Декупаж (салфетна техника) -6

  • 34 233
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 316
Lovi,камъкът е страхотен  bouquetИ аз съм хвърлила око на камъните.Дори си бях събрала от морето ,но за съжаление на малкия му стана лошо  по пътя и хайде хоп в пликчето с камъните.Та ги изхвърлихме . CryНо ще издиря нови.Fancy N, миналите пъти все пропускам да ти кажа че правиш мн. оригинални неща.Стилът ти мн. ми допада JoyТи какъв точно медиум използваш?Има ли универсален за стъкло и текстил напр?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Lovi, къде живееш? Идвам, крадвам и newsm49

# 47
  • Мнения: 440
Loviiii ако си мислиш,че това камъче  Thinking  ли бешее ще подпира онази вратааа -много се лъжеш Naughty.Ако довечера все още е там и мен ме заплюйте Joy.Абе с това врата подпира ли се - Слага се на челно място! newsm51

# 48
  • Мнения: 1 402
Lovi, чудно е камъчето!  bouquet

geniko,благодаря  Hug Ннапоследък ползвам универсален медиум DALER-ROWNEY от Слънчоглед, за който пишеше, че става за различни повърхности. Колко е вярно не знам. Но за текстил не става.Бях си взела отделно за текстил. А върху някои предмети съм лепила с Ц-200, разредено с вода и отгоре лак от кофа Joy

# 49
  • Мнения: 440
Нищо че е от кофата Фанси той си запечатва hahaha/Утре можело да си вземеш нештицата Wink/
Успях да свърша само едната бутилка,защото имах спешна поръчка и работих по нея/Ама де ми е умът,че се сетих за снимка след като жената си заминааааа newsm78/.Та ето поне бутилката  : javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165280');-декупажна хартия и релефна паста. Що тъй много обичам да работя с релефна паста в/у стъкло не знам Thinking

# 50
  • Мнения: 311
ммм,бутилката е Peace,камъчето също,Мираж,събота работиш нали,може да те посетя Whistling

# 51
  • Мнения: 440
ммм,бутилката е Peace,камъчето също,Мираж,събота работиш нали,може да те посетя Whistling

 Hug welcome

# 52
  • Мнения: 1 402
Мираж,много ти благодаря! newsm51
Бутилката е супер интересна и  като я гледам, трябва да й е дълъг списъка newsm78 Joy  Ето, пропуснах структурна паста да поръчам Crossing Arms А тая лампа каква е?-че мноого ми хареса Heart Eyes пропуснала ли съм я  и нея или?

# 53
  • Мнения: 440
Не бе Фанси не е дълъг-залепих картинката;после нанасях пастата с моето"вълшебно"ножче както ми падне/ама и да не е мн.рашаво/;после според картинката слях цветовете с антични медиуми;само по изпъкналото- с пръсти нанесох златно;мн.леко напуках картинката и лак.
А пък лампата/всъщност са 2-за коридора/-бях си харесала в един магазин 2,но тогава не можех да си ги позволя и като се поопаричихме пратих мъжо за тях щото аз бях на работа.Но те свършили/ама той не ми обажда  Naughty/и човека всъщност не се сещал точно какви са били ,само помни нещо жълто/никакви желти не бяха,а св.бежови-ама за него а жълто а някакъв нюанс #Cussing out и взел тия-ПРИЗЛЯ ми като ги видях такивааа грозни.Нема начин да ги сложа,3 месеца се въргаляха в един ъгъл.Викам или ще ги хвърля или нещо да взема да ги омацотя,та дано станат използваеми.Е ,не станаха лоши GrinningТе т`ва е

# 54
  • Мнения: 1 065
Един по желание дали ще ми обясни къде точно е ул. Райко Жинзифов 40- 42 във Варна? Може и Мираж  Grinning Силно се надявам в понеделник да мога да мина от там.
Камъчето на Lovi е наистина чудничко.

# 55
  • Мнения: 237
Мираж, не знам какво си сливала и какво си напуквала, ама се е получило Kissing Heart
И само информативно, макар че не  travel да #2gunfire  Animal Chicken  и аз съм ловец ШЕ ЗНАЙШ. Тъй че, smile3523 ме в списъка за такива шишета

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 08:43 от orkud

# 56
  • София
  • Мнения: 1 775
Много благодаря на всички   bouquet. Камъчето е още тук и много му се радват всички. Само ми се карат, че съм подпряла вратата с него  Laughing. Но аз живея в къща и тък сме само роднини, та ми е спокойно.  Сега мисълта ми е в една макара, която ползват за масичка  newsm78.
mirage72, много оригинална бутилка. За първи път чувам за тази релефна паста, но ефекта много ми хареса. И лампата е хубава.
geniko, ела за камъчета. Тук има цял куп. Има да си творяяя.

# 57
  • Мнения: 440
Един по желание дали ще ми обясни къде точно е ул. Райко Жинзифов 40- 42 във Варна? Може и Мираж  Grinning Силно се надявам в понеделник да мога да мина от там.
Камъчето на Lovi е наистина чудничко.

По булеварда с/у КАТЕДРАЛАТА  има у-ще с големи букви по фасадата -посока пътя за Бургас.До у-щето е Македонски дом - вземеш го в гръб и тръгваш по ул.надолу ,1вата вдясно-от дясната страна до климатиците http://bgmaps.com/map.asp?sid=db99031bbe4dbe2ef75993458c42ad10&a … mp;Map31_30.y=186

УСПЕХ!

# 58
  • София
  • Мнения: 316
Eха Мираж,бутилката изглежда като същинска антика.А лампата си е направо чудничка.Поздравления  bouquet.Тр. и аз да се разтърся за професионални материали,че при мен нещата са направени с подръчни. LaughingТова лято минавах и през Варна ,но пропуснах да посетя магазинчето на Мираж за съжаление. Lovi,къде са тези камъни в София newsm78.Ех мойте бяха суперски гладки и плоски.Тъкмо за декупаж Sad

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се намеся и аз в новата тема но ме е налегнала абсолютна липса на вдъхновение и нищо не ми се прави но другата седмица съм в отпуск и се надявам музата да ме навести че имам една кутия от Мираж и само си сменям идеите какво да я правя  Whistling
Мираж бутилката ти е суперска следващото нещо което ще си взема от теб е явно структурна паста само таквоз чудо нямам  newsm78
Ако може някои да качи инструкция как се работи с тази паста ще съм много благодарна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт