Бургас е на морето, това го знае и детето

  • 15 385
  • 297
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 82
относно режима аз съм страшно доволна понеже от болницата беше свикнал на три часа така е и до днес .А бях чела че неможело малко бебе да има режим-явно че може.
Миме,и аз съм за режим,така и на детето ще му е по-лесно и на мен!Ама за сега съм до кривата круша с опита да го създам тоя пуст режим.

# 91
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И ние сме на режим
В началото на 2часа,после на  2,5ч,после на 3,а сега в жегите на 4 часа/т.е. днес/.Пробвала съм "на поискване",но беше нервен и се получи някакъв невероятен хаос.Аз също съм на мнение,че като има някакви определени часове за хранене е по-спокойно и за бебето и за майката.
В Морската сядаме но кафето/кръчмето по-скоро/ да "Чадъра",казва се "Градина".Ще ни познаете по сините колички  Mr. Green

# 92
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ейййй изглежда всички вече отдавна сте станали и сте на плаж   grinning039
та да почерпя по нещо разхладително за началото  Mr. Green на деня /че горещичко се очертава/

# 93
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Мерсиииии Hug
Айде и на закуската  Wink

# 94
  • България
  • Мнения: 3 621
я гледай ти работа  Shocked. и аз ходя в градинката  Grinning да не се окаже, че сме съседки - имаме 2 малки дечица във входа  Simple Smile
ха сега де , ами да вземем да се видим  Laughing Аз съм в 60 бл, а ти ?

# 95
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
evanik, добре дошла!   bouquet

С теб няма къде да се видим, ами във форума.  Embarassed
Малкият е голям сладур. На теб ми прилича. От 2-3 седмици се каним да дойдем да го видим, но мъжете все не могат да се разберат кога ще ви е най-удобно.  Thinking Мъжка работа!
Вие само в к-са ли се разхождате или идвате към морската?
Хайде, нацелувай мъника.  Grinning

# 96
  • UK
  • Мнения: 1 351
 А нас не ни ли искате на разхотка  Cry

# 97
  • Мнения: 3 621
Здравейте на всички незнам дали това е правилното място  да си задам въпроса но се надявам да ми помогнете
Има ли в Бургас читав специалист по ФМ , и къде преглежда
предварително благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 98
  • Мнения: 4 546
я гледай ти работа  Shocked. и аз ходя в градинката  Grinning да не се окаже, че сме съседки - имаме 2 малки дечица във входа  Simple Smile
ха сега де , ами да вземем да се видим  Laughing Аз съм в 60 бл, а ти ?
и аз съм в блок 60  Shocked бре че ми се изостри любопитството.  Simple Smile аз съм със светло синя количка кенгуро и с най-малкото бебе в градинката  Grinning

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 613
Момичета,трябва ми малко помощ! Къде в Бургас продават пюрета на Gerber?

# 100
  • Мнения: 4 546
Мегита, вие къде ходите на разходка? аз засега се престрашавам само до близката градинка да ходя, която е точно на 5мин път. че още нямам кураж да го храня навън  Embarassed

# 101
  • България
  • Мнения: 3 621
herelina, гледай ти , ама сигурно не си в моя вход. хайде да се разберем да излезем. Тъкмо ще ти дам кураж за кърменето навън. И аз в началото много се притеснявах, ама сега не ми пука.  Peace

# 102
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Ей,много спите!Няма с кой една дума да си кажа  Crossing ArmsИли сте по дискотеки-то днес е събота може и да вилнеете някъде посред нощите  Mr. GreenПу,не ви е срам  Mr. Greenкак ми се излиза и на меееен!

# 103
  • Мнения: 917
Добро неделно утро от мен!
/ако някой ми каже как се приготвят почерпките бих ви почерпала и по едно кафе със сокче, ама уви не знам/

# 104
  • Мнения: 320
И мен ми беше неудобно в началото да кърмя навън - сега хич не ми дреме! Сядам на пейка, обръщам се с гръб към хората, гледам да съм дискретна. От там нататък си е мой проблема. Хич не ми пука, на кой колко "неестетично" и "вулгарно" им се струва.

Иначе сега аз се заразих от малката и съм с Т, тя тъкмо беше оздравяла - 2 дни й нямаше нищо, ама от снощи пак почна всичко - Т, разстройство, повръщане.....
Добре, че е събота и неделя, че половинката и майка не са на работа и помагат.
И двете с малката сме на гладна диета. Аз от вчера съм само на вода и чай, а тя само на глюкоза от снощи в 1 часа, та дано да се пресече гадния вирус! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт