Още много малко ни остана, СЕПТЕМВРИ всяка ще е мама!

  • 10 644
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Толкова много щастие в този ден!!! newsm44 newsm44 newsm44
Страхотни новини! ЧЕСТИТО И НА ДОЦИ!
МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ НА БЕБЧО И НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!  bouquet  bouquet  bouquet

# 271
  • Мнения: 1 896
Ха честито и от мен на четирите нови мамета!   bouquet  bouquet  bouquet
Да са им здравички бебоците - всичко друго ще е ок!
И не бързайте, има време, септември е пред нас!

# 272
  • Мнения: 99
Еха още бебета!
Честито на новите две мами Кали и Доци!!! Да са ви живи и здрави мъниците и много да ви радват!

Беринка от къде това търпение го вадиш. Я се направи че вече имаш контракции и трябва да лежиш и да си почиваш, и мъж ати да поддържа тази теория и че той трябва да се грижи за теб и не може да се занимава с тях. те ако са гладни да повикат доставка по домовете или да вземат да напазаруват и после сготвят и за вас. Ама че несъобразителни хора.
Вижте мами като рових при октомврийките какво си откраднах Simple Smile
Това е бебката на Мацката.

# 273
  • Мнения: 60
здравейте майчета:) много съм пропуснала и колко много бечовци са се появили! Laughing страхотно ! честито на всички майчета с прекрасни бебоци!  bouquet и една специална честитка на АБИ БАНИ   bouquet
бих искала само да коригирате ръста на моята госпожица на 48 см. явно малко съм се объркала, когато съм писала:)
леко раждане на всички. трябва да се кърмим
целувки на всички прекрасни бебоци

# 274
  • Мнения: 76
Честити бебчета на Ани, Тиара, Кали и Доци ! Да са ви живи и здрави , а вие бързо да се възстановите и много да им се радвате!

# 275
  • Мнения: 66
Катрин браво на теб smile3501 Голяма сладурана е, дай боже и на нас по една такава беборана/беборан newsm17  love001

# 276
  • Мнения: 518
Лелеее с какви темпове я подкарахме само #Crazy Simple Smile - Честито на мама Доци, да и е жив и здрав сина Hug  bouquet
Май наистина до септември няма да остане почти никой Laughing
Мацко, страхотна ти е щерката Hug
Аз вчера забелязах, че лентичката ми сочи вече 9-ката като месец Shocked

# 277
честито и от мен на Доци и мноооооооого да се слушат с младежа!!!
а бебето на мацката е много сладичко  - пу, пу!!!!  Hug Hug

# 278
  newsm51  newsm51  newsm51 ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ДОЦИ, КАЛИ, ТИАРА И АНИ  - БАНИ. МНОГО ДА ВИ РАДВАТ БЕБОЦИТЕ ДА СА МНОГО ЗДРАВИЧКИ И ПОСЛУШНИ.  newsm30  smile3504  newsm32
 Аз ще ходя да си направя едно кафенце, че нещо внезапно ми се допи и ще се връщам да лафосваме.   food010

# 279
  • Мнения: 50
Ей, страхотни новини!!!  newsm68 newsm68 newsm68
Честито на Тиара, Ани, Кали и на Доци!!!   bigdance2
Желая ви бебчетата да са здравички, кротки и много, много да ви радват.

За подути крака, гледам споделяте. Моите са като на малко слонче, като постоя повече права или пък, като повървя. Моите изследвания са ок и док обясни отоците с притиснат нерв. Съветвам обаче, който не си е проверявал урината за албумин, да го направи - че си е опасно.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 391
УРА ЗА СТРАХОТНИТЕ НОВИНИ!!!!!!
МИЛИ МАЙЧЕТА, ЧЕСТИТА РАДОСТ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
   bouquet   bouquet   bouquet

Аз да се отчета набързо. След последния преглед всичко е ОК. Имам разкритие 1,5 см, доктора очаква до края на следващата седмица най-късно да е тръгнал бебока Simple Smile Малко ми е паднал хемоглобина та накрая и аз се включвам в редицита на дъвчещите малтофер  Crazy
Има ли от Варненските мами някоя, която се кани следващата седмица да се подвизава в Окръжна? Та да си правим компания де  Laughing
Стискам палци на всички запътили се към АГ-то!

# 281
Честито и на Кали и на Доци! Да са ви живи и здрави бебчетата и само да ви радват   bouquet !


Чудя се  newsm78 вече сама ли ще си пиша във форума септември, че както е тръгнало, но важното да минава всчико леко и да са здрави и мами и бебенца  Praynig

# 282
  • София
  • Мнения: 6 356
Чудя се  newsm78 вече сама ли ще си пиша във форума септември, че както е тръгнало...
Laughing И аз това си мислех, особено след днешния бум на бебета. Simple Smile Споко, от 150 и кусур мами, все ще има и за септември. Wink

# 283
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Честито и на Кали и на Доци! Да са ви живи и здрави бебчетата и само да ви радват   bouquet !


Чудя се  newsm78 вече сама ли ще си пиша във форума септември, че както е тръгнало, но важното да минава всчико леко и да са здрави и мами и бебенца  Praynig

Не се притеснявай-аз ще съм на линия!
Нито аз, нито бебето бърза да излезе! Laughing Laughing Laughing

# 284
Хайде и от мен честитка за двете нови бебчета. Мамите   Кали и Доци бързо да се въстановят и да гушат мъниците във вкъщи...
Ихххх че хубав и бебешки ден днес  newsm51 newsm44 smile3535....

Общи условия

Активация на акаунт