Режим на Пиер Дюкан - 20 част

  • 26 270
  • 552
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 241
Аз съм нагоре с 2 кг, но ще си трая,не ми ги сменяй, да се надяваме, че ще паднат бързо

между другото си смених лентичката, с начална дата днес, че то моите "почивки" са по-дълги от режимните периоди

Вещи, ти си изключително акуратна, щом успя да включиш и най-новичката Desem.

Страшна си
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета- то работния ден с вас минал неусетно Laughing
Поглеждам- то почти 5 часа Shocked
Много вода пия ей- чак се чидя на себе си- досега два литра и половина отидоха и после и на тренировката Crazy Има после пак да ставам по цяла нощ Joy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета ако съм пропуснала някой или нещо в списъка ми пишете да се коригирам  Peace
Танитка ко май е камъче вече. Hug

 Peace

# 18
  • Мнения: 1 890
Аз да си кажа. Момичета, Дюки разправяше в книгата - никакви тренировки в първа и втора фаза. Щото щели сме да натрупаме много мускули, пък те тежат и т.н. и т.н. Не било много здравословно.
Пък аз нали съм си от здравословните , викам си,а.........никви тренировки.  Та , ако може да кажете как е? Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз се чудех що ме мързи, пък то щото Дюки така препоръчвал  Joy Е, вече си имам оправдание  hahaha

# 20
  • Мнения: 2 147
 Hug не си ми записала мерките Simple Smile
започнах от 76, сега 69 , а искам 65 Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 2 245

Аз да си кажа. Момичета, Дюки разправяше в книгата - никакви тренировки в първа и втора фаза. Щото щели сме да натрупаме много мускули, пък те тежат и т.н. и т.н. Не било много здравословно.
Пък аз нали съм си от здравословните , викам си,а.........никви тренировки.  Та , ако може да кажете как е? Hug

Фоли, супер е! Чувствам се по-стегната, а след фитнес супер тонизирана. Даже си ходя пеша, което е към 5 км.
Ходя на фитнес точно от 2.08. - т.е. на 2я ден след началото на Дюки и нищо ми няма.

Даже вчера инструкторът, който виси в залата ми каза, че имало огромна разлика и пита дали освен фитнеса съм на диета - аз похвалих  Дюки Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 890


Фоли, супер е! Чувствам се по-стегната, а след фитнес супер тонизирана. Даже си ходя пеша, което е към 5 км.
Ходя на фитнес точно от 2.08. - т.е. на 2я ден след началото на Дюки и нищо ми няма.

Даже вчера инструкторът, който виси в залата ми каза, че имало огромна разлика и пита дали освен фитнеса съм на диета - аз похвалих  Дюки Simple Smile

Мише, поздравления!   bouquet Ама това дето го разправяш не е за стари хора. Пък аз найш как са стягам. Като седна на компа и ми изтръпнат седалищните части. hahaha
Хич нямам воля за тия работи. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 613
Хайде и аз- на всяка манджа мерудия- значи аз не съм чела книгата, не зная какво пише там по отношение на тренировките, но аз тренирам вече сериозно от три месеца и едва ли щях да съм дотук без тренировкире Rolling Eyes А за стягането просто нямам думи Grinning
Като студентка още отслабнах рязко без спорт само за 2 месеца 15 кг- резултат- кожа,ама камара кожа, стрии, дълбоки (досега личат), косопад, спрял цикъл #Cussing out #Cussing out #Cussing out ooooh! ooooh! ooooh!
Сега съжалявам, че не имако кой да ми каже, че това се прави за една година примерно с тренировки #2gunfire
Аз лично съм за тренировките, съчетани с режима Peace

# 24
  • Мнения: 2 180
Ох, колко сте изписалиииии!  #Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 1 890

Сега съжалявам, че не имако кой да ми каже, че това се прави за една година примерно с тренировки #2gunfire
Аз лично съм за тренировките, съчетани с режима Peace

Да зема да се пробвам , а ?
Вещи, какво ще ми препоръчаш?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Hug не си ми записала мерките Simple Smile
започнах от 76, сега 69 , а искам 65 Flutter

Ми като няма лентичка ...  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 245


Фоли, супер е! Чувствам се по-стегната, а след фитнес супер тонизирана. Даже си ходя пеша, което е към 5 км.
Ходя на фитнес точно от 2.08. - т.е. на 2я ден след началото на Дюки и нищо ми няма.

Даже вчера инструкторът, който виси в залата ми каза, че имало огромна разлика и пита дали освен фитнеса съм на диета - аз похвалих  Дюки Simple Smile

Мише, поздравления!   bouquet Ама това дето го разправяш не е за стари хора. Пък аз найш как са стягам. Като седна на компа и ми изтръпнат седалищните части. hahaha
Хич нямам воля за тия работи. Hug

И аз не съм първа младост... 30 г. то сега, ако не бях започнала не знам кога! Но да ти кажа при нас в залата идват и жени на 50 години, те не блъскат по 2 часа, а за 30-40 мин, по-лекички упражнения за стягане.

И си е точно до воля...  Hug

# 28
  • Мнения: 2 147
Стига де, Вещи Hug  love001

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Момичета, аз ви казвам чао! Ще ми е мъчно за вас до утре!



Тея махат с ръчички, т.е. Bye-bye

Общи условия

Активация на акаунт