Декупаж (салфетна техника) -6

  • 34 230
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ей, wel, браво на теб!   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 11 313
Имам едно питане. Купих си 3 черни керамични саксии. Взех си и опаковачна хартия. Искам да ги облепя с хартията с тази техника. Питането ми е - налага ли се да ги боядисам в светло преди да лепя или защото е опаковачна, ще става и без боядисване?

# 32
  • Мнения: X
Вечернице, опаковъчната хартия не е прозрачна като салфетките и мисля, че НЕ е наложително да вапцаш саксийките. Laughing

# 33
  • Мнения: 1 402
wel, чудесни са ти "тренировките" Heart Eyes  ама и аз не разбрах какво пече, кажи, че ще ме изИде любопитството Rolling Eyes
Вечернице, аз бях облепяла една кутия, която имаше черни  надписи, с опаковъчна хартия и после надписите прозираха Sick, особено където цветовете на хартията бяха по-светли ...Аз, за всеки случай, бих ги боядисала Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 316
Момичета,вижте как освежих един скучен шкаф в банята.Определено морската треска още ме тресе Laughing http://images19.snimka.bg/003776663.jpg

# 35
  • Мнения: 972
Geniko, въобще не е сложно, според моя опит де. Остава да ги пробвам в миялната, дали са достатъчно здрави.
1. Залепям салфетката (много време си играх да ги изрязвам)
2. Чакам добре да изсъне и намазвам с лак за порцелан (моя е на Марабу)
3. После пак чакам добре да изсъхне - пише поне 4 часа.
4. Пече се във фурната - според това какъв лак ползваш. В случая на 170 градуса - 3 часа.
Това е! Чакането е повече от работата.
Fancy N пече се лака, за да може после да се ползват чинийте по предназначение, дори в миялна да се мият.

# 36
  • Мнения: 440
Аууууу вие съвсем ме шашнахте-декупажирате като за световно.Абе вие за конкурса де бяхте-к`во ся наваксвате ли newsm78
Fancy чантата ти е много шик Flowers Bouquet,това е декупажна хартия нали,а после как ще се почиства-отгоре какво си сложила Thinking казвай де,гложди ме тука любопитството
Поздравления и за сервиза на wel smile3501 ,кой не би се зарадвал на такъв подарък Hug
geniko и шкафчето ти и бурканчето ти и и и е  newsm74
На всички мнооооооого благодаря,радвам се да помогна доколкото мога-атмосферата е чудесна и много релаксираща Hug Hug Hug
Сега довършвам 2 бутилки дано утре са готови и ги кача.Вчера си заредих нови салфетки и ме гони музата Laughing

# 37
  • Мнения: 1 402
Мираж, благодаря! Hug Салфетка са маковете, минах ги 2 пъти с универсален медиум. Материята на чантата е  newsm78, абе на мушама бие направо и дано да може да се почиства с мокро памуче... в крайна сметка това е проблем на собственичката Joyаз рекламации не приемам! Laughing

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Леле, събрахте ми погледа - вие не спите ли? Страхотни работи smile3501

# 39
  • Мнения: 1 097
цоп  Twisted Evil
Страхотии страхотни сте натворили ,ей! Почивката висе отразява добре, жегите също  Mr. Green
Аз май нищо не съм ви показвала още, ама не съм и правила.  Blush
Един потник детето носи, от първите ми опити... че най-харесах медиума за текстил  Wink Най-ми легна на сЪрце  Mr. Green Купих и салфетки, ма що не сядам да мажа....
Опитах с опаковъчна хартия на един мой потник. Стана супер, ама мойта све го изпрала в пералнята и се отлепи  #2gunfire
Та така... да не е само "запис"  Twisted Evil

# 40
  • София
  • Мнения: 1 775
Да се цопна и аз http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162164&photo=4. Това беше въпросното камъче, с което си подпираме вратата. Сега вече пременено.
Страхотни красотички сте сътворили.
Кампари, ветераните са тези, които ме запознаха с декупажа и различните техники, които ме вдъхновиха и на чиито произведения се радвам  bouquet.
А аз съм още в графа мераклии.

# 41
  • Мнения: X
Lovi,
заплюй ме ако до няколко дни  камъчето не си намери нов собственик. Laughing

Станало е страхотно!

# 42
  • Мнения: 237
Lovi,
заплюй ме ако до няколко дни  камъчето не си намери нов собственик. Laughing

Станало е страхотно!
smile3508 и аз така мисля

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ловииииииии, ама, много ми харесва камъчето! Браво на теб! Ако никой не си го хареса до два дни, идвам и си го познавам!  Wink Hug

# 44
  • Мнения: 972
Lovi камъчето е страхотнооо! Готви се да правиш ново в скоро време  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт