можех да намеря друг човек, господин майстора ми затвори тел. дори без да каже едно извинете. Щом така се отнася към хората си направете изводите и как ще работи.

Търсим майстор и за безпрахово циклене, лакиране и пренареждане на естествен паркет. Ако имате опит споделете. За София. Хубав ден на всички Simple Smile

# 574
  • Мнения: 0
Аз да препоръчам ел.техник, ако все още ви е необходим - работи в София и околностите, казва се Димитър, тел.0877-059-963 или пък 927-86-02. Работи бързо и качествено, предлага всякакви видове ел.услуги на много нормални цени, отгоре на всичко може да го повикате и по всяко време на денонощието, ако има нужда. Тогава взима обаче малко по-скъпо. E-mail: d.petev@mail.bg
http://www.elektrouslugi-sofiq.com/

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 22:22 от reniata

# 575
  • Мнения: 2
Благодаря reniata, но се отказахме от ел. техника за извеждане на допълнителни контакти.  Sad: За съжаление нямаме достатъчно време, ('чакаме бебе и трябва да свършим с ремонта) за да спираме работата на другите майстори които работят в момента.  Евентуално на по- късен етап ще се свържа с господина когото препоръча: Simple Smile

# 576
  • Мнения: 5
Мога да дам тел на едни майстори извършващи всякакви ремонти на приемливи цени-слагат плочки(кухни,бани),замазки,шпакловки, В и К, електро,редене на паркет,ламинат,боядисване-0886735765 Светльо

# 577
  • Мнения: 625
Вече е време и аз да похваля нашите майстори на банята и пода. Страхотни са! Направиха и шпакловка на всикчи стени и тавани на съвсем разумни цени. Останах очарована и като отношение и като време и като изпълнение! Момчетата са от Варна : Валентин и Лечо Peace

# 578
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Скоро ще се наложи ремонт на покрива на входа ни.
Бихте ли ми препоръчали бригада за това за Пловдив и ако е възможно да ме ориентирате колко излиза такъв ремонт.
Не смея да кажа какво точно ще се прави, но със сигурност трябва да се подмени ламаринената обшивка по края му, вероятно да се излива асфалт /има течна две места/.
Благодаря предварително за всяка споделена информация по въпроса.

# 579
  • софия
  • Мнения: 25 459
Аз мога да препоръчам много добър и коректен майстор от Годеч - Пепи. Две години търсихме кой да направи разни работи на вилата (замазка, боядисване, изравняване на стени, слагане на плочки и др. подобни). За тези общо взето елементарни работи се изредиха 3 майстори като всеки от тях буквално си "оставяше ръцете". Най-накрая попаднахме на въпросното момче. От тогава не търсим никой друг за нищо. Много възпитан, точен и отзивчив. Препоръчвам го с чисто сърце  newsm10

# 580
  • Мнения: 19 485
Здравейте,
Започнахме ремонт и се спрях на майстори от този списък. За шпакловка и боядисване ще дам отзиви след преключване на работа.
За ел. техник мога само да ви придупредя да не ползвате препоръчания тук Лозан (0888 81 15 92). По- некоректен човек не съм срещала. От 5 дена се уговаряме... днес го чакахме 1,30 h. и след като му се обадих да питам къде е ми заяви, че не намерил блока и си тръгнал. Припомних му, че се уговорихме ако има проблем да се обади и ще идем да го вземем и го попитах коректно ли е постъпил според него, понеже за тези 5 дена можех да намеря друг човек, господин майстора ми затвори тел. дори без да каже едно извинете. Щом така се отнася към хората си направете изводите и как ще работи.

Търсим майстор и за безпрахово циклене, лакиране и пренареждане на естествен паркет. Ако имате опит споделете. За София. Хубав ден на всички Simple Smile
За паркет  и дървени настилки съм доволна от фирма Тиабо. Много са коректни, работят добре, в срок и никак не са меркантилни, а препоръчват най-подходящото решение за случая.

# 581
  • Мнения: 723
Здравейте,
Започнахме ремонт и се спрях на майстори от този списък. За шпакловка и боядисване ще дам отзиви след преключване на работа.
За ел. техник мога само да ви придупредя да не ползвате препоръчания тук Лозан (0888 81 15 92). По- некоректен човек не съм срещала. От 5 дена се уговаряме... днес го чакахме 1,30 h. и след като му се обадих да питам къде е ми заяви, че не намерил блока и си тръгнал. Припомних му, че се уговорихме ако има проблем да се обади и ще идем да го вземем и го попитах коректно ли е постъпил според него, понеже за тези 5 дена можех да намеря друг човек, господин майстора ми затвори тел. дори без да каже едно извинете. Щом така се отнася към хората си направете изводите и как ще работи.

Търсим майстор и за безпрахово циклене, лакиране и пренареждане на естествен паркет. Ако имате опит споделете. За София. Хубав ден на всички Simple Smile
За паркет  и дървени настилки съм доволна от фирма Тиабо. Много са коректни, работят добре, в срок и никак не са меркантилни, а препоръчват най-подходящото решение за случая.
Точно тези от Тиабо ми скъсаха нервите преди няколко месеца. Правиха 1 стая от 19 кв.м. за 6!!! дни. Говоря за циклене, фугиране и лакиране на вече наредено дюшеме, някой да не си помисли, че са редили нещо. За другата стая изобщо не ми бяха опция  Stop Звъннах на "Паркети Малинов" (имат магазин на "Ситняково") и от там ми дадоха контакт на едно момче - майстор Спас. Ето ти тел: 0885 74 36 47. Можеш да му се обадиш и да го разпиташ за цени, материали, който използва и т.н.  Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 2 508
Тони 0884638929. Направи ни 2-3 ремонта вкъщи Laughing-чудесна работа свърши.Препоръчах го на приятелки-останаха мнооооооооого доволни Hug.С две ръце го препоръчвам-правил ни е електрото,водопровода,сума ти огради,врати,парапети..............абе пич-явно който си може-си може.Не е скъпар изобщо Peace

Vitca, прочетох за Тони от твоя пост и го извиках да ми свърже миялната и да смени няколко контакта, да прокара един разклонител... Човекът наистина е перфектен и за цял ден зор ми взе много малко пари! Много съм доволна. Всичко направи точно както го искахме, а не беше лесно.

# 583
  • Мнения: 1 288
препоръчайте ми спешно майстор да поправя миялни машини. моята нещо не иска да работи  Sad

# 584
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз искам да похваля един майстор на топлоизолации - точен, отговорен, работи с отстъпки и на всичкото отгоре дава гаранции за извършеното.  Майсторът е в София, Димитър Димитров - 0878 121 911. Дано съм помогнала, защото нас ни излъгаха едни пишман майстори  и момчето дойде да поправя аканото...Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт