БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 145
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 0
  Наскоро ми правиха ремонт, боядисаха и декорираха. Доста добре изглежда и при това не ми излезе никак скъпо! Препоръчвам ги: http://www.dekorativni-boi-mazilki.com/

# 1 411
  • Карлово
  • Мнения: 405
 Наскоро ми правиха ремонт, боядисаха и декорираха. Доста добре изглежда и при това не ми излезе никак скъпо! Препоръчвам ги: http://www.dekorativni-boi-mazilki.com/
Защо си мислите, че това е сайт за безплатни реклами newsm78?!!!!!  И че някой ще се "върже"?!!! Joy

# 1 412
  • Мнения: 0
Здравейте на всички и на форума официално  Simple Smile Може да не знаете, но много от вас ( и аз не знам точно кои)  Laughing доста са ми помагали досега. Искам да кажа, че редовно се съветвам с форума по знайни и незнайни мои дилеми и черпя от подкрепата и опита ви. ( Все пак като питам чичко Гугъл се оказва, че Бгмама всичко знае   bouquet ) Пристраших се и аз най-накрая да се включа  Rolling Eyes Дано не се сърдите, че почвам с питане, но... baby_neutral

Правя преустройство на вече моето апартаментче в София ( няма да ви казвам колко време се влача с това, че срам ме хваща ). За радост вече съм на етап довършителни работи. Чакам монтажа на кухненското обзавеждане. ПО-точно те мен чакат в момента, защото за гръб на кухнята си избрах стъклокерамична мозайка. Но нещата малко се объркаха, защото от магазина, от който я поръчах, ме бяха уверили, че имат майстори, които ще я поставят. НО уви както на мен все ми се случва...точно сега майсторите са на някакъв голям обект извън София.

Помагайте моля ви  Praynig Ако някой има някой впредвид, който може или е поставял такъв тип мозайка на мрежа  Praynig при това за понеделник  #Crazy Благодаря предварително.

# 1 413
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз започвам да събирам информация за майстор на отоплителна инсталация на нова къща.
На първи етаж ще сме с водно подово, а на втори с радиатори.

Моля за препоръки или съвети.

# 1 414
  • Мнения: X
който може или е поставял такъв тип мозайка на мрежа  Praynig при това за понеделник  #Crazy Благодаря предварително.
ЧАПАРА ЕООД 087 8912246
Питай и тук: http://www.napravisam.bg/forum/

# 1 415
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Някой може ли да ми каже какви са цените за къртене на баня?

# 1 416
  • София
  • Мнения: 1 742
Около 150лв

# 1 417
  • Sofia
  • Мнения: 4 009

Благодаря за информацията.

# 1 418
  • Мнения: 68
отново имам проблем- протече в банята на съседите отдолу и почти сигурно е от нашата баня, след много мислене от какво е донякъде предполагам че е от сифоните... ама това са си мои размисли.
Някой да препоръча добър и отговорен вик майстор.... защото и този дето ми прави банята беше много добър ама на...  проблем. а как не ми се разбиват плочки... дано наистина да е от сифоните

# 1 419
  • София
  • Мнения: 1 742
А къде точно тече на съседите и имате ли снимки на тръбите положени в пода.

# 1 420
  • Мнения: 68
там е работата, че петната са на различни места по тавана, тоест не е една определена тръба според мен... наистина съм объркана. а как са слагани тръбите в пода... не съм се сетила да ги снимам, а и майстора не ми е предложил newsm78

Последна редакция: чт, 13 юни 2013, 22:12 от Asta

# 1 421
  • София
  • Мнения: 1 742
Най-добре викнете стария майстор,който ви е направил вик,за да отсрани проблема.Иначе
трябва нова баня да правите.

# 1 422
  • Мнения: 68
опитах, лъга ме няколко пъти и вече не ми вдига тел.... незнайно защо... при условие, че за заплащане никога не съм се пазарила, каквото ми е казал съм му давала ... хора всякакви

# 1 423
  • София
  • Мнения: 1 742
Много кофти работа.Може да няма уплътнения на колената и дъгите.Също така
да няма сложено пвц лепило на снадките.И да има обратен наклон на тръбите.А минават
ли тръби за питейна вода по пода.

# 1 424
  • Мнения: 805

Това не е ли само за къртенето?
А чистене и извозване на отпадъците на предназначените за това места?
Калкулира се на чувал, според етажа, има/няма асансьор... примерно до 2ри етаж, без асансьор - 1,50 на чувал. Нагоре, без асансьор +50ст на етаж...
1 курс извозване - 60-80лв

Има и друг вариант - да се сметна на кубатура...

Общи условия

Активация на акаунт